TV

Pogledajte TV repertoar za 2. decembar

Pogledajte TV repertoar za 2. decembar
Foto: Ustupljena fotografija | Pogledajte TV repertoar za 2. decembar
N.N.

Ukoliko sutra provodite vrijeme pored malih ekrana, pogledajte repertoar programa i šta vas očekuje.

FIFA SP 2022: Srbija - Švajcarska

Poslije utakmice sa Brazilom i Kamerunom reprezentacija Srbije ima samo jedan bod, ali još  ima šanse za plan u drugu fazu takmičenja. Računica je jasna, potrebna je pobjeda protiv Švajcarske. To neće biti lako, jer su Švajcarci pokazali kvalitet u prve dvije utakmice. Protiv Kameruna su po-bijedili, a protiv Brazila izgubili, ali golom u posljednjem minutu utakmice. Dakle igrači Srbije ni-su favoriti, ali šansa postoji. Problem prave povrede Sergeja Milinkovića Savića, Vlahovića i naj-novija Pavlovića. Ali ne treba biti pesimista, jer je ova ekipa na čelu sa Stojkovićem pokazala da najbolje igra odlučujuće utakmice. Tako je bilo i protiv Portugalije. Zašto se ne bi ponovilo protiv Švajcarske. Bio bi to lijep revanš za poraz na Svjetskom prvenstvu u Rusiji.

BHT 1, 19.50

Profesor i ludak

Sastavljanje Oksfordskog rječnika započelo je 1857. godine i bio je jedan od najambicioznijih i najrevolucionarnijih projekata ikada. Profesor Džejms Marej preuzeo je izazov stvaranja najop-sežnijeg ikada sastavljenog rječnika, ali je znao da će njemu i njegovom timu biti potrebno više od jednog vijeka da sastave sve poznate definicije. Međutim, metodom "udruživanjem izvora", tj. unosom definicija od ljudi iz cijelog svijeta, rječnik bi se mogao sastaviti za svega nekoliko dece-nija. Kako su prikupljane definicije, nadzorni odbor, na čelu sa profesorom Marejem, otkriva da je jedan čovjek, dr V.Č. Majnor, poslao više od deset hiljada riječi. Kad je odbor odlučio da ga na-gradi, na vidjelo izlazi šokantna istina: Dr Majnor, veteran američkog građanskog rata, osuđeni je ubica i smješten je kao pacijent u mentalnoj ustanovi.

Uloge: Mel Gibson, Šon Pen, Natali Dormer

Režija: Farhad Safinija

UNA TV, 22.05

 

---------------------------------------------------------------------------

 

ATV, 20.10

Emisija:

Priča se

 

RTRS, 17.31

Magazina:

Banjalučka panorama

 

HRT 1, 20.15

Zabava:

5.com s Danielom

 

Elta 1 HD, 22.15

Elta koncert: 

Kanda, Kodža i Nebojša

 

 

.........................

- RTRS -

...............

 

6.04        Jutarnji program

9.00        Jutarnji dnevnik

9.15        Religijski kalendar

9.22        Republika - Doboj

9.53        Generacija Z

10.19     DV - Šift

10.32     Sveznalica

11.08     Ženski raj, serija

12.00     Dnevnik 1

12.20     TV kalendar

12.27     Na putu za Montevideo, serija

13.18     DV - Global 3000

13.45     Bez komentara

14.00     Vijesti

14.07     Pečat

15.19     Može i drugačije

15.50     Mala supruga, serija

16.43     TV kalendar

17.00     Srpska danas

17.31     Banjalučka panorama

18.02     Republika - Istočno Sarajevo

18.27     Ženski raj, serija

19.30     Dnevnik 2

20.15     Mala supruga, serija

21.10     FILM Liga pravednika

23.15     Dnevnik 3

23.45     Atrijum

23.55     FILM Đulijeta među duhovima

2.07        DV - Global 3000

 

.............................

- RTRS+ -

.........................

 

6.00        Koncert za dobro jutro

9.02        Dokumentarni program

9.52        Razgovor sa

10.32     Religijski kalendar

10.40     TV kalendar

10.46     DV - Rev

11.12     Ženski raj, serija

11.54     Koncert

13.35     Art mašina

14.27     Putokazi

15.02     DV - Rev

15.28     Ženski raj, serija

16.11     Dokumentarni program

17.01     Kapi zavičaja

17.26     Religijski kalendar

17.32     TV kalendar

17.38     Muzički program

18.00     Kvadrat na znanje

18.25     Život je

19.03     Može i drugačije

19.30     Dnevnik 2

20.02     Muzički program

20.15     Kontraindikacije

21.30     Koncert - Parni valjak

23.39     Ognjišta

 

.........................

- ATV -

......................

