Jet set

Kenšin Kamimura se izjasnio da nije kriv za seksualni napad

Kenšin Kamimura se izjasnio da nije kriv za seksualni napad
Foto: Youtube/Printscreen | Kenšin Kamimura se izjasnio da nije kriv za seksualni napad

Japanska pop zvijezda Kenšin Kamimura danas se pred sudom u Hong Kongu izjasnio da nije kriv po optužbi za seksualni napad na ženu u hongkonškom restoranu u martu.

Kamimura (25) je bivši član šestočlane dječačke grupe ONE N'ONLY, ali ga je njegova menadžerska agencija, Stardust Promotion, otpustila u martu zbog "otkrića ozbiljnog kršenja pravila", prenosi Tanjug.

Govoreći na kantonskom, Kamura je kroz suze rekao da "nije kriv", a takođe su mu se tresle ruke, dok su ga obožavatelji bodrili ispred suda.

Kamimura je pušten uz kauciju, a sljedeće ročište je zakazano za 30. jul i očekuje se da će trajati 3 dana.

Prema optužnici u koju je Rojters imao uvid, on je optužen da je 2. marta ove godine seksualno napao ženu u restoranu u honkonškoj četvrti Mong Kok.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, kao i na X nalogu.

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije Nezavisnih novina.

Najčitanije