Jet set

Orlić zapjevao i ostavio sve bez teksta

Orlić zapjevao i ostavio sve bez teksta
Orlić zapjevao i ostavio sve bez teksta
N.N.

Oduševili su nas svojom skromnošću, zrelošću i izvanrednim timskim radom koji su im pomogli da postanu svjetski prvaci.

Ipak, "orlići" ne prestaju da nas oduševljavaju svojim drugim skrivenim talentima.

Svjetski fudbalski prvaci gostovali su u emisiji "Veče sa Ivanom Ivanovićem", i sa voditeljem razgovarali o svom fenomenalnom uspjehu, ali i o brojim drugim temama.

Kapiten Predrag Rajković tako je otkrio da u svojim redovima imaju i pjevača, a radi se o njegovom kolegi, golmanu Crvene zvezde Filipu Manojloviću.

Rajković je potom predložio da Filip pred publikom pokaže svoje pjevačko umjeće, a on ga je poslušao, izašao na scenu i uzeo mikrofon u ruke. Izveo je pjesmu "Dišem al nisam živ" Dada Glišića, i pokazao da bi se sjajno snašao i u pjevačkim vodama, piše Blic.

Video
Najčitanije