Irma Sejranić, pjevačica i bivša učesnica rijalitija Zadruga, uveliko se sprema za najradosniji praznik u godini što je iznenadilo domaću javnost, jer je ona islamske vjeroispovesti. Naime, ona se na Instagram profilu pohvalila bojama za jaja, ali i napisala poruku kojom je zaintrigirala sve i odala njen navodni potez promjene vjere.
"Poštovanje i prijateljstvo! Moj izbor je moj! Ne zaboravite da ja i sada i volim i poštujem sve!", napisala je na Instagramu.
"Da, istina je da sam prihvatila pravoslavlje. Moj izbor - moja stvar! Uvek i zauvek ću voleti sve, vera nikad nikoga nije okarakterisala nikoga i kakav je ko čovek. Ovo je moj izbor i treba ga poštovati" poručila je Irma za Pink.rs.
Podsjetimo, pobednik pete sezone Zadruge, Dejan Dragojević takođe je promijenio veru, samo što je on, suprotno Irmi, prešao u islam. Autor: M.K.