KOŠICE - Isidora Bjelica je mjesec dana boravila u Cirihu a sada se sa porodicom nalazi u Slovačkoj, u gradu Košice, gdje u miru radi na svom zdravlju i bori se sa kancerom.
Uz nju su suprug Nebojša Pajkić i kćerka Vila, a ona fotografijama nastoji da inspiriše sve kojima je teško i pokaže svoj duh.
Poznata autorka je postavila sliku iz bolničke sobe u kojoj, iako joj je teško, hrabro pokazuje da ima snage za osmijeh.
Pored toga što trpi teške tretmane, ona se trudi da njena porodica sa njom provodi lijepe trenutke.
Obišli su i grad, a ona je uz komentar "pre podne hipertermija, posle podne kao sav normalan svet" pokazala da se ne predaje.
(24sata.rs)