BEOGRAD - Pjevačica i njen vjerenik Tejlor Kini zabavljali su se i jeli u jednom restoranu u Beogradu.
Nakon što je cijeli dan provela u elitnom hotelu u kojem je smještena u predsjedničkom apartmanu, Gaga se sa Tejlorom uputila u jedan restoran gdje je uživala u hrani.
Kako saznaje "Blic", pjevačica je na splav došla u društvu vjerenika, dvoje asistenata i i trojicom članova obezbjeđenja, koje je rastjeralo sve koji su se okupili kako bi pozdravili svog idola.
Gaga nije progovarala ni riječ, a obučena u plavi mantil do poda i naočare, bila je neprepoznatljiva. Za razliku od nje, Kini je bio potpuno opušten i uživao u hrani i piću.