Jet set

Marija Karan burno reagovala na pitanje o novom dečku

Marija Karan burno reagovala na pitanje o novom dečku
Foto: N.N. | Marija Karan burno reagovala na pitanje o novom dečku
N.N.

Vijest da glumica Marija Karan ima novog dečka odjeknula je u svim domaćim medijima, a pojavila se i fotografija sa dočeka nove 2023. godine, koju je par zajedno dočekao u jednom prestoničkom restoranu.

Iako je na javnom mestu razmenjivala nježnosti sa novim izabranikom, te su uslikani u strasnom poljupcu, Marija ne želi javno da komentariše novu ljubav.

Sa Markom Gvozdenović, sinom crnogorskog političara Branimira Gvozdenovića, ušla je u Novu godinu, a njihovo ponašanje je govorilo više od hiljadu riječi.

"Ne znam zaista o čemu pričate, kakvoj fotografiji. Znate ko je moj PR on će vam dati sve detalje o mojim projektima na kojima radim, ostalo ne komentarišem", rekla je Marija za Republiku pokušavajući da skrene priču sa aktuelne teme.

Marija se i nedavno našla u centru medijskog skandala kada je imala žestok okršaj sa tadašnjim izabranikom, Vladanom Balabanom. Poslije verbalne rasprave koja se dogodila u ranim jutarnjim satima, u Francuskoj ulici u Beogradu, uslijedio je i fizički obračun, koji se okončao tako što je Marija navodno demolirala njegov "Porše" vrijedan oko čak 100.000 evra.

(Telegraf)

Najčitanije