Ukoliko sutra provodite vrijeme pored malih ekrana, pogledajte repertoar programa i šta vas očekuje.
FIFA SP 2022: Maroko - Hrvatska
Poslije istorijskog rezultata i plasmana u finale Svjetskog prvenstva u Rusiji prije četiri godine, reprezentacija Hrvatske svoj nastup u Kataru započinje duelom protiv Maroka. Marokance je na Mundijal odveo Vahid Halilhodžić, koji je u međuvremenu dobio otkaz. Da li će ova afrička selekcija zažaliti zbog tog poteza mogli bismo saznati već nakon uvodnog meča grupe F.
BHT 1, 10.50
Bludnik
Povratkom kralja Čarlsa II na engleski presto 1660 - pozorište, vizuelna umjetnost, nauka i promiskuitet cvjetaju. Trinaest godina kasnije, usred političkih i ekonomskih problema, Čarls II traži da se njegov prijatelj Džon Vilmot, drugi erl od Ročestera, vrati iz izgnanstva u London. Džon je nemoralan pijanac i promiskuitetan cinični pjesnik. Kada kralj zatraži od Džona da pripremi pozorišnu predstavu za francuskog ambasadora kako bi ovom ugodio, Džon u pozorištu upoznaje mladu glumicu Elizabet Beri i odlučuje da od nje načini veliku zvijezdu. Zaljubljuje se u nju i ona postaje njegova ljubavnica. Tokom predstavljanja Francuzu, pada u nemilost dvorana. Sa 33 godine, kada je umirao od sifilisa i alkoholizma, okrenuo se religiji.
Uloge: Džoni Dep, Pol Riter, Džon Malkovič
Režija: Lorens Danmor
UNA TV, 22.50
----------------------------------
HRT 1, 10.20
Emisija: Zlatna liga
RTRS, 14.37
Kultura: Art mašina
Elta 1 HD, 22.15
Elta koncert: Tanja Jovićević
ATV, 21.00
Serija: Igra sudbine
.........................
- RTRS -
...............
6.04 Jutarnji program
9.00 Jutarnji dnevnik
9.15 Religijski kalendar
9.22 Republika - Potkozarje
9.57 Stani da ti kažem
10.22 Mala Evropa
10.53 Iza scene
11.08 Čuvari Krajine
12.00 Dnevnik 1
12.25 TV kalendar
12.32 Montevideo, Bog te video!, serija
13.28 DV - Euromaks
14.00 Vijesti
14.06 Misija
14.37 Art mašina
15.33 Artifakta
16.09 Mala supruga, serija
17.00 Srpska danas
17.36 TV kalendar
17.43 Republika - Hercegovina
18.25 Ženski raj, serija
19.30 Dnevnik 2
20.09 Mala supruga, serija
20.53 Telering
22.15 Dnevnik 3
22.46 Artrijum
22.54 Zlatna horda, serija
23.46 FIM Toni Erdman
2.23 Srpska danas
.............................
- RTRS+ -
.........................
6.00 Koncert za dobro jutro
9.02 Dokumentarni program
9.53 Razgovor sa
10.38 Religijski kalendar
10.45 TV kalendar
10.51 DV - Šift
11.03 Ženski raj, serija
11.44 Koncert - Miligram
13.39 Dokumentarni program
14.21 Putokazi
15.01 DV - Šift
15.15 Ženski raj, serija
15.57 Dokumentarni program
16.47 Muzički program
16.58 Kapi zavičaja
17.25 Religijski kalendar
17.33 TV kalendar
17.39 Darovi
18.21 Srpska istorijska čitanka
18.41 Muzički program
19.01 Može i drugačije
19.30 Dnevnik 2
20.01 Muzički program
20.18 Zapis o selu
20.45 Čuvari Krajine
21.11 Ognjišta
21.32 Tamo daleko
21.52 Dokumentarni program
22.22 Koncert
.........................
- ATV -
......................
6.00 Dosije
7.00 Razvratnik
8.00 Veličanstveni vijek: Kosem
8.50 Centar dana
10.30 Vojvođanska kuhinjica
11.10 Red Rok
11.55 Vijesti
12.15 Na ivici terena
12.50 Auto-šop magazin
13.25 Biznis klub
13.55 Vijesti
14.00 Radio Mileva
14.50 Igra sudbine
15.40 Veličanstveni vijek: Kosem
16.30 Vijesti
16.50 Centar dana
18.20 Naša priča
19.00 ATV vijesti
19.52 Bez komentara
20.00 Imate riječ sa Milijanom Kos
21.00 Igra sudbine
21.50 Radio Mileva
22.40 Tema dana
22.45 Red Rok
23.15 Red Rok
23.45 Razvratnik
0.30 Centar dana
2.00 Imate riječ sa Milijanom Kos
3.00 Auto-šop magazin
3.30 Biznis klub
4.00 Slike iz niskih zemalja
4.30 Vojvođanska kuhinjica
5.00 ATV vijesti
5.45 Imate riječ sa Milijanom Kos
6.30 Red Rok
..............................
