TV

Pogledajte TV repertoar za 24. novembar

Pogledajte TV repertoar za 24. novembar
Foto: N.N. | Pogledajte TV repertoar za 24. novembar
Nezavisne novine

Ukoliko sutra provodite vrijeme pored malih ekrana, pogledajte repertoar programa i šta vas očekuje.

FI­FA SP 2022: Bra­zil - Sr­bi­ja

Utak­mi­cu da­na igra­ju Bra­zil i Sr­bi­ja. Pri­je če­ti­ri go­di­ne nji­hov du­el je od­lu­čio put­ni­ka u no­ka­ut fa­zu. Ta­da je sla­vio Bra­zil, ko­ji je i ovaj put me­đu fa­vo­ri­ti­ma za ti­tu­lu, ali Sr­bi­ja, za raz­li­ku od ne­kih ra­ni­jih go­di­na, sa­da ima tim, što ga­ran­tu­je spek­takl na "Lu­sa­i­lu".

BHT 1, 19.50

De­ca ko­me­te

Lu­ka­sa je jed­ne ve­če­ri pro­bu­dio nje­gov otac ko­ji ga je od­ve­zao u lo­kal­nu op­ser­va­to­ri­ju u ko­joj ra­di. Ta­mo im se pri­dru­žu­je Klif, ko­ji je za­po­slen kao asi­stent Lu­ka­so­vog oca. Pro­na­đe­na je no­va ko­me­ta ko­ja će na­pra­vi­ti krug oko Sun­ca za go­di­nu da­na. Lu­kas je fa­sci­ni­ran ot­kri­ćem svog oca. Go­di­nu da­na po­sli­je to­ga, Lu­kas i nje­go­vi pri­ja­te­lji vra­ća­ju se ku­ći iz bi­o­sko­pa na otvo­re­nom i pri­mje­ću­ju jar­ki trag ka­ko pre­li­je­će pre­ko ne­ba i spu­šta se bli­zu nji­ho­vog gra­da. Da li je to dio ko­me­te ko­ju je ot­krio Lu­ka­sov otac? Me­đu­tim, Lu­kas ne zna da je dvo­je na­uč­ni­ka, ko­ji se kri­ju is­pod za­štit­ne odje­će, po­šlo u po­tra­gu za istim di­je­lom ko­me­te. Po­či­nje tr­ka ko će je se pr­vi do­če­pa­ti.

Ulo­ge: Ti­ri­jel Mo­ra, Lu­lu Mek­la­či, Ksa­vi­jer Vest

Re­ži­ja: Glen Trigs

UNA TV, 17.00

-------------------------

RTRS, 17.43

Emi­si­ja: Re­pu­bli­ka - Do­boj

HRT 1, 10.45

Do­ku­men­ta­rac: Pri­ro­da i pri­ja­te­lji­ce

El­ta 1 HD, 21.30

El­ta kon­cert: Cr­ve­na ja­bu­ka

ATV, 23.45

Se­ri­ja: Raz­vrat­nik

.........................

RTRS -

...............

6.04     Ju­tar­nji pro­gram

9.00     Ju­tar­nji dnev­nik

9.15     Re­li­gij­ski ka­len­dar

9.22     Re­pu­bli­ka - Her­ce­go­vi­na 

9.49     Fe­sti­val "Ma­li kom­po­zi­tor", hro­ni­ka

10.20  Svi­jet br­zi­ne

11.10  Žen­ski raj, se­ri­ja

12.00  Dnev­nik 1

12.25  TV ka­len­dar

12.32  Mon­te­vi­deo, Bog te vi­deo!, se­ri­ja

13.23  DV - Rev

14.00  Vi­je­sti

14.07  Te­le­ring 

15.19  Kva­drat na zna­nje

15.49  Bez ko­men­ta­ra

16.00  Ma­la su­pru­ga, se­ri­ja

17.00  Srp­ska da­nas

17.36  TV ka­len­dar

17.43  Re­pu­bli­ka - Do­boj

18.30  Žen­ski raj, se­ri­ja

19.30  Dnev­nik 2

20.15  Ma­la su­pru­ga, se­ri­ja

20.57  Pe­čat

22.15  Dnev­nik 3

22.49  FILM Raz­log zbog ko­ga ska­čem je

0.08     FILM Be­la i Se­ba­sti­jan

.............................

RTRS+ -

.........................

