Jet set

Severina prkosi hladnoći u bundi i visokim potpeticama (FOTO)

Severina prkosi hladnoći u bundi i visokim potpeticama (FOTO)
Foto: Instagram / Printscreen | Severina prkosi hladnoći u bundi i visokim potpeticama (FOTO)

​Pjevačica Severina pozirala je na balkonu obučena samo u smeđu mekanu bundu koju je spustila do polovine ramena.

Na to je kombinovala crne najlonke i crvene lakovane salonke.

"Zima, zima – e, pa šta je, ako je zima, nije lav", napisala je pored fotografije.

Odmah su uslijedili komentari:

"Zima nikad nije bolje izgledala", nadovezao se u komentaru voditelj Dalibor Petko.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Severina (@severina)

Ni fanovi nisu krili oduševljenje:

“Nevjerovatna”, “Top, predivna si”, “Ne boji se zime ko je zdrav”, “Kao Hurem”, “Seksi tetkica”, “Goriš”, pisali su neki od fanova.

U zadnje vrijeme Severina samo iznenađuje svoje pratioce golišavim prizorima.

Nedavno je tako objavila fotografiju na kojoj sjedi na prozoru u kućnom ogrtaču pa se prisjetila jednog dobro poznatog stiha, svog omiljenog muzičara i kolege Đorđe Balaševića.

“…a napolju mraz i magla i zima. A napolju mrak, al’ ovdje sve štima…”, napisala je tada u opisu, prenosi "Cdm".

Najčitanije