Jet set

Mirjana Karanović otkrila kako se osjeća nakon izlaska iz bolnice

Mirjana Karanović otkrila kako se osjeća nakon izlaska iz bolnice
Foto: Tanjug/Arhiva | Mirjana Karanović otkrila kako se osjeća nakon izlaska iz bolnice
N.N.

​Proslavljena glumica Mirjana Karanović već neko vrijeme zaražena je virusom korona, a sada je otkrila kako se osjeća.

Mirjana se oglasila na svom Instagram profilu objavivši fotografiju iz svog doma, a pozirala je nasmijana i vidno raspoložena.

"Dobro sam, odlično sam. Još malo i idem napolje, na sunce", napisala je glumica.

Podsjetimo, Mirjana se prije nekoliko dana oglasila iz KBC Bežanijska kosa i otkrila da je i do "nje stigla korona".

"Dobro sam. Stigla korona i do mene. Hvala sestrama i doktorima u bolnici", poručila tada, a kada smo je kontaktirali nakon toga, Mirjana nam je otkrila kakvo je njeno zdravstveno stanje.

"Dobro sam. Dobila sam terapiju", rekla je Mirjana za Telegraf.

Printscreen/Instagram
Printscreen/Instagram

Najčitanije