Pjevačica Stojanka Novaković Stoja već dugi niz godina je na estradnoj sceni i živi život kakav bi mnogi poželjeli, međutim nije uvijek bilo tako lako.
U iskrenoj ispovjesti pjevačica Stoja se prisjetila najtežih momenata u svom životu kada je ostala bez ičega na ulici sa djetetom, nakon saobraćajne nesreće u kojoj je poginuo njen muž.
"Ja moram da pomenem taj dan posle sahrane moj sin i ja smo došli kući i više nismo imali prava ni na šta... Morali smo da izađemo iz kuće, jer je tako njegova familija želela. Nikad me nisu voleli zato što sam siromašno dete i zato što sam se mlada udala za njega", ispričala je pjevačica u jednoj emisiji i dodala:
"Taj dan sam bukvalno išla ulicom sa detetom, bez garderobe, igračaka, bez ičega i vrištala sam na sav glas, baš mi je bilo jako loše. Gledam u dete i idem, a ne znam gde...
"Otac je bio toliko strog i rekao je ako se udam da više ne dolazim, a ja sam to shvatila bukvalno i nisam smela da idem kod roditelja, nekako nisam htela da oni budu u pravu", kazala je.
"Međutim, imala sam jednu dobru prijateljicu koja mi je pomogla tada, bila sam kod nje sa detetom nekih 6 meseci dok se nisam iščupala finansijski. Odmah sam morala da nastavim da radim. Prijatelji su mi pomogli koji su mi bili kao porodica", dodala je pjevačica..