Ukoliko sutra provodite vrijeme pored malih ekrana, pogledajte repertoar programa i šta vas očekuje.
Naša Srpska
Pogledajte aktuelne teme iz privrede, turizma, zdravlja, kulture i sporta iz svih krajeva naše zemlje. Prirodne ljepote, običaji, interesantne priče naših dopisnika, kao i gostovanja istaknutih sagovornika iz svih oblasti društvenog života, otkriće vam nešto više o Srpskoj i približiti šta se sve dešava u njenim gradovima i regijama. Ponedjeljkom zavirite u sve krajeve Srpske, sa zanimljivim gostima kroz inspirativne priče o prirodi, kulturnim i sportskim manifestacijama, običajima otkrijte ljepote naše zemlje.
Emisiju uređuje i vodi Jelena Grahovac.
ATV, 18.20
Pucanj upozorenja
Samohrana majka i njena mlada kćerka se bore da sastave kraj s krajem dok ne naslijede porodičnu seosku kuću. Kad poslovni suparnik poželi da im oduzme prava na vodu, situacija izmiče kontroli.
Uloge: Tami Blanšar, Giljermo Dijaz, Dejvid Spejd
Režija: Dastin Ferbenks
UNA TV, 0.35
------------------------------------------------------------
RTS 2, 11.00
Emisija: E-TV
Nova BH, 22.15
Zabava: Survajver
Elta 1 HD, 22.15
Muzika: Elta koncert - Galija
Pink BH, 20.00
Serija: Nek ide život
.......................
- RTRS -
...............
6.04 Jutarnji program
9.00 Jutarnji dnevnik
9.15 Religijski kalendar
9.22 Ivanovi protiv Ivanovih, serija
9.47 Atrijum
9.53 Ljudići
10.19 Generacija Z
10.40 DV - Šift
10.57 Ženski raj, serija
12.00 Dnevnik 1
12.25 TV kalendar
12.32 Istina
13.13 Svijet zdravlja
13.44 Bez komentara
14.00 Vijesti
14.07 Mala supruga, serija
14.49 Tvrđave Dunava
15.17 EU i mi
15.48 Silvija Plat - Pod staklenim zvonom
17.00 Srpska danas
17.36 TV kalendar
17.43 Republika - Semberija
18.24 Bez komentara
18.28 Ženski raj, serija
19.30 Dnevnik 2
20.06 Azbuka našeg života, serija
20.57 Drugi ugao
22.15 Dnevnik 3
22.46 Atrijum
22.53 Art mašina
23.44 Mala supruga, serija
0.26 RTRS muzika
.............................
- RTRS+ -
.........................
6.00 Koncert za dobro jutro
9.02 Dokumentarni program
9.27 Zelena patrola
9.54 Stani da ti kažem
10.15 Muzički program
10.43 Religijski kalendar
10.50 TV kalendar
10.56 DV - Budućnost danas
11.22 Ženski raj, serija
12.03 Koncert
13.36 Dokumentarni film
14.52 Blog
15.00 DV - Budućnost danas
15.28 Ženski raj, serija
16.11 Dokumentarni program
16.36 Zelena patrola
17.01 Republika - Istočno Sarajevo
17.36 Religijski kalendar
17.44 TV kalendar
17.50 Stani da ti kažem
18.11 Muzički program
18.45 Crtani film
19.02 Može i drugačije
19.30 Dnevnik 2
20.01 Muzički program
20.15 Vez
20.42 Zaboravljeni korijeni
20.52 Čuvari Krajine
21.17 Tamo daleko
21.39 Koncert - Vlado Georgijev
23.15 Dokumentarni program
23.54 Blog
.........................
- ATV -
......................
6.00 Biro
7.00 Kolo sreće
8.00 Prevrtljivo srce
8.50 Centar dana
10.30 Kuhinjica na otvorenom
11.10 Kolo sreće
11.55 Vijesti
12.15 Red rok
12.50 Na ivici terena
13.25 Metar moga sela
13.55 Vijesti
14.00 Istine i laži
14.50 Igra sudbine
15.40 Prevrtljivo srce
16.30 Vijesti
16.50 Centar dana
18.20 Naša Srpska
19.00 ATV vijesti
19.50 Bingo
20.20 Po svijetu sa Robertom Dacešinom
21.00 Ćirilica
23.30 Biro
0.30 Centar dana
2.00 FILM Trka
3.30 Naša Srpska
4.00 Na ivici terena
4.30 Kuhinjica na otvorenom
5.00 ATV vijesti
..............................
- ELTA 1 HD -
.................................