6.00     Kon­cert za do­bro ju­tro

9.02     Do­ku­men­tar­ni pro­gram

9.52     Raz­go­vor sa

10.39  Re­li­gij­ski pro­gram

10.47  TV ka­len­dar

10.53  DV - Glo­bal 3000

11.18  Žen­ski raj, se­ri­ja

12.01  Kon­cert

13.44  Do­ku­men­tar­ni pro­gram

14.24  Pu­to­ka­zi

15.00  DV - Glo­bal 3000

15.25  Žen­ski raj, se­ri­ja

16.06  Do­ku­men­tar­ni pro­gram

16.58  Ka­pi za­vi­ča­ja

17.23  Re­li­gij­ski ka­len­dar

17.30  TV ka­len­dar

17.38  Da­ro­vi

18.18  Srp­ska isto­rij­ska či­tan­ka

18.38  Mu­zič­ki pro­gram

19.01  Mo­že i dru­ga­či­je

19.30  Dnev­nik 2

20.01  Mu­zič­ki pro­gram

20.15  Art ma­ši­na

21.10  Za­pis o se­lu

21.30  Ču­va­ri Kra­ji­ne

21.56  Og­nji­šta

22.16  Ta­mo da­le­ko

22.36  Kon­cert

.........................

ATV -

......................

6.00     Ima­te ri­ječ sa Mi­li­ja­nom Kos

7.00     Raz­vrat­nik

8.00     Ve­li­čan­stve­ni vi­jek: Ko­sem

8.50     Cen­tar da­na

10.30  Voj­vo­đan­ska ku­hi­nji­ca

11.10  Red Rok

11.55  Vi­je­sti

12.15  Na ivi­ci te­re­na

12.50  Ima­te ri­ječ sa Mi­li­ja­nom Kos

13.55  Vi­je­sti

14.00  Ra­dio Mi­le­va

14.50  Igra sud­bi­ne

15.40  Ve­li­čan­stve­ni vi­jek: Ko­sem

16.30  Vi­je­sti

16.50  Cen­tar da­na

18.20  Fe­liks

19.00  ATV vi­je­sti

19.52  Bez ko­men­ta­ra

20.00  Tet a tet

21.00  Igra sud­bi­ne

21.50  Ra­dio Mi­le­va

22.40  Te­ma da­na

22.45  Red Rok

23.15  Red Rok

23.45  Raz­vrat­nik

0.40     Cen­tar da­na

2.00     Tet a tet

3.00     Ima­te ri­ječ sa Mi­li­ja­nom Kos

4.00     Sli­ke iz ni­skih ze­ma­lja

4.30     Voj­vo­đan­ska ku­hi­nji­ca

5.00     ATV vi­je­sti

5.30     Tet a tet

6.30     Red Rok

 

..............................

EL­TA 1 HD -

.................................

 

6.30     Mu­zič­ki in­ter­me­co

7.00     Ho­ro­skop

7.05     Gor­mi­ti

7.30     Ku­hi­nji­ca

8.00     Ka­fa u 5 

8.55     Ho­ro­skop

9.00     Pu­tuj­te sa na­ma

9.30     Ku­da ide Voj­vo­di­na

10.00  In­ter­me­co

11.00  Lov­ci na ubi­ce

12.00  Sport za sve

12.30  In­ter­me­co

13.00  Pu­tuj­te sa na­ma

13.30  Mo­ja pri­ča

14.00  Ša­re­ni svi­jet

15.00  Tech Li­festyle

16.00  Ku­da ide Voj­vo­di­na

16.30  Ku­hi­nji­ca

17.00  Ka­fa u 5

18.00  Mo­da i stil

18.30  Im­puls zna­nja

19.15  Gor­mi­ti

19.50  In­ter­me­co

20.00  Hro­ni­ka Is­toč­nog Sa­ra­je­va

20.30  Mo­da i stil

21.00  Pu­tuj­te sa na­ma

21.30  El­ta kon­cert: Cr­ve­na ja­bu­ka

23.30  Hro­ni­ka Is­toč­nog Sa­ra­je­va

0.00     Mo­da i stil

-           Noć­ni pro­gram

 

.......................

 - OBN -

...............................

