Društvene mreže preplavio je snimak sa nastupa Milice Pavlović, na kojem nonšalantno baca mobilni telefon jednom momku iz publike.
Naime, Milica je na nedavnom nastupu napravila sjajnu atmosferu, ali je cijeli događaj ostao u sjenci incidenta.
Publika se odlično zabavljala i pjevala, ali i snimala pjevačicu na bini, što se njoj po svemu sudeći nije dopalo, pa je uzela jednom momku iz publike telefon i bacila ga iza sebe.
Ubrzo nakon objave krenuli su komentari na mrežama, koji su bili oprečni.
"Odakle joj pravo da nekom razbija telefon", "Šta je umislila ova pjevačica", pisali su ljudi koji su kritikovali njen potez.
Bilo je i onih koji su je opravdavali.
"Možda ju je snimao ispod suknje", "Ko zna kako ju je pre toga isprovocirao", prenosi Telegraf.