Jet set

Najljepša Tamara Cvijanović

Najljepša Tamara Cvijanović
Najljepša Tamara Cvijanović
Blaženka Lejić

Tamara Cvijanović iz Doboja, studentkinja Filološkog fakulteta, izabrana je u ponedjeljak uveče za mis regije Doboj, što joj omogućava plasman na Izbor za mis Republike Srpske, koji će biti održan u aprilu iduće godine.

U Velikoj sali Centra za kulturu i obrazovanje Doboj priređen je pravi modni spektakl, tokom kojeg se 15 takmičarki za titulu najljepše predstavilo u najboljem svjetlu.

Iako su sve djevojke bile lijepe, žiri je odlučio da Cvijanovićeva ponese titulu mis, da prva pratilja bude Sanela Ćizmo iz Zenice, a druga Zorana Pašalić iz Dervente.

Mis fotogeničnosti postala je Aleksandra Janković iz Doboja, a za najšarmantniju proglašena je njena sugrađanka Dragana Božić.

Najviše glasova na sajtu DobojCaffe dobila je Dervenćanka Aleksandra Kuzmanović, te tako osvojila titulu mis Interneta.

"Izabrane misice stekle su plasman na Izbor za mis RS 2011. godine, a glavna nagrada za najljepšu je putovanje u Grčku s Turističkom agencijom "Sol Azur". Specijalni muzički gost večeri Bojan Marović oduševio je prisutne, među kojima su bile i eminentne ličnosti regije Doboj, što potvrđuje da je cijeli događaj bio na visokom nivou", kazala je Slađana Pejić, organizatorka izbora.

Dvočasovni program, koji je započeo modnom revijom deset najljepših misica BiH, vodila je Sanja Popović, zaštitno lice RT RS.

Generalni pokrovitelj događaja bila je opština Doboj. Među ostalim pokroviteljima bili su i opština Prnjavor, Modriča, te "Željeznice RS".

Najčitanije