Ana Ivanović i Bastijan Švajnštajger nedavno su bili na na Majorki na kojoj su se odmarali, uživaju u ljetu i drugim blagodetima ovog rajskog mjesta. Osim toga, teniserka je fotografisala pogled koji ima sa prozora, koji je i više nego lijep.
Ana je potom otišla u London, a evo kako je počela nedeljno jutro.
"Nedelju počinjem posetom pijace. To su uvek najbolja mesta u gradovima za kupovinu organske i zdrave hrane! Njam!", napisala je lijepa teniserka pored fotografije koju je okačila.
(B92)