- ELTA 1 HD -
.................................
6.30 Muzički intermeco
7.00 Horoskop
7.05 Gormiti
7.30 Kuhinjica
8.00 Kafa u 5
8.55 Horoskop
9.00 Putujte sa nama
9.30 Tech Lifestyle
10.00 Intermeco
11.00 Oči u oči - objektivno
12.30 Kuhinjica
13.00 Putujte sa nama
13.30 Banjalučka hronika
15.00 Tech Lifestyle
16.00 Zdravlje i stil
16.30 Kuhinjica
17.00 Kafa u 5
18.00 Kuda ide Vojvodina
18.30 Ženski kutak
19.15 Gormiti
19.50 Intermeco
20.00 Oči u oči - objektivno
20.40 Putujte sa nama
21.00 Lovci na ubice
22.15 Elta koncert: Tanja Jovićević
23.30 Moja priča
0.00 Oči u oči - objektivno
- Noćni program
.......................
- OBN -
...............................
8.00 Vremenska prognoza
8.05 Džerald, crtani film
8.25 Džoni Test, crtani film
9.10 Domaće je domaće
10.05 Vremenska prognoza
10.10 Jesma, serija
12.05 Vremenska prognoza
12.10 Ranjene ptice, serija
13.10 Siročad, serija
14.10 Vremenska prognoza
14.15 Zakletva, serija
15.05 Domaće je domaće
16.05 Iz bakine kuhinje
17.00 Amanet, serija
17.50 Domaće je domaće
18.40 Vremenska prognoza
18.50 OBN info
19.30 Melek, serija
20.00 Siročad, serija
20.55 Zakletva, serija
21.45 Amanet, serija
22.35 Supermodel
23.35 Vremenska prognoza
23.40 OBN info
0.00 Čuvari planete
.........................
- RTS 1 -
............................
6.00 Vesti
6.05 Jutarnji program
8.00 Jutarnji dnevnik
8.30 Jutarnji program
9.55 Junaci našeg doba, serija
10.54 Fudbal: Maroko - Hrvatska
12.50 Dnevnik
13.54 Fudbal: Nemačka - Japan
15.50 Ovo je Srbija
16.54 Fudbal: Španija - Kostarika
19.00 Slagalica
19.30 Dnevnik
19.57 Fudbal: Belgija - Kanada
21.55 Biser pustinje
23.10 Dnevnik
23.30 Kulturni dnevnik
23.45 Zagonetni slučajevi doktora Blejka, serija
0.45 Fudbal: Maroko - Hrvatska
2.05 Fudbal: Nemačka - Japan
3.15 Fudbal: Španija - Kostarika
4.45 Fudbal: Belgija - Kanada
.......................
- RTS 2 -
.........................
7.10 Koncert za dobro jutro
8.10 Slagalica
9.00 Kukuriku šou
9.17 Petruškine avanture
9.30 Ups
9.45 Zaprati me
10.00 Dobro je, dobro je znati
10.30 Eko perspektive
11.00 Pravo na sutra
11.30 RTS ordinacija
12.25 Gudači Svetog Đorđa
13.00 Ups
13.15 Zaprati me
13.30 Put u središte priče
14.00 Internat za plemićke kćeri, serija
14.45 Zagonetni slučajevi doktora Blejka, serija
15.45 Ženski raj, serija
16.30 Trag
17.00 Dnevnik RT Vojvodina
17.20 Čekajući Handkea
18.35 Šta radite, bre
19.05 Internat za plemićke kćeri, serija
20.00 Prvi film - Olivije Asaja
20.30 Prvi film - Dejvid Linč
21.00 Ženski raj, serija
21.45 Kulturni centar
22.35 Bunt
23.05 Grupa "Zana" - 40 godina
0.15 Normalni ljudi, serija
1.20 Omaž Vladi Divljanu: Hajde, sanjaj me, sanjaj
.......................
- BHT 1 -
....................
