Jet set

Oglasio se Duško Tošić: Vratio sam ključeve od mog stana

Oglasio se Duško Tošić: Vratio sam ključeve od mog stana
Foto: Printscreen/Instagram/duskotosic | Oglasio se Duško Tošić: Vratio sam ključeve od mog stana

Duško Tošić saopštio je da je vratio ključeve stana na Dedinju, navodeći da je odluku donio zbog djece, nakon višednevnih medijskih navoda o porodičnom i imovinskom sporu.

Kako je večeras Tošić iznenada saopštio - odlučio je da vrati ključeve.

"Vratio sam ključeve od mog stana isključivo zbog dece. Na ovu temu se više neću oglašavati", tvrdi nekadašnji fudbaler Duško Tošić za Kurir.

Pročitajte više:

Detalji drame na Dedinju: Tošić izbacio Karleušine ljubimce i otpustio kućne pomoćnice?

Ovo je uslijedilo i nakon informacije koja je ranije objaviljena, da je bivši fudbaler tek juče, 21. januara, Jeleni Karleuši isplatio alimentacije za njihove kćerke Atinu i Niku, koje je dugovao.

Kako je Telegraf ranije objavio, Jeleni Karleuši je juče, 21. januara, na račun je leglo 1.700.000 dinara, na ime zaostalih alimentacija.

Njegov advokat danas je, 22. januara, u saopštenju naveo kako njegov klijent ne duguje ništa za alimentacije.

 

Najčitanije