 

8.00     Vre­men­ska prog­no­za

8.05     Dže­rald, cr­ta­ni film

8.25     Džo­ni Test, cr­ta­ni film

9.10     Do­ma­će je do­ma­će

10.05  Vre­men­ska prog­no­za

10.10  Je­sma, se­ri­ja

12.05  Vre­men­ska prog­no­za

12.10  Ra­nje­ne pti­ce, se­ri­ja

13.10  Si­ro­čad, se­ri­ja

14.10  Vre­men­ska prog­no­za

14.15  Za­kle­tva, se­ri­ja

15.05  Do­ma­će je do­ma­će

16.05  Iz ba­ki­ne ku­hi­nje

17.00  Ama­net, se­ri­ja

17.50  Do­ma­će je do­ma­će

18.40  Vre­men­ska prog­no­za

18.50  OBN in­fo

19.30  Me­lek, se­ri­ja

20.00  Si­ro­čad, se­ri­ja

20.55  Za­kle­tva, se­ri­ja

21.45  Ama­net, se­ri­ja

22.35  Su­per­mo­del

23.35  Vre­men­ska prog­no­za

23.40  OBN in­fo

0.00     Ču­va­ri pla­ne­te

 

.........................

RTS 1 -

............................

 

6.00     Ve­sti

6.05     Ju­tar­nji pro­gram

8.00     Ju­tar­nji dnev­nik

8.30     Ju­tar­nji pro­gram

9.55     Ju­na­ci na­šeg do­ba, se­ri­ja

10.54  Fud­bal: Švaj­car­ska - Ka­me­run

12.50  Dnev­nik

13.54  Fud­bal: Uru­gvaj - J. Ko­re­ja

15.50  Ovo je Sr­bi­ja

16.54  Fud­bal: Por­tu­ga­li­ja - Ga­na

19.00  Sla­ga­li­ca

19.30  Dnev­nik

19.53  Fud­bal: Bra­zil - Sr­bi­ja

21.55  Bi­ser pu­sti­nje

23.10  Dnev­nik

23.30  Kul­tur­ni dnev­nik

23.45  Za­go­net­ni slu­ča­je­vi dok­to­ra Blej­ka, se­ri­ja          

0.45     Fud­bal: Bra­zil - Sr­bi­ja

2.05     Fud­bal: Švaj­car­ska - Ka­me­run

3.25     Fud­bal: Uru­gvaj - J. Ko­re­ja

4.45     Fud­bal: Por­tu­ga­li­ja - Ga­na

 

.......................

RTS 2 -

.........................

 

7.14     Kon­cert za do­bro ju­tro

8.10     Sla­ga­li­ca

9.00     Ku­ku­ri­ku šou

9.17     Pe­tru­ški­ne avan­tu­re

9.30     Do­si­tej, put­nik pro­sve­će­no­sti

10.00  RTS lab

10.30  Edu glo­bal

10.55  Trag

11.25  TV li­ca

12.10  An­sambl "Re­ne­sans"

13.00  Do­si­tej, put­nik pro­sve­će­no­sti

13.30  Na­u­ka je u mo­di

14.00  In­ter­nat za ple­mić­ke kće­ri, se­ri­ja

14.45  Za­go­net­ni slu­ča­je­vi dok­to­ra Blej­ka, se­ri­ja        

15.45  Žen­ski raj, se­ri­ja

16.30  Bi­lja Kr­stić i Bi­strik

17.00  Dnev­nik RT Voj­vo­di­na

17.20  FILM Quo va­dis Ži­vo­ra­de

18.45  Šta ra­di­te, bre

19.15  In­ter­nat za ple­mić­ke kće­ri, se­ri­ja

20.05  Pr­vi film - Gza­vi­je Do­lan

20.35  Pr­vi film - Lars fon Trir

21.05  Žen­ski raj, se­ri­ja

21.50  Šlji­va ran­ka i sta­ti­va tan­ka

22.20  FILM To­ma­zo

0.15     Lač­ni Franc, opro­štaj­ni kon­cert

 

.......................

 - BHT 1 -

....................

 

6.55     Ju­tro za sve

9.30     Euro­maks

10.00  Vi­je­sti

10.15  Kor­ner - Mu­zič­ki klub BHRT

10.50  FI­FA SP 2022: Švaj­car­ska - Ka­me­run

13.00  Dnev­nik 1

13.30  Ter­mi­nal 26

13.50  FI­FA SP 2022: Uru­gvaj - Ju­žna Ko­re­ja

16.00  Vi­je­sti

16.15  Sma­nji gas!

16.50  FI­FA SP 2022: Por­tu­galija - Ga­na, 1. po­lu­vri­je­me

17.35  Vi­je­sti

18.00  FI­FA SP 2022: Por­tu­galija - Ga­na, 2. po­lu­vri­je­me

19.00  FI­FA SP 2022, emi­si­ja

19.50  FI­FA SP 2022: Bra­zil - Sr­bi­ja

21.50  FI­FA SP 2022, emi­si­ja

22.20  FI­FA SP 2022, pre­gled da­na

22.50  Dnev­nik 3

23.25  BHRT top 15

0.25     FI­FA SP 2022: Švaj­car­ska - Ka­me­run, sni­mak

 