6.30 Muzički intermeco
7.00 Horoskop
7.05 Brbljivi Tom
7.30 Kuhinjica
8.00 Azbuka zdravlja
8.55 Horoskop
9.00 Putujte sa nama
9.30 Priče banjalučke
10.00 Brbljivi Tom
11.00 Azbuka zdravlja
12.00 Intermeco
12.30 Biljana za Vas
13.30 Ženski kutak
15.00 Auto-šop magazin
16.00 Putujte sa nama
16.30 Kuhinjica
17.00 SrpskaCafe vijesti
17.10 Kid e Kats
18.00 Atlas
18.30 Biljana za Vas
19.00 SrpskaCafe vijesti
19.10 CoComelon
19.50 Intermeco
20.00 Moja priča
20.30 Zdravlje i stil
21.00 SrpskaCafe vijesti
21.10 Lovci na ubice
22.15 Elta koncert: Galija, 1. dio
23.00 SrpskaCafe vijesti
23.10 Elta koncert: Galija, 2. dio
23.40 Moja priča
0.15 Atlas
- Noćni program
.......................
- OBN -
...............................
8.00 Vremenska prognoza
8.05 Atomska Beti
8.25 Džerald
8.50 Top šop
9.10 Jesma, serija
10.05 Vremenska prognoza
10.10 Zakletva, serija
11.45 Top šop
12.05 Vremenska prognoza
12.10 Moja kćerka, serija
12.40 Top šop
13.10 Kara Tahta, serija
14.10 Vremenska prognoza
14.15 Doktor, serija
15.05 Iz bakine kuhinje
17.00 Amanet, serija
17.50 Domaće je domaće
18.40 Vremenska prognoza
18.50 OBN info
19.30 Melek, serija
20.00 Kara Tahta, serija
20.55 Doktor, serija
21.45 Amanet, serija
22.35 Supermodel
23.35 Vremenska prognoza
23.40 OBN info
0.00 Čuvari
.........................
- RTS 1 -
............................
6.00 Vesti
6.05 Jutarnji program
9.00 Vesti
9.05 FILM Selo gori i tako
11.05 Vesti
11.10 Komšije, serija
12.00 Dnevnik
13.00 FILM Vojna akademija 2
15.00 Lov i ribolov
15.30 Ovo je Srbija
16.05 U klinču, serija
17.00 Dnevnik RT Vojvodina
17.20 Beogradska hronika
18.10 Oko
19.00 Slagalica
19.30 Dnevnik
20.05 U klinču, serija
21.00 Potera
22.00 Na večeri kod
23.00 Dnevnik
23.20 Kulturni dnevnik
23.35 Otkup, serija
0.20 FILM Vojna akademija 2
2.15 FILM Selo gori i tako
4.10 Gastronomad
4.30 Lov i ribolov
5.06 Komšije, serija
.......................
- RTS 2 -
.........................
7.38 Koncert za dobro jutro
8.20 Slagalica
9.00 Plaško Hrabrović uzvraća udarac
9.30 Promaja
10.00 Sve boje života
10.30 Balada o selu
11.00 E-TV
11.25 Novi početak
12.20 Veče Ivana Jevtića
13.05 Promaja
13.35 Naučni intervju
14.00 Internat za plemićke kćeri, serija
14.50 Otkup, serija
15.35 Ženski raj, serija
16.20 Koncert Mire Škorić
17.25 Nacionalne manjine, vrednosti i vrline
17.55 Rukomet (ž): Bekament - Jagodina
19.30 Internat za plemićke kćeri, serija
20.20 Uhvatiti Li Miler
21.20 Ženski raj, serija
22.05 Metamorfoze
22.35 FILM Idioti
0.35 Vavilon Berlin, serija
1.30 Stari rok majstori
.......................
- BHT 1 -
....................
7.00 FILM Rio Bravo
9.00 Vijesti
9.10 FILM Rio Bravo
9.25 TV liberti
10.00 Vijesti
10.10 Slugterra
10.30 Ovčica Šone
10.40 CoComelon
10.45 Perspektiva
11.15 Anthony Bourdain: U prolazu
12.00 Dnevnik 1
12.30 U ime naroda
13.00 In Medias Res
14.00 Vijesti
14.10 Thinking Box
15.00 Tajanstveni hoteli svijeta
16.00 BHT 1 uživo
17.15 Agro - Ekologika
18.05 Anthony Bourdain: U prolazu
18.50 Bing
19.00 Dnevnik 2
19.50 Trend
19.55 No Comment
20.00 Sport Fokus
21.00 Tajanstveni hoteli svijeta
22.00 Od radnika do resursa
22.30 Dnevnik 3
23.00 Inboks
23.30 Check In
0.00 BHT 1 uživo
-------------------
- UNA TV -
------------------
6.20 Una, due, tre, emisija
7.45 Trougao, emisija
8.20 TV prodaja – "Vaše zdravlje, naša briga"
8.35 Osveta, serija
9.35 Srce moje majke, serija
10.25 Jedne letne noći, serija
11.20 Nina, serija
12.00 Pogledaj u sutra, serija
13.00 Una vijesti, info
13.15 FILM Kometa
15.00 Una vijesti, info
15.10 Pogodi mi godine, kviz
16.10 Serija, serija
17.00 Popodne, emisija
18.00 Una, due, tre, emisija
18.30 Una dan, info
19.00 Gradske priče, emisija
19.15 Srce moje majke, serija
20.05 Reaktor, emisija
21.05 Niski start, emisija
22.00 FILM Rambo 2
23.35 Pogledaj u sutra, serija
0.35 FILM Pucanj upozorenja
1.55 FILM Ljudožder
3.35 Noćni program
..............................
