Kim Kardašian je bar nakratko javno proživjela maštariju našavši se u "sendviču" između dva gola seksi muškarca.
Zvijezda rialiti televizije napravila je to na snimanju za magazin "Prestige" iz Hong Konga. Na naslovnici izdanja Kim pozira u bodljikavoj kratkoj haljini s ogromnim dekolteom.
Kardašianova je tu fotografiju objavila na svom službenom blogu.
"Sjećate li se one fotografije koju sam objavila a na kojoj nosim čuvenu haljinu s bodljama? Sad vam mogu otkriti da sam je imala na ekskluzivnom snimanju za 'Prestige' u Hong Kongu. To je vjerovatno bila jedna od najrizičnijih naslovnica. Napravila sam zapravo dvije, a pokazaću vam ih kasnije, kao i cijeli niz fotki", napisala je ona.
Pored svega, ovih dana je pronašla novu prijateljicu. Naime, Kim je ostala oduševljena nakon jednog večernjeg izlaska s Keli Ozborn i djevojkama iz benda "Pussycat Dolls". Kim je bila u publici kada je Keli u jednom klubu pjevala i plesala, te se oduševila njenim nastupom.
"O moj bože, Keli je jednostavno razvalila! Pjevala je i plesala i izgledala nevjerovatno. Obožavam takve kostime", napisala je Kim na svom Twitter profilu.