Jet set

Ledi Gaga sa vjerenikom na Savskom keju

Ledi Gaga sa vjerenikom na Savskom keju
Ledi Gaga sa vjerenikom na Savskom keju
N.N.

BEOGRAD - Tejlor Kini i Ledi Gaga iskoristili su slobodono veče u Beogradu i prošetali Savskim kejom.

Njihovoj pojavi su se obradovali svi koji su se sinoć zatekli na ovom šetalištu. Prije šetnje, ovaj slavni svjetski par je bio na večeri u jednom poznatom beogradskom restoranu na Savskom pristaništu. Posebnu pažnju privukle su grudi slavne pevačice, s obzirom na to da ona nije obukla brushalter, donosi B92. Tejlor i Gaga su, sudeći po fotografijama, bili baš opušteni, jer glumac nije mogao da skine ruke sa zadnjice svoje buduće žene...

Čini se da ovaj budući bračni par uživa u čarima Beograda.

Najčitanije