TV

Pogledajte TV repertoar za 26. novembar

Pogledajte TV repertoar za 26. novembar
Foto: Ilustracija | Pogledajte TV repertoar za 26. novembar
Nezavisne novine

Ukoliko sutra provodite vrijeme pored malih ekrana, pogledajte repertoar programa i šta vas očekuje.

Pra­vo­sla­vlje

Uoči po­čet­ka bo­žić­nog po­snog vre­me­na pod­sje­ti­će­mo na bla­go­dat­ni smi­sao i cilj pra­vo­slav­nog i hri­šćan­skog po­sta. Du­hov­nu po­u­ku i tu­ma­če­nje o po­stu eki­pa emi­si­je ­po­tra­ži­la je u ma­na­sti­ru Mo­šta­ni­ca kod Ko­zar­ske Du­bi­ce. Pa­ro­hi­ja cr­no­lu­ška, smje­šte­na iz­me­đu Gra­ho­va i Liv­na, da­la je tro­ji­cu sve­ti­te­lja i mu­če­ni­ka srp­skih. U da­ni­ma ko­ji su pred na­ma iz­dva­ja se ve­li­ka svet­ko­vi­na, Va­ve­de­nje Pre­sve­te Bo­go­ro­di­ce. Bu­du­ći da usko­ro na­stu­pa pe­ri­od vi­še­dnev­nog po­sta pred­la­že se je­dan po­sni re­cept iz pra­vo­slav­ne ku­hi­nje.

Ured­ni­ca Re­li­gij­skog pro­gra­ma Ža­na Vu­ko­sa­vlje­vić

RTRS, 12.32

 

Ugo­vor

Bu­du­ći da mu je ka­ri­je­ra u ne­za­u­sta­vlji­vom i ne­pre­sta­nom pa­du, ne­sreć­ni ho­li­vud­ski pro­du­cent Čar­li Berns uspi­je­va da pre­va­ri ve­li­ki stu­dio ko­ji od­lu­ču­je da mu fi­nan­si­ra 100 mi­li­o­na do­la­ra te­žak ak­ci­o­ni film. Ali usko­ro sa­zna­je da nje­go­va pre­va­ra od­la­zi u još lo­ši­jem smje­ru kad nje­go­va film­ska zvi­je­zda za­vr­ši kao žr­tva ot­mi­ce, a pro­duk­ci­ja se uga­si. Ka­ko mu je pre­o­sta­lo tek ne­ko­li­ko op­ci­ja za spasava­nje svo­je umi­ru­će ka­ri­je­re, pro­du­cent se po­ve­zu­je s uti­caj­nom iz­vr­šnom pro­du­cent­ki­njom ho­li­vud­skog stu­di­ja Di­e­dre Hirn.

Ulo­ge: Vi­li­jam H. Mej­si, Meg Ra­jan, LL Cool J

Re­ži­ja: Ste­ven Schac­hter

UNA TV, 22.05

 

---------------------

 

ATV, 9.30

Fit­nes: Vje­žbaj­te s Li­di­jom

 

HRT 1, 15.37

Do­ku­men­ta­rac: Spas za di­vlje ži­vo­ti­nje

 

RTS 2, 0.55

Mu­zi­ka: Želj­ko Va­sić

 

BHT 1, 19.50

FI­FA SP 2022: Ar­gen­ti­na - Mek­si­ko

 

.......................

- RTRS -

...............

 

6.03     Mu­zič­ki spo­to­vi

6.48     TV ka­len­dar

6.54     Re­li­gij­ski ka­len­dar

7.00     Ju­tar­nji pro­gram

10.00  Re­li­gij­ski ka­len­dar

10.08  Lju­di­ći

10.35  Svi­jet zdra­vlja

11.11  Ba­nja­luč­ka pa­no­ra­ma 

12.00  Dnev­nik 1

12.25  TV ka­len­dar

12.32  Pra­vo­sla­vlje

13.03  Svi­jet br­zi­ne

13.39  FILM Raz­log zbog ko­ga ska­čem je

14.59  Na pu­tu za Mon­te­vi­deo, se­ri­ja

15.54  Na pu­tu za Mon­te­vi­deo, se­ri­ja

17.00  Vi­je­sti

17.07  ZO­OM

17.35  FILM Si­ro­ma­šni, ali bo­ga­ti

19.30  Dnev­nik 2

20.15  Zlat­na hor­da, se­ri­ja

21.10  FILM Još uvi­jek Alis

23.00  Vi­je­sti

23.23  FILM Si­ro­ma­šni, ali bo­ga­ti

1.00     FILM Ar­se­nal

 

.............................

- RTRS+ -

.........................

 

6.00     Kon­cert za do­bro ju­tro

9.02     Pra­vo­sla­vlje

9.26     Stu­bo­vi kul­tu­re

9.48     Stu­bo­vi kul­tu­re

10.08  Hro­ni­ka Sla­vo­ni­je, Ba­ra­nje i Za­pad­nog Sre­ma 

10.33  Igra­ju­ći pje­va­ju­ći

11.30  Ni­džo ra­do­zna­lac

11.52  Bla­go na­ro­da

12.06  Do­ku­men­tar­ni film

13.20  Kla­si­ka

13.37  Kon­cept

13.54  Pot­kast - Vuk Ra­di­vo­je­vić

14.50  Sve­til­ni­ci

15.26  Kon­cert - Ga­li­ja

16.20  Od­boj­ka (ž): BL Vo­lej - Bi­mal Je­din­stvo

18.40  Kon­cert - Ga­li­ja

19.30  Dnev­nik 2

20.01  Mu­zič­ki pro­gram

20.16  Dje­ca

21.40  Mo­že i dru­ga­či­je

22.05  Kon­cert - Ba­ja­ga i in­struk­to­ri

23.52  Blog

 

.........................

