Jet set

Ešli prokockao 1,2 miliona evra

Ešli prokockao 1,2 miliona evra
Ešli prokockao 1,2 miliona evra
Agencije

NJUKASL - Vlasnik engleskog prvoligaša Njukasla Majk Ešli (47) u kazinu je za samo dva sata izgubio 1,2 miliona evra i na odlasku još dao bakšiš službeniku kazina od 850 evra.

Prvi čovjek Njukasla u provodu je bio sa menadžerom Alanom Pardjuom i direktorom engleskih prvoligaša Derekom Lambisom. Bili su u "Aspers" kazinu udaljenom samo 500 metara od stadiona "Sent Džejms Park".

Dobro im je krenulo. Ešli je za nekoliko sati dobio 150.000 evra, a onda su uzeli pauzu i popili piće.

"Vratili su se nakon dva sata i ponovo počeli da igraju. Bilo je nevjerovatno. Izgubio je 1,2 miliona evra za nešto manje od dva sata", rekao je neimenovani izvor za engleski "Sun".

Sreća im je potpuno okrenula leđa, ali to nije previše zabrinulo vlasnika Njukasla.

"Otišli su oko četiri sata ujutro. Nevjerovatno, ali uopšte im nije smetao gubitak novca. Izašli su s osmijehom na licu i još dali bakšić djeliocu karata. Ljudi to obično rade kad dobiju", dodao je izvor.

Najčitanije