- NOVA BH -
................................
5.35 Dnevnik
6.17 Ambasadorova kći
7.25 Nova In
8.15 Ambasadorova kći
9.00 TV izlog
9.15 Ambasadorova kći
10.00 TV izlog
10.15 Duhovi prošlosti
10.45 TV izlog
11.00 Duhovi prošlosti
11.15 Praktična žena
11.55 TV izlog
12.10 Praktična žena
12.20 Lud, zbunjen, normalan
13.05 Lud, zbunjen, normalan
13.15 TV izlog
13.30 Vijesti
13.45 Lud, zbunjen, normalan
14.00 Survajver
15.30 Kumovi
15.40 Vijesti
16.02 Kumovi
16.40 Totalni obrt
17.30 Nova in
18.30 Dnevnik
19.20 Duhovi prošlosti
20.15 Na granici
21.15 Kumovi
22.15 Survajver
0.00 Veče sa Ivanom Ivanovićem
2.00 Zvezde Granda, specijal
3.15 Totalni obrt
3.50 Dnevnik
4.40 Nova In
..........................
- BN -
.......................
6.30 Dobro jutro, Srpska
9.35 Priče zavičajne
10.05 Ruka spasa
10.55 Vrata do vrata, serija
12.00 Novosti
12.20 Zabranjeno voće, serija
16.00 Dnevnik 1
16.20 Tri sestre, serija
17.00 Zavjet, serija
18.00 Danas u Srpskoj
18.30 Junaci našeg doba, serija
19.20 Marketing
19.30 Dnevnik 2
20.00 Presuda, serija
20.55 Crno na bijelo
22.30 Dnevnik 3
23.00 Šetland, serija
0.00 Astročet
2.00 Dnevnik 3
2.30 BN koktel
3.45 Muzički šou
4.30 Danas u Srpskoj
5.00 Serija
5.45 Muzički izlog
.........................
- RTL -
.....................
5.45 RTL danas
6.55 Kockić i prijatelji
7.10 Yu-Gi-Oh! ZEXAL
7.40 Štrumpfovi
8.00 Ne selite, obnovite
8.50 Novi život pod suncem
9.40 TV prodaja
10.00 Bijeg u dvorac: Sam svoj majstor
11.00 Ne selite, obnovite
12.00 Zovi doktora!, serija
13.00 Transplant, serija
13.30 Tri sestre, serija
14.30 Tri sestre, serija
15.30 Večera za 5 na selu
16.20 Domaće i tradicionalno sa Špičekom
16.30 RTL danas
17.10 Blago nama, serija
18.00 Dođi, pogodi, osvoji
19.00 RTL danas
20.15 Večera za 5 na selu
21.15 Superpar
22.30 RTL direkt
23.00 Domaće i tradicionalno sa Špičekom
23.05 FILM Džon Vik
1.00 CSI, serija
1.40 Zovi doktora!, serija
2.30 Transplant, serija
3.30 RTL danas
..........................
- HRT 1 -
..........................
6.28 TV kalendar
6.45 Dobro jutro, Hrvatska
10.04 Treća dob
10.30 Misa
11.44 TV kalendar
12.00 Dnevnik 1
12.25 Srca divljeg Pantanala, serija
13.15 Dr Bek
14.00 FILM Silom dadilje
15.32 Svjetski biseri: Novi Zeland
16.30 Vijesti
16.45 Regionalni dnevnik
17.20 Kod nas doma
18.10 Potjera
19.00 Dnevnik 2
20.15 Razgovori s prijateljima - Spreman sam, gdje ćemo?
21.15 Šutnja, serija
22.10 Otvoreno
22.45 Dnevnik 3
23.20 Labirint
23.48 Svjetski biseri: Novi Zeland
0.42 FILM Silom dadilje
2.15 Pobjeda srca, serija
3.03 Dnevnik 2
4.04 Dr Bek
4.40 Fotografija u Hrvatskoj
4.55 Skica za portret
5.10 Treća dob
5.35 Srca divljeg Pantanala, serija
.......................
