Eldin Huseinbegović, jedan od najvoljenijih interpretatora pop muzike, 17. aprila priprema novi koncertni susret sa sarajevskom publikom. Nezaboravno muzičko veče, ispunjeno emocijama, vrhunskom interpretacijom i hitovima, održaće se u Bosanskom kulturnom centru.
U intimnoj atmosferi BKC-a publika će, uz pjesme koje diraju srce i ostaju u sjećanju, krenuti na muzičko putovanje kroz bogatu karijeru ovog kantautora.
„Ima jedan lijep stih koji kaže: „Sve dođe u pravo vrijeme onom ko zna da čeka“. Mislim da je ovo pravo vrijeme za moj prvi solistički koncert u Sarajevu. Trebalo je da prođe dovoljno vremena, da se nakupi određen broj pjesama i da se kroz godine zaista povežem sa publikom. Zbog ogromnog respekta prema njima, tek sada sam skupio hrabrosti da im stanem pred lice“, kaže Huseinbegović.
Karte za koncert dostupne su na biletarnici BKC-a, na platou Skenderije, te putem platforme ulaznica. org
Huseinbegović ističe da je koncert koncipiran tako da obuhvati gotovo sve pjesme iz njegove dosadašnje karijere.
„Nijedna pjesma nije nastala slučajno. Svaka nosi svoju priču i razlog, a dio tih priča podijelit ću s publikom. Na koncertu u BKC-u pratiće me desetočlani bend, sastavljen od mojih prijatelja i vrhunskih muzičara. Daćemo sve od sebe da ta noć ne bude samo noć pjesme, već veče iz koje će publika ponijeti lijepe i trajne uspomene“, poručuje Huseinbegović.