 

6.00        Tet a tet

7.00        Razvratnik

8.00        Veličanstveni vijek: Kosem

8.50        Centar dana

10.30     Vojvođanska kuhinjica

11.10     Red Rok

11.55     Vijesti

12.15     Na ivici terena

12.55     Tet a tet

13.55     Vijesti

14.00     Radio Mileva

14.50     Igra sudbine

15.40     Veličanstveni vijek: Kosem

16.30     Vijesti

16.50     Centar dana

18.20     Feliks

19.00     ATV vijesti

19.52     Bez komentara

20.00     Lutrija RS, loto

20.10     Priča se

21.30     Igra sudbine

22.10     Radio Mileva

22.55     Tema dana

23.00     Red Rok

23.30     Red Rok

0.00        Razvratnik

1.00        Centar dana

2.30        Priča se

3.30        Tet a tet

4.30        Slike iz niskih zemalja

 

..............................

- ELTA 1 HD -

.................................

 

6.30        Muzički intermeco

7.00        Horoskop

7.05        Gormiti

7.30        Kuhinjica

8.00        Kafa u 5 

8.55        Horoskop

9.00        Putujte sa nama

9.30        Moda i stil

10.00     Intermeco

11.00     Impuls znanja

12.30     Putujte sa nama

13.00     Intermeco

13.30     Hronika Istočnog Sarajeva

14.00     Muzički intermeco

15.00     Moja priča

16.00     Moda i stil

16.30     Kuhinjica

17.00     Kafa u 5

18.00     Atlas

18.30     Tragači uspomena

19.15     Gormiti

19.50     Intermeco

20.00     Priče s kamena

20.30     Ja živim u selu

21.00     Lovci na ubice

22.15     Elta koncert:  Kanda, Kodža i Nebojša

23.00     Moda i stil

23.30     Stiligram

-              Noćni program

 

.......................

 - OBN -

...............................

 

8.00        Vremenska prognoza

8.05        Džerald

8.25        Metadžets

9.10        Domaće je domaće

10.05     Vremenska prognoza

10.10     Jesma, serija

12.05     Vremenska prognoza

12.10     Ranjene ptice, serija

13.10     Siročad, serija

14.10     Vremenska prognoza

14.15     Zakletva, serija

15.05     Domaće je domaće

16.05     Iz bakine kuhinje

17.00     Amanet, serija

17.50     Iz bakine kuhinje

18.40     Vremenska prognoza

18.50     OBN info

19.30     Melek, serija

20.00     Siročad, serija

20.55     Zakletva, serija

21.45     Amanet, serija

22.35     Supermodel

23.35     Vremenska prognoza

23.40     OBN info

0.00        Čuvari planete

 

.........................

- RTS 1 -

............................

 

6.00        Vesti

6.05        Jutarnji program

11.00     Junaci našeg doba, serija

12.00     Dnevnik

13.00     FILM Moljac

14.30     Građanin

15.00     Ovo je Srbija

15.50     Fudbal: Gana - Urugvaj / Koreja - Portugalija

17.50     Beogradska hronika

19.00     Slagalica

19.30     Dnevnik

19.57     Fudbal: Srbija - Švajcarska

21.55     Biser pustinje

23.10     Dnevnik

23.30     Kulturni dnevnik

23.45     Zagonetni slučajevi doktora Blejka, serija                      

0.45        Fudbal: Srbija - Švajcarska

2.05        Fudbal: Kamerun - Brazil

3.25        Fudbal: Gana - Urugvaj

4.45        Fudbal: Koreja - Portugalija

 

.......................

- RTS 2 -

.........................

 

7.10        Koncert za dobro jutro

8.10        Slagalica

9.00        Kukuriku šou

9.18        Šašava flaša

9.33        Radoznalci

9.55        Obrazovno ogledalo

10.15     Do detalja

10.45     Metamorfoze

11.15     Kuhinja moga kraja

12.05     Kings of Strings

13.15     Naučni portal

13.45     Novi srpski umovi

14.00     Eko minijature

14.05     Ekologija materijala

14.30     Nauka u pokretu

14.00     Internat za plemićke kćeri, serija

14.50     Zagonetni slučajevi doktora Blejka, serija                        

15.54     Fudbal: Gana - Urugvaj / Koreja - Portugalija

18.10     Da nam nije

18.30     Šta radite, bre

19.00     Internat za plemićke kćeri, serija

19.57     Fudbal: Kamerun - Brazil

21.55     Kulturom se osvaja sloboda

22.40     Studio znanja

23.40     FILM Duhovi rata

1.15        Bisera, Gabi, Vasil i Matija

 

.......................

 - BHT 1 -

....................