- HRT 2 -
.......................
5.04 Izvan formata
5.32 Gorski spasioci, serija
6.19 Dr Oz
7.00 Jednostavno Rejmond Blank
7.30 Upoznajmo najljepše francuske vrtove
8.30 Najskrovitiji hoteli na svijetu
9.25 Džems Martin: Od ostrva do visočja
10.14 Čudesni svijet dizajna - Australija
11.10 Samo lagano
11.43 Jednostavno Rejmond Blank
12.15 Upoznajmo najljepše francuske vrtove
13.17 Egipat s najvećim svjetskim istraživačem
14.10 FILM Mala ubistva Agate Kristi: Nisam kriva
16.00 TV kalendar
16.14 Superpotjera
17.10 Auto-market magazin
17.45 Istrage saobraćajnih nesreća
18.14 Janjevački majstori čuvari tradicije
18.45 TV bingo
19.15 Hit dana
19.20 Let oko svijeta - 400 dana Odiseje između neba i zemlje
20.15 Milijarderi koji su oblikovali naš svijet
21.10 FILM Hariet
23.16 Kondor, serija
0.05 FILM Mala ubistva Agate Kristi: Nisam kriva
1.50 Muzika
2.23 Noćni muzički program - spotovi
.............................
- B92 -
...................
6.00 Pogrešan čovek
7.00 Dva i po muškarca
7.30 Dva i po muškarca
8.00 Crtani filmovi
10.00 Pogrešan čovek
11.00 Kolo sreće
12.00 Vesti B92
12.45 Štoperica
13.15 Brak mrak
14.00 TV čorba
14.30 Tri od pet
15.00 Uz kafu sa...
15.30 Brak mrak
16.00 Vesti B92
16.30 B92 sportski pregled
17.00 Fokus
17.30 Mala istorija Srbije
17.45 TV čorba
18.15 Štoperica
18.45 Vesti B92
19.00 Mamini sinovi
19.45 Dva i po muškarca
20.15 Dva i po muškarca
20.45 Vesti B92
21.00 FILM Zakon nasilja
23.30 Ostrvo ljubavi
0.30 Vesti B92
1.00 B92 sportski pregled
1.15 Brak mrak
1.45 Dva i po muškarca
2.15 Dva i po muškarca
2.45 FILM Zakon nasilja
4.45 TV čorba
5.05 Štoperica
5.30 TV čorba
...............................
- RADIO -
...........................
6.00 Razbudilnik
9.00 Vijesti
9.05 Riznica znanja
9.40 Vrijeme je za sport
10.00 Vijesti
10.05 Zajednički talas
12.00 Podnevne novosti
12.15 Zapjevajmo pjesme stare
13.00 Vijesti
13.05 U ritmu dana
14.00 Vijesti
14.05 Svilen konac
16.00 Dnevnik
16.30 Muzički intermeco
17.00 Mozaik
19.00 Večernje novosti
19.15 Zaigrajmo, zapjevajmo
20.00 Kod dva bela goluba
21.00 Vijesti
21.05 Riznica znanja
21.40 Starogradska muzika
22.00 Hronika dana
22.15 Najsvjetlije stranice umjetničke muzike
23.00 Vijesti
23.05 Muzički program
0.00 Ponoćne vijesti
0.05 Noćni program
........................
- K3 -
...........................
9.00 Početak dana
10.00 Misterije doktora Blejka, serija
11.00 Bandolera, serija
12.00 Vijesti
12.05 Biro, serija
13.00 Telešop
13.15 Atlas
14.00 Zemlja izvor života
15.00 Misterije doktora Blejka, serija
15.55 Oglasi
16.00 Novosti 1
16.30 Kuhinjica
17.00 Aktuelno u Doboju
17.20 Bandolera, serija
18.25 Putujte sa nama
18.45 Novosti 2
19.30 Dnevnik RTS-a
20.00 Biro, serija
21.00 Chit Chat
22.00 Novosti 2
22.40 Preživjeti Eskobara, serija
0.00 Kraljica ritma, serija
0.50 Noćni program
...................
- Pink BH -
...................
7.00 Zadruga - pregled dana
8.00 Kuća od srca
9.00 DNK
10.00 Zadruga - pregled dana
11.00 Whatzuuup
11.30 Zadruga - live
13.00 Info top
13.05 Premijera
13.20 Ekskluzivno
14.00 Zadruga - live
15.00 Info top
15.05 Zadruga - live
16.00 Scena region
16.20 Zadruga - live
18.30 Info top
18.40 Zadruga - pregled dana
20.00 Nek ide život, serija
21.00 Zakopane tajne, serija
22.00 Zadruga - pretres nedjelje
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, kao i na X nalogu.