Pjevačica Selena Gomez ulazak u 2023. godinu proslavila je na jahti u Los Kabosu u Meksiku s prijateljima, Bruklinom Bekamom i njegovom suprugom Nikolom Pelc, a fotografi su Gomezovu 'ulovili' tokom kupanja u moru.
Pjevačica je pokazala zanosne obline u bikiniju. Dok se zabavljala u Meksiku na sebi je imala crno-bijeli kupaći kostim.
Podsjećamo, Selena je nedavno objavila dokumentarac "My Mind And Me" u kojemu je ispričala detalje o svojoj karijeri, bolesti te vezi s kolegom Džastinom Biberom.
Pjevačica boluje od autoimune bolesti lupus i bipolarnog poremećaja.