--------------

UNA TV -

---------------

 

6.00     Po­gle­daj u su­tra, se­ri­ja

6.25     Osve­ta, se­ri­ja

7.10     Osve­ta, se­ri­ja

8.05     Eli­za, se­ri­ja

8.55     Sve­tlu­ca­va i Sjaj­na, cr­ta­ni film

9.35     Nin­dža kor­nja­če, cr­ta­ni film

10.00  Eli­za, se­ri­ja

10.45  FILM Osvet­nik

12.30  FILM Mu­nje

13.00  Una ve­sti

13.10  FILM Mu­nje - na­sta­vak

14.15  Eli­za, se­ri­ja

15.00  Una ve­sti

15.15  FILM Kad po­ra­stem bi­ću Ken­gur

17.00  FILM De­ca ko­me­te

18.30  Una dan

19.00  FILM Za­jed­no

20.35  Eli­za, se­ri­ja

21.20  FILM Umet­nost pu­to­va­nja

23.05  FILM Slu­ga

0.55     FILM Za­jed­no

2.25     FILM Umet­nost pu­to­va­nja

4.10     Noć­ni pro­gram         

 

..............................

NO­VA BH -

................................

 

5.20     Dnev­nik No­ve BH

6.12     Gu­neš i nje­ne kće­ri

7.07     No­va In

7.52     Prak­tič­na že­na

8.37     Do­ma­ćin­ske pri­če

9.22     To­tal­ni obrt

10.00  Gu­neš i nje­ne kće­ri

11.10  Mo­re u mom sr­cu

12.10  Ma­ster­chef

13.30  Vi­je­sti No­ve BH

13.45  Ma­ster­chef

14.30  Prak­tič­na že­na

15.40  Vi­je­sti No­ve BH

16.02  Ne­vje­ra

16.52  To­tal­ni obrt

17.30  No­va In

18.30  Dnev­nik No­ve BH

19.22  Mo­re u mom sr­cu

20.30  Ne­vje­ra

21.30  Ma­ster­chef

23.30  To­tal­ni obrt

0.10     Mje­šo­vi­ti brak

1.10     Zve­zde Gran­da spe­ci­jal

2.28     Prak­tič­na že­na

3.08     Zdra­vo mi­sli

3.53     Dnev­nik No­ve BH

4.45     No­va In

 

..........................

BN -

.......................

 

6.30     Ju­tar­nji pro­gram

9.00     Za­pi­si po­red pu­ta

10.00  Po­re­znik Ga­vri­lo

10.45  Lju­bav u oko­vi­ma, se­ri­ja

12.00  No­vo­sti u pod­ne

12.20  Gor­ka ze­mlja, se­ri­ja 

16.00  Dnev­nik 1

16.20  Tri se­stre, se­ri­ja

17.00  Za­vjet, se­ri­ja

18.00  Da­nas u Srp­skoj

18.30  Bla­go na­ma, se­ri­ja

19.30  Dnev­nik 2

20.00  Pre­su­da, se­ri­ja

20.55  Mat

22.30  Dnev­nik 3

23.00  Nar­kos, se­ri­ja

0.00     Astro­čet

2.00     BN 2

 

.........................

 - RTL -

.....................

 

6.15     RTL di­rekt

6.49     Koc­kić i pri­ja­te­lji

6.55     Yu-Gi-Oh! ZE­XAL

7.20     Mo­to Fig­hters

7.40     Ku­puj i pro­daj

8.40     Bi­jeg u dvo­rac

9.51     Grand De­signs

10.50  Lu­di Gi­ni­so­vi re­kor­di

11.20  Lu­di Gi­ni­so­vi re­kor­di

11.50  Ko­bra 11: Spe­ci­jal­ci s auto­pu­ta, se­ri­ja

12.50  Mag­num, se­ri­ja

13.40  Pet spo­je­va ne­djelj­no

14.55  Ve­če­ra za 5 na se­lu

15.45  Bla­go na­ma, se­ri­ja

16.30  RTL da­nas

17.00  Mi­ri­še na lju­bav, se­ri­ja

18.05  Do­đi, po­go­di, osvo­ji

19.00  RTL da­nas

20.15  Ve­če­ra za 5 na se­lu

21.15  Pet spo­je­va ne­djelj­no

22.30  RTL di­rekt

23.15  FBI, se­ri­ja

0.00     CSI: Ma­ja­mi, se­ri­ja

0.50     CSI: Ma­ja­mi, se­ri­ja

1.40     Tra­ljav po­sao

2.30     RTL da­nas

 

..........................

