Dženifer Lorens je otkrila da je odrastala u porodici u kojoj se smatralo da je sramota biti žensko.
Dženifer Lorens je otkrila da je odrastala u porodici u kojoj se smatralo da je sramota biti žensko.
Dobitnica Oskara ima dva brata, Bena i Blejna i odrastala je u sportskom okružnju u Lusvilu, u državi Kentaki.
Za vrijeme gostovanja u emisji Grejema Nortona, ona je izjavila da je u njenoj kući bila sramota biti žensko. Da su muškarci bili više poštovani.
Kako prenosi dejli miror, ona je rekla da su braća i porodica bili užasni. Da su za mnoge postupke govorili da su tipično ženski i da bi tako samo žene postupile.
Slavna glumica je izjavila da se tek u posljednje vrijeme počela osjećati ženstveno.
Otkako je postala poznata, često je izražavala svoje mišljenje o glumicama, ženama, o golišavim slikama….
Nakon što je saznala da su njene kolege, muškarci, uglavnom više plaćeni, odlučila je da o tome napiše i esej.
Takođe, gostojući u emisji, otkrila je šta misli i o proslavi Nove godine.
„Ja stvarno mrzim Novu godinu. Nikada mi proslava nije bila pretjerano dobra. Uvijek svi traže dobru zabavu i previše očekuju, a na kraju se razočaraju. Ja planiram da ne radim ništa, pa ako mi nešto iskrsne-super. Mada uvijek završim kao i svi, ili pijana ili razočarana” – rekla je Dženifer.
Takođe se našalila i dodala da bi naslov njenih memoara trebao da bude upravo „Pijana i razočarana”