Jet set

Željko Joksimović stiže u Banjaluku

Željko Joksimović stiže u Banjaluku
Željko Joksimović stiže u Banjaluku
N.N.

Banja Luka - Željko Joksimović će 19. avgusta na Gradskom stadionu u Banjaluci održati veliki solistički koncert.

Na koncertu će se pored popularnog pjevača pojaviti i brojni gosti, a organizatori kocerta, Minacord, Melos Estrada iz Beograda i Queen Estrada iz Banjaluke, obećavaju vrhunsku produkciju zvuka i rasvjete.

Pored starih hitova, Željko će predstaviti i pjesme sa novog albuma. Koncert je zakazan za 21 sat, a ulaznice će koštati 5 konvertibilnih maraka.

 

Najčitanije