 

6.55        Jutro za sve

9.30        Pogled u budućnost

10.00     Vijesti

10.10     Ovčica Šone

10.15     Ghost Mecard

10.30     Slugterra

10.55     Bada i drugari

11.10     Bez veze

11.25     Taj divni Peking

12.00     Dnevnik 1

12.30     FIFA SP 2022: Kanada - Maroko, snimak

14.30     Vijesti

14.45     Potrošački smjer

15.15     Budućnost danas

15.50     FIFA SP 2022: Gana - Urugvaj

18.00     Dnevnik 2

18.45     Trend

18.55     No comment

19.00     FIFA SP 2022., emisija

19.50     FIFA SP 2022: Srbija - Švajcarska

21.50     Emisija

22.20     Pregled dana

22.50     Dnevnik 3

23.25     Lucifer, serija

0.10        FIFA SP 2022: Kamerun - Brazil, snimak

 

----------------

- UNA TV -

-----------------

 

6.00        Pogledaj u sutra, serija  

6.25        Osveta, serija    

7.10        Osveta, serija    

8.05        Nina, serija        

9.00        Patrolne šape, crtani film             

9.20        Svetlucava i Sjajna, crtani film    

10.05     Nindža kornjače, crtani film        

11.00     Školice, kviz       

11.30     Fitnes, serija      

12.00     FILM Onjegin     

13.00     Una vijesti                          

13.10     FILM Onjegin - nastavak               

14.00     Pogodi mi godine, kviz  

15.00     Una vijesti                          

15.05     Reaktor, emisija

16.00     Una, due, tre, emisija    

18.00     Školice, kviz       

18.30     Una dan                              

19.10     Fitnes, serija      

20.05     Nina, serija        

21.00     Holivudiranje, emisija    

22.05     FILM Profesor i ludak     

0.10        FILM Na zmajevom putu              

1.50        FILM Niske strasti            

4.00        Noćni program 

 

..............................

- NOVA BH -

................................

 

5.30        Dnevnik Nove BH

6.22        Guneš i njene kćeri

7.12        Nova In

8.02        Praktična žena

8.47        Domaćinske priče

9.30        Totalni obrt

10.10     Guneš i njene kćeri

11.20     More u mom srcu

12.20     Masterchef

13.30     Vijesti Nove BH

13.45     Masterchef

14.30     Praktična žena

15.40     Vijesti Nove BH

16.02     Nevjera

16.50     Totalni obrt

17.30     Nova In

18.30     Dnevnik Nove BH

19.22     More u mom srcu

20.15     Supertalent

23.00     FILM Uništiteljka

1.00        FILM Dijete Ozirisa

2.40        Veče sa Ivanom Ivanovićem

3.35        Grand News

3.53        Dnevnik Nove BH

4.45        Nova In

 

..........................

- BN -

.......................

 

6.30        Jutarnji program

9.00        Mundijal u Kataru

10.20     Poreznik Gavrilo

10.50     Ljubav u okovima, serija

12.00     Novosti u podne

12.20     Gorka zemlja, serija 

16.00     Dnevnik 1

16.20     Tri sestre, serija

17.00     Zavjet, serija

18.00     Danas u Srpskoj

18.30     Blago nama, serija

19.30     Dnevnik 2

20.00     Presuda, serija

20.55     Izazovi

22.30     Dnevnik 3

23.00     Narkos, serija

0.00        Astročet

2.00        BN 2

 

.........................

 - RTL -

.....................

 

6.20        RTL direkt

6.50        Kockić i prijatelji

6.55        Yu-Gi-Oh! ZEXAL

7.20        Štrumpfovi 2021

7.40        Kobra 11: Specijalci s autoputa, serija

8.41        Kupuj i prodaj

9.50        Bijeg u dvorac

10.50     Lovci na nekretnine: Savršen dom

11.40     Kobra 11: Specijalci s autoputa, serija

12.40     Magnum, serija

13.30     Pet spojeva nedjeljno

14.45     Večera za 5 na selu

15.45     Blago nama, serija

16.30     RTL danas

17.00     Miriše na ljubav, serija

18.05     Dođi, pogodi, osvoji

19.00     RTL danas

20.15     Večera za 5 na selu

21.15     Miriše na ljubav, serija

22.30     Stanje nacije

23.10     Pet spojeva nedjeljno

0.20        FILM Nevjerovatni Hulk

2.10        CSI: NY, serija

3.00        CSI: NY, serija

 

..........................

- HRT 1 -

..........................

 

6.45        Dobro jutro, Hrvatska

10.20     Riječ i život

10.45     Priroda i prijateljice

12.00     Dnevnik 1

12.25     I bogati plaču, serija

13.15     Normalan život

14.00     FILM Crni ljepotan

15.35     Manjinski mozaik

15.55     turizam.hrt

16.30     Vijesti

16.45     Regionalni dnevnik

17.20     Kod nas doma

18.10     Potjera

19.00     Dnevnik 2

20.15     5.com s Danielom

21.10     FILM Tri plakata van grada

23.05     Dnevnik 3

23.40     FILM 119 dana na okeanu

1.10        FILM Crni ljepotan

2.42        Kafa s mirisom žene, serija

3.27        Dnevnik 2

4.28        Normalan život

5.08        Riječ i život

 

.......................

