Postati jedna od Viktorijinih anđela je želja svake manekenke, ali i znak da je zaista uspjela u svijetu modelinga.
Na sinoć održanoj modnoj reviji po prvi put su se pojavile i najbolje prijateljice Žiži Hadid i Kendal Džener.
Njih dvije su prošetale pistom rame uz rame sa slavnim manekenkama koje već dugo nose modele modne kuće „Viktorija Sikret“- Adrijanom Limom, Kandis Svanpol i Lili Oldridž.
Ali nije bilo mjesta nervozi, nove djevojke su se potpuno uklopile i zadivile publiku.
Sam šou je bio fenomenalan, inspirisan raznovrsnim temama, pa su se tako mogle vidjeti snježne kraljice, leptirovi, vatromet i karneval.
I Žiži i Kendal su po dva puta izašle na pistu. Žiži je prvo na sebi imala mladalački svijetlocrveni grudnjak i žute pantalone, nakon čega se presvukla u kostim leptira.
Kako su izgledale ostale djevojke, pogledajte u našoj galeriji.
(NN, dailymail.co.uk)