Jet set

Lav Pajkić: Nećemo da plačemo zbog mame

Lav Pajkić: Nećemo da plačemo zbog mame
Lav Pajkić: Nećemo da plačemo zbog mame
N.N.

Sin Isidore Bjelice, Lav Pajkić, sa sestrom Vilom ostao je u Beogradu, dok njegova majka vodi tešku bitku sa bolešću u Cirihu.

Uz Isidoru je suprug Nebojša Pajkić kao najveći životni oslonac. Njena djeca su sinoć prisustvovala humanitarnim koncertima Vlade Georgieva.

Isidora Bjelica trenutno u Cirihu prima specijalnu terapiju koja ima efekat hemioterapije, ali je teško podnosi.

Novac koji je prikupljen od humanitarnih koncerata Vlade Georgieva biće uplaćen za njeno liječenje i biće dovoljan da pokrije troškove bar prve faze liječenje, što je književnicu oraspoložilo i pružilo joj nadu i ohrabrenje, piše Blic.

Najčitanije