- HRT 2 -

.......................

 

5.20        Regionalni dnevnik

5.52        Art a la carte

6.22        Zdrav život

6.50        Dom na kvadrat

7.20        Gorski doktor, serija

8.10        Dr Oz

9.00        Priroda i prijateljice

10.00     Najbolji britanski amaterski kuvari

11.00     Doktor Martin, serija

11.50     Gorski spasioci, serija

12.45     Big Bend - američka divljina

13.45     Detektiv Merdok, serija

14.30     Fino i vino

15.00     Fudbal, emisija

15.50     Fudbal: Gana - Urugvaj, 1. poluvrijeme

16.50     Fudbal, emisija

17.05     Fudbal: Gana - Urugvaj, 2. poluvrijeme

18.00     Fudbal, emisija

18.30     Fudbal: Koreja - Portugalija, snimak

19.30     Fudbal, emisija

19.50     Fudbal: Srbija - Švajcarska, 1. poluvrijeme

20.50     Fudbal, emisija

21.05     Fudbal: Srbija - Švajcarska, 2. poluvrijeme

22.00     Fudbal, emisija

23.00     Fudbal: Kamerun - Brazil, snimak

0.55        FILM Eliminatori

2.25        Muzika

2.55        Noćni Muzički program - spotovi

4.50        Tomislav Bralić i Klapa Intrade

 

.............................

 - B92 -

...................

 

6.00        Pogrešan čovek

7.00        TV čorba

7.30        Štoperica

8.00        Crtani filmovi

12.00     Vesti B92

12.45     Pogrešan čovek

14.00     Kolo sreće

15.00     Prijatelji

15.30     Prijatelji

16.00     Vesti B92

16.30     B92 sportski pregled

17.00     Fokus

17.45     TV čorba

18.15     Štoperica

18.45     Vesti B92

19.00     Aviondžije

19.45     Prijatelji

20.15     Prijatelji

20.45     Vesti B92

21.00     FILM Ja sam legenda

23.15     Vesti B92

23.45     B92 sportski pregled

0.00        Prijatelji

0.30        Prijatelji

1.00        Aviondžije

1.45        Štoperica

2.15        TV čorba

2.45        FILM Neka ostane među nama

4.30        TV čorba

5.00        Štoperica

5.30        TV čorba

 

...............................                                                                                                                                

- RADIO -

...........................

 

6.00        Razbudilnik

9.00        Vijesti

9.05        Riznica znanja

9.40        Vrijeme je za sport

10.00     Vijesti

10.05     Zajednički talas

12.00     Podnevne novosti

12.15     Zapjevajmo pjesme stare

13.00     Vijesti

13.05     Ritam top 10

14.00     Vijesti

14.05     Svilen konac

16.00     Dnevnik

16.30     Muzički intermeco

17.00     Mozaik

19.00     Večernje novosti

19.15     Zaigrajmo, zapjevajmo

20.00     Kultura u ogledalu

21.00     Vijesti

21.05     Sabornik

22.00     Hronika dana

22.15     Najsvjetlije stranice umjetničke muzike

23.00     Vijesti

23.05     Muzički program

0.00        Ponoćne vijesti

0.05        Noćni program

 

........................

- K3 -

...........................

 

9.00        Početak dana

10.00     Ljubav i kazna, serija

11.00     Sjenke grada, serija

12.00     Vijesti

12.05     Zatočenik ljubavi, serija

13.15     Top 10 #k3radio

14.00     Stav

14.55     Ljubav i kazna, serija

16.00     Novosti 1

16.35     Kuhinjica

17.00     Hronika Doboja

18.00     Sport za sve

18.30     Putujte sa nama

18.45     Novosti 2

19.30     Dnevnik RTS

20.00     Zatočenik ljubavi, serija

21.00     Desetka

22.00     Novosti 3

22.40     FILM Preživjeti divljinu

0.00        Noćni program

 

...................

 - Pink BH -

...................

 

6.00        Zadruga -pregled dana

7.00        Kuća od srca

8.00        DNK

9.00        Whatzuuuup

10.00     Zadruga - pregled dana

11.00     Ekskluzivno

11.30     Zadruga - live

13.00     Info top

13.05     Premijera

13.20     Ekskluzivno

14.00     Zadruga - live

14.20     Scena region

15.00     Info top

15.05     Zadruga - live

16.05     Crveni mesec, serija

17.00     Zadruga - live

18.30     Info top

18.40     Zadruga - live

20.00     Fatalna ljubav, serija

21.00     Zadruga - pregled dana

22.00     Zadruga - live

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije Nezavisnih novina.

Najčitanije