Britanski kralj Čarls napustio je danas bolnicu nakon trodnevnog boravka, poslije liječenja uvećane prostate, javljaju britanski mediji.
Kralj Čarls je pozdravio ljude koji su se okupili ispred privatne klinike u Londonu gdje je bio podrvgnut medicinskom zahvatu.
Istovremeno, Kejt, princeza od Velsa otpuštena je iz bolnice nakon abdominalne hirurške intervencije i ona se dobro osjeća, saopšteno je ranije danas iz Kensingtonske palate, prenosi Tanjug.
Kensingtonska palata je navela da se princeza Kejt vratila svojoj kući u palatu Vindzor.
"Ona dobro napreduje. Princ i princeza žele da upute izraze velike zahvalnosti cijelom timu londonske klinike i posvećenom medicinskom osoblju za njegu koju su pružili princezi Kejt", navodi se u saopštenju