HRT 1 -

..........................

 

6.45     Do­bro ju­tro, Hr­vat­ska

10.20  Zlat­na li­ga

10.45  Pri­ro­da i pri­ja­te­lji­ce

12.00  Dnev­nik 1

12.25  I bo­ga­ti pla­ču, se­ri­ja

13.15  Dr Bek

14.00  FILM Mo­bi Dik, 2. dio

15.35  Ne­po­zna­ti Kar­pa­ti - skri­ve­na bla­ga Ru­mu­ni­je

16.30  Vi­je­sti

16.45  Re­gi­o­nal­ni dnev­nik

17.20  Kod nas do­ma

18.10  Po­tje­ra

19.00  Dnev­nik 2

20.08  Loto 6

20.15  Tko že­li bi­ti mi­li­ju­naš?

21.05  Lo­to 6 - iz­vje­štaj

21.10  Do­dje­la Na­gra­de hr­vat­skog glu­mi­šta

22.45  Dnev­nik 3

23.20  Kul­tu­ra s no­gu

23.55  Ne­po­zna­ti Kar­pa­ti - skri­ve­na bla­ga Ru­mu­ni­je

0.50     FILM Mo­bi Dik, 2. dio

2.22     Ka­fa s mi­ri­som že­ne, se­ri­ja

3.10     Dnev­nik 2

4.13     Dr Bek

5.16     Zlat­na li­ga

5.41     I bo­ga­ti pla­ču, se­ri­ja

 

.......................

HRT 2 -

.......................

 

5.20     Re­gi­o­nal­ni dnev­nik

5.50     Art a la car­te

6.20     Po­slov­ni plan

6.50     Po­gled pre­ko gra­ni­ce - Hr­va­ti u BiH

7.15     Gor­ski dok­tor, se­ri­ja

8.10     Dr Oz

9.00     Pri­ro­da i pri­ja­te­lji­ce

10.00  Po­slov­ni plan

10.30  Fud­bal, emi­si­ja

10.50  Fud­bal: Švaj­car­ska - Ka­me­run, 1. po­lu­vri­je­me

11.50  Fud­bal, emi­si­ja

12.05  Fud­bal: Švaj­car­ska - Ka­me­run, 2. po­lu­vri­je­me

13.00  Fud­bal, emi­si­ja

13.50  Fud­bal: Uru­gvaj - J. Ko­re­ja, 1. po­lu­vri­je­me

14.50  Fud­bal, emi­si­ja

15.05  Fud­bal: Uru­gvaj - J. Ko­re­ja, 2. po­lu­vri­je­me

16.00  Fud­bal, emi­si­ja

16.50  Fud­bal: Por­tu­galija - Ga­na, 1. po­lu­vri­je­me

17.50  Fud­bal, emi­si­ja

18.05  Fud­bal: Por­tu­galija - Ga­na, 2. po­lu­vri­je­me

19.00  Fud­bal, emi­si­ja

19.50  Fud­bal: Bra­zil - Sr­bi­ja, 1. po­lu­vri­je­me

20.50  Fud­bal, emi­si­ja

21.05  Fud­bal: Bra­zil - Sr­bi­ja, 2. po­lu­vri­je­me

22.00  Fud­bal, emi­si­ja

23.05  FILM Klub rat­nih ve­te­ra­na

0.35     Mu­zi­ka

1.05     Noć­ni mu­zič­ki pro­gram

4.55     Noć­ni mu­zič­ki pro­gram - emi­si­je

 

.............................

 - B92 -

...................

