Jet set

Rasta progovorio o pomirenju sa Anom Nikolić

Rasta progovorio o pomirenju sa Anom Nikolić
Foto: Print Screen/Instagram | Rasta progovorio o pomirenju sa Anom Nikolić
N.N.

Stefan Đurić Rasta poslije osam mjeseci izašao je iz kućnog pritvora u kome je, kako kaže, najveći dio svog vremena provodio stvarajući.

Konačno sloboda, ovo mi je kao drugi rođendan. Komponovao sam puno i za druge i za sebe. Normalan život sam vodio, samo u okviru zidina. Ljudi su me pitali o nanogici, da li žulja. Žulja, ali u glavi - kaže Rasta.

Kćerka Tara, koju je dobio u braku sa pjevačicom Anom Nikolić sve vrijeme je bila uz njega.

"Ćerka je sve vreme bila kod mene kući. Imali smo onaj period kada smo bili razdvojeni kada sam ja bio u zatvoru i baš mi je značilo da budemo zajedno. Ona je bila najsrećnija i sa njom sam se prvo video", kaže muzičar.

On ne krije da ima odličan odnos sa svojom bivšom ženom i to ne samo zbog kćerkice.

Slušaju moju muziku i ona i Ana. Ona i ja zbog Tare pronalazimo zajednički jezik. Mi smo imali neku odvratnu situaciju da se nismo posvađali. Ovo je bilo jedino praktično i pametno moguće. Ona i ja do tada nismo imali limite ni oko čega, ona je bila naš limit i razvod je bila odluka koja je u tom trenutku bila najbolje rešenje za naše dete - istakao je Rasta.

Muzičar je istakao da je u pripremi i njegov film, u kome govori o onome kroz šta je prošao tokom minulog vremena.

"Film je nešto što trba da bude poučno i jedna poruka klincima da dva puta razmisle pre nego što se upuste u tako nešto", kaže Rasta.

(kurir.rs)

Najčitanije