6.55 Jutro za sve
9.30 Pogled u budućnost: Genijalni izumi
10.00 Vijesti
10.15 FIFA SP 2022, emisija
10.50 FIFA SP 2022: Maroko - Hrvatska
12.50 FIFA SP 2022, emisija
13.20 Vijesti
13.50 FIFA SP 2022: Njemačka - Japan
16.00 Vijesti
16.15 Taj divni Peking
16.50 FIFA SP 2022: Maroko - Hrvatska, snimak
18.45 Vijesti
19.00 FIFA SP 2022, emisija
19.50 FIFA SP 2022: Belgija - Kanada
21.50 FIFA SP 2022, emisija
22.20 FIFA SP 2022, pregled dana
22.50 Dnevnik 3
23.25 Inboks
23.40 FIFA SP 2022: Španija - Kostarika, snimak
----------------
- UNA TV -
---------------
6.00 Pogledaj u sutra, serija
6.25 Osveta, serija
7.10 Osveta, serija
8.05 Eliza, serija
8.50 Patrolne šape, crtani film
9.10 Svetlucava i Sjajna, crtani film
9.30 Nindža kornjače, crtani film
9.55 FILM Viking
12.10 Donna, emisija
13.00 Una vesti
13.10 Donna - nastavak
13.15 Distrikt 31, serija
14.15 Eliza, serija
15.00 Una vesti
15.05 Una, due, tre, emisija
17.05 Školice, kviz
17.35 Fitnes, serija
18.30 Una dan
19.00 Distrikt 31, serija
19.45 Distrikt 31, serija
20.10 Donna, emisija
21.10 Eliza, serija
22.00 Muštuluk, emisija
22.50 FILM Bludnik
0.45 FILM Munje
2.20 FILM Kopenhagen
4.00 Noćni program
..............................
- NOVA BH -
................................
5.30 Dnevnik Nove BH
6.22 Guneš i njene kćeri
7.12 Nova In
7.57 Praktična žena
8.42 Domaćinske priče
9.27 Totalni obrt
10.05 Guneš i njene kćeri
11.15 More u mom srcu
12.30 Masterchef
13.30 Vijesti Nove BH
13.45 Masterchef
14.25 Praktična žena
15.40 Vijesti Nove BH
16.02 Nevjera
16.50 Totalni obrt
17.30 Nova In
18.30 Dnevnik Nove BH
19.22 More u mom srcu
20.30 Nevjera
21.30 Masterchef
23.30 Totalni obrt
0.10 Mješoviti brak
1.10 Zvezde Granda
3.25 Grand News
3.43 Dnevnik Nove BH
4.35 Nova In
..........................
- BN -
.......................
6.30 Jutarnji program
9.00 Zapisi pored puta
10.00 Poreznik Gavrilo
10.45 Ljubav u okovima, serija
12.00 Novosti u podne
12.20 Gorka zemlja, serija
16.00 Dnevnik 1
16.20 Tri sestre, serija
17.00 Zavjet, serija
18.00 Danas u Srpskoj
18.30 Blago nama, serija
19.30 Dnevnik 2
20.00 Presuda, serija
20.55 Globalno
22.30 Dnevnik 3
23.00 Narkos, serija
0.00 Astročet
2.00 BN 2
.........................
- RTL -
.....................
6.15 RTL direkt
6.50 Kockić i prijatelji
6.55 Yu-Gi-Oh! ZEXAL
7.20 Moto Fighters
7.40 Kupuj i prodaj
8.40 Bijeg u dvorac
9.51 Grand Designs
10.50 Ludi Ginisovi rekordi
11.20 Ludi Ginisovi rekordi
11.50 Kobra 11: Specijalci s autoputa, serija
12.50 Magnum, serija
13.40 Pet spojeva nedjeljno
14.55 Večera za 5 na selu
15.45 Blago nama, serija
16.30 RTL danas
17.00 Miriše na ljubav, serija
18.05 Dođi, pogodi, osvoji
19.00 RTL danas
20.15 Večera za 5 na selu
21.15 Pet spojeva nedjeljno
22.30 RTL direkt
23.15 FBI, serija
0.00 CSI: Majami, serija
0.50 CSI: Majami, serija
1.40 Traljav posao
2.30 RTL danas
..........................
- HRT 1 -
..........................
6.45 Dobro jutro, Hrvatska
10.20 Zlatna liga
10.45 Priroda i prijateljice
12.00 Dnevnik 1
12.25 I bogati plaču, serija
13.12 Dr Bek
13.55 FILM Mobi Dik, 1. dio
15.28 Istraživači u invalidskim kolicima
16.30 Vijesti
16.45 Regionalni dnevnik
17.20 Kod nas doma
18.10 Potjera
19.00 Dnevnik 2
20.08 Loto 7
20.15 U svom filmu: Nikša Bratoš
21.05 Loto 7 - izvještaj
21.10 Skandal na engleski način, serija
22.10 Otvoreno
22.45 Dnevnik 3
23.20 Remek-djelo ili zlodjelo?
0.15 Istraživači u invalidskim kolicima
1.10 FILM Mobi Dik, 1. dio
2.42 Kafa s mirisom žene, serija
3.29 Dnevnik 2
4.32 Dr Bek
5.16 Zlatna liga
5.41 I bogati plaču, serija
.......................
