Policija u jednoj engleskoj pokrajini napravila je grubu grešku time što je zabunom uhvatila Dejrina Tendija, mehaničara koji nije htio vlasniku vratiti njegov automobil prije nego što ovaj plati račun za popravak.
Vlasnik jednog land rovera je došao kod mehaničara po svoj automobil, ali nije htio platiti ranije dogovorenu cijenu od 1.127 funti za popravak. Umjesto da podmiri račun, on se počeo cjenkati i mehaničaru najprije ponudio 950 funti.
Ovaj je očekivao dogovoreni iznos i na kraju pozvao policiju. Policajci su, međutim, greškom uhapsili mehaničara i vlasniku vratili njegovo vozilo, ne obazirući se na činjenicu da on nije platio servisiranje. Tendi je proveo tri sata u zatvoru, ali je najavio tužbu protiv vlasnika land rovera i policije.