 

6.00     Po­gre­šan čo­vek

7.00     TV čor­ba

7.30     Što­pe­ri­ca

8.00     Cr­ta­ni fil­mo­vi

12.00  Ve­sti B92

12.45  Po­gre­šan čo­vek

14.00  Ko­lo sre­će

15.00  Pri­ja­te­lji

15.30  Pri­ja­te­lji

16.00  Ve­sti B92

16.30  B92 sport­ski pre­gled

17.00  Fo­kus

17.45  TV čor­ba

18.15  Što­pe­ri­ca

18.45  Ve­sti B92

19.00  Avi­on­dži­je

19.45  Pri­ja­te­lji

20.15  Pri­ja­te­lji

20.45  Ve­sti B92

21.00  FILM Taj­na u nji­ho­vim oči­ma

23.15  Ve­sti B92

23.45  B92 sport­ski pre­gled

0.00     Pri­ja­te­lji

0.30     Pri­ja­te­lji

1.00     Avi­on­dži­je

1.30     Što­pe­ri­ca

2.00     TV čor­ba

2.30     FILM Taj­na u nji­ho­vim oči­ma

4.30     TV čor­ba

5.00     Što­pe­ri­ca

5.30     TV čor­ba

 

...............................                                                                                                                                

RA­DIO -

...........................

 

6.00     Raz­bu­dil­nik

9.00     Vi­je­sti

9.05     Ri­zni­ca zna­nja

9.40     Vri­je­me je za sport

10.00  Vi­je­sti

10.05  Ra­dio or­di­na­ci­ja

11.00  Vi­je­sti

11.05  Za­jed­nič­ki ta­las

12.00  Po­dnev­ne no­vo­sti

12.15  Za­pje­vaj­mo pje­sme sta­re

13.00  Vi­je­sti

13.05  U rit­mu da­na

14.00  Vi­je­sti

14.05  Svi­len ko­nac

16.00  Dnev­nik

16.30  Mu­zič­ki in­ter­me­co

17.00  Mo­za­ik

19.00  Ve­čer­nje no­vo­sti

19.15  Za­i­graj­mo, za­pje­vaj­mo

20.00  Ra­dio or­di­na­ci­ja

21.00  Vi­je­sti

21.05  Ri­zni­ca zna­nja

21.40  Sta­ro­grad­ska mu­zi­ka

22.00  Hro­ni­ka da­na

22.15  Naj­svje­tli­je stra­ni­ce umjet­nič­ke mu­zi­ke

23.00  Vi­je­sti

23.05  Mu­zič­ki pro­gram

0.00     Po­noć­ne vi­je­sti

0.05     Noć­ni pro­gram

 

........................

K3 -

...........................

 

9.00     Po­če­tak da­na

10.00  Lju­bav i ka­zna, se­ri­ja

11.30  Sjen­ke gra­da, se­ri­ja

12.00  Vi­je­sti

12.05  Za­to­če­nik lju­ba­vi, se­ri­ja

13.15  ABS šou

14.00  TV or­di­na­ci­ja

15.00  Lju­bav i ka­zna, se­ri­ja

16.00  No­vo­sti 1

16.35  Ku­hi­nji­ca

17.00  Ak­tu­el­no u Do­bo­ju

17.20  Sjen­ke gra­da, se­ri­ja

18.30  Pu­tuj­te sa na­ma

18.45  No­vo­sti 2

19.30  Dnev­nik RTS

20.00  Za­to­če­nik lju­ba­vi, se­ri­ja

21.00  Stav

22.00  No­vo­sti 3

22.40  FILM Sta­ni­ca bro­je­va

1.00     Noć­ni pro­gram

 

...................

 - Pink BH -

...................

 

6.00     Za­dru­ga - pre­gled da­na

7.00     Ku­ća od sr­ca

8.00     DNK

9.00     What­zu­u­u­up

10.00  Za­dru­ga - pre­gled da­na

11.00  Eks­klu­ziv­no

11.30  Za­dru­ga - li­ve

13.00  In­fo top

13.05  Pre­mi­je­ra

13.20  Eks­klu­ziv­no

14.00  Za­dru­ga - li­ve

14.20  Sce­na re­gi­on

15.00  In­fo top

15.05  Za­dru­ga - li­ve

16.10  Cr­ve­ni me­sec, se­ri­ja

17.00  Za­dru­ga - li­ve

18.30  In­fo top

18.40  Za­dru­ga - li­ve

19.30  Fa­tal­na lju­bav, se­ri­ja

20.00  Zej­nep, se­ri­ja

21.00  Za­dru­ga - pre­gled da­na

22.00  Ku­ća od sr­ca

23.00  Brak na ne­vi­đe­no

0.00     Za­dru­ga - li­ve

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije Nezavisnih novina.

Najčitanije