LONDON - Kralj Čarls će sljedeće nedjelje biti primljen u bolnicu zbog uvećane prostate, objavljeno je iz Bakingamske palate, piše "Daily Mail".
"Slično hiljadama muškaraca svake godine, kralj je potražio pomoć zbog uvećane prostate. Njegovo Veličanstvo ima benigno stanje i sledeće nedelje će otići u bolnicu radi korektivnog postupka. Javni angažmani Kralja biće odloženi na kratko vreme", naveli su iz palate.
Podsjećamo i Kejt Midlton je u bolnici, nakon operacije, prenosi "b92".