Sinoć je održano prvo polufinale "Pesme za Evroviziju", a voditeljka Dragana Kosjerina oduševila je gledaoce širom regiona kombinacijom koju je odabrala za ovu priliku.
Pojavila se u žutoj toaleti, koja je istakla njene obline i figuru, a osmijehom je "raspametila" sve, pa se o njenom novom izdanju uveliko priča na društvenim mrežama.
Dragana je ponijela prelijepu ogrlicu oko vrata, dok je kosu pustila da joj pada preko ramena, a pored nje na bini bio je i voditelj Jovan Radomir.
"Kosjerina izdomirila", "Kosjerina pokorila scenu svojom pojavom", "Prelepa", neki su od komentara.