- HRT 2 -
.......................
6.10 Regionalni dnevnik
6.42 Art a la carte
7.15 Gorski doktor, serija
8.10 Dr Oz
9.00 Knjaz kod Vatrenih
9.30 Inshallah Qatar
10.00 Fudbal, emisija
10.50 Fudbal: Maroko - Hrvatska, 1. poluvrijeme
11.50 Fudbal, emisija
12.05 Fudbal: Maroko - Hrvatska, 2. poluvrijeme
13.00 Fudbal, emisija
13.50 Fudbal: Njemačka - Japan, 1. poluvrijeme
14.50 Fudbal, emisija
15.05 Fudbal: Njemačka - Japan, 2. poluvrijeme
16.00 Fudbal, emisija
16.50 Fudbal: Španija - Kostarika, 1. poluvrijeme
17.50 Fudbal, emisija
18.05 Fudbal: Španija - Kostarika, 2. poluvrijeme
19.00 Fudbal, emisija
19.50 Fudbal, Belgija - Kanada, 1. poluvrijeme
20.50 Fudbal, emisija
21.05 Fudbal, Belgija - Kanada, 2. poluvrijeme
22.00 Fudbal, emisija
23.05 FILM Opasna sekta
0.45 Muzika
1.15 Noćni muzički program
3.55 Noćni muzički program - emisije
.............................
- B92 -
...................
6.00 Pogrešan čovek
7.00 TV Čorba
7.30 Štoperica
8.00 Crtani filmovi
12.00 Vesti B92
12.45 Pogrešan čovek
14.00 Kolo sreće
15.00 Prijatelji
15.30 Prijatelji
16.00 Vesti B92
16.30 B92 sportski pregled
17.00 Fokus
17.45 TV čorba
18.15 Štoperica
18.45 Vesti B92
19.00 Aviondžije
19.45 Prijatelji
20.15 Prijatelji
20.45 Vesti B92
21.00 FILM Kuća iza borova
0.00 Vesti B92
0.15 B92 sportski pregled
0.30 Prijatelji
1.00 Prijatelji
1.30 Aviondžije
2.00 Štoperica
2.30 FILM Kuća iza borova
5.00 TV čorba
5.30 TV čorba
...............................
- RADIO -
...........................
6.00 Razbudilnik
9.00 Vijesti
9.05 Riznica znanja
9.40 Vrijeme je za sport
10.00 Vijesti
10.05 Zajednički talas
12.00 Podnevne novosti
12.15 Zapjevajmo pjesme stare
13.00 Vijesti
13.05 U ritmu dana
14.00 Vijesti
14.05 Svilen konac
16.00 Dnevnik
16.30 Muzički intermeco
17.00 Mozaik
19.00 Večernje novosti
19.15 Zaigrajmo, zapjevajmo
20.00 Dobro veče, čovječe
21.00 Vijesti
21.05 Riznica znanja
21.40 Starogradska hronika
22.00 Hronika dana
22.15 Najsvjetlije stranice umjetničke muzike
23.00 Vijesti
23.05 Muzički program
0.00 Ponoćne vijesti
0.05 Noćni program
........................
- K3 -
...........................
9.00 Početak dana
10.00 Ljubav i kazna, serija
11.00 Sjenke grada, serija
12.00 Vijesti
12.05 Zatočenik ljubavi, serija
13.15 Tech lifestyle
13.45 Potez
15.00 Ljubav i kazna, serija
16.00 Novosti 1
16.20 Kuhinjica
17.00 Aktuelno u Doboju
17.20 Sjenke grada, serija
18.25 Putujte sa nama
18.45 Novosti 2
19.30 Dnevnik RTS
20.00 Zatočenik ljubavi, serija
21.00 TV ordinacija
22.00 Novosti 3
22.40 FILM Brajton Rok
0.10 Noćni program
...................
- Pink BH -
...................
6.00 Zadruga - pregled dana
7.00 Kuća od srca
8.00 DNK
9.00 Whatzuuuup
10.00 Zadruga - pregled dana
11.00 Ekskluzivno
11.30 Zadruga - live
13.00 Info top
13.05 Premijera
13.20 Ekskluzivno
14.00 Zadruga - live
14.20 Scena region
15.00 Info top
15.05 Zadruga -live
16.00 Crveni mesec, serija
17.05 Zadruga - live
18.30 Info top
18.40 Zadruga - live
19.30 Fatalna ljubav, serija
20.00 Zejnep, serija
21.00 Zadruga - pregled dana
22.00 Paparaco lov
23.00 DNK
0.00 Zadruga - live
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, kao i na X nalogu.