- ATV -

......................

 

7.00     Svet po­ljo­pri­vre­de

8.00     Agrar

8.30     Vi­kend ve­ke­ri­ca

9.30     Vje­žbaj­te s Li­di­jom

10.00  Voj­vo­đan­ska ku­hi­nji­ca

10.30  Po svi­je­tu sa Ro­ber­tom Da­ce­ši­nom

11.00  Bi­ro

11.55  Vi­je­sti

12.15  Ve­li­čan­stve­ni vi­jek: Ko­sem

13.55  Vi­je­sti

14.00  Ći­ri­li­ca

16.30  Vi­je­sti

16.50  Blic ku­hi­nji­ca

16.55  Sli­ke iz ni­skih ze­ma­lja

17.00  ATV raz­go­vor: Sve­tla­na Boj­ko­vić

17.30  Do­si­je

17.50  Ko to ku­va ve­če­ru

18.20  Na ivi­ci te­re­na

19.00  ATV vi­je­sti

19.45  Bez ko­men­ta­ra

20.00  Sa­ši­na eki­pa

20.50  Igra sud­bi­ne

21.40  FILM Na gra­ni­ci svje­to­va

23.15  Red Rok

0.30     Vi­kend ve­ke­ri­ca

1.30     Vje­žbaj­te s Li­di­jom

2.00     Sli­ke iz ni­skih ze­ma­lja

2.30     FILM Ne­po­bje­di­vi

4.30     ATV raz­go­vor: Sve­tla­na Boj­ko­vić

5.00     FILM Na gra­ni­ci svje­to­va

 

..............................

- EL­TA 1 HD -

.................................

 

7.00     Ho­ro­skop

7.05     Ba­nja­luč­ka hro­ni­ka

8.00     Ka­fa u 5

8.55     Ho­ro­skop

9.30     Auto­-šop ma­ga­zin

10.00  Rev i Rol

11.00  Sport za sve

12.00  Pu­tuj­te sa na­ma

12.30  Atlas

13.30  In­ter­me­co

14.00  Im­puls zna­nja

15.15  Tech Li­festyle

16.00  Žen­ski ku­tak

17.00  Tra­ga­či uspo­me­na

18.00  Bi­lja­na za vas

19.00  Azbu­ka zdra­vlja

20.00  Sti­li­gram

20.30  Auto­-šop ma­ga­zin

21.00  El­ta kon­cert

23.00  Lov­ci na ubi­ce

23.50  Lov­ci na ubi­ce

0.40     Lov­ci na ubi­ce

1.30     Noć­ni pro­gram

 

.......................

 - OBN -

...............................

 

7.40     Vre­men­ska prog­no­za

7.45     Atom­ska Be­ti

8.20     Me­ta­džets

9.00     Dže­rald

9.40     Vre­men­ska prog­no­za

9.45     Si­ro­čad, se­ri­ja

12.40  Vre­men­ska prog­no­za

12.45  Do­bro ve­če, pri­ja­te­lji

14.35  Vre­men­ska prog­no­za

14.40  Ja to mo­gu

15.35  Stol za 4

17.50  Da, dra­ga!

18.45  Vre­men­ska prog­no­za

18.50  OBN in­fo

19.10  Me­lek, se­ri­ja

20.50  FILM Do­bro do­šli u Chtis

22.50  Vre­men­ska prog­no­za

22.55  OBN in­fo

23.30  Ču­va­ri pla­ne­te

 

.........................

- RTS 1 -

............................

 

6.00     Ve­sti

6.05     Ju­tar­nji pro­gram

8.50     Ša­re­ni­ca

10.54  Fud­bal: Tu­nis - Austra­li­ja, 1. po­lu­vre­me

11.45  Ve­sti

12.00  Fud­bal: Tu­nis - Austra­li­ja, 2. po­lu­vre­me

12.50  Dnev­nik

13.20  Mo­ja le­pa Sr­bi­ja

13.54  Fud­bal: Polj­ska - Sa­u­dij­ska Ara­bi­ja, 1. po­lu­vre­me

14.45  Ve­sti

15.00  Fud­bal: Polj­ska - Sa­u­dij­ska Ara­bi­ja, 2. po­lu­vre­me

16.00  Kva­dra­tu­ra kru­ga

16.25  Kon­fe­ren­ci­ja za štam­pu re­pre­zen­ta­ci­je Sr­bi­je, sni­mak

16.50  Fud­bal: Fran­cu­ska - Dan­ska, 1. po­lu­vre­me

17.45  Ve­sti

18.00  Fud­bal: Fran­cu­ska - Dan­ska, 2. po­lu­vre­me

18.55  Sla­ga­li­ca

19.30  Dnev­nik

19.57  Fud­bal: Ar­gen­ti­na - Mek­si­ko, 1. po­lu­vre­me

20.45  Ve­sti

21.00  Fud­bal: Ar­gen­ti­na - Mek­si­ko, 2. po­lu­vre­me

21.55  Bi­ser pu­sti­nje

23.10  Ve­sti

23.15  FILM Pi­lot

1.00     Fud­bal: Tu­nis - Austra­li­ja

2.20     Fud­bal: Polj­ska - Sa­u­dij­ska Ara­bi­ja

3.40     Fud­bal: Fran­cu­ska - Dan­ska

5.00     Fud­bal: Ar­gen­ti­na - Mek­si­ko

 

.......................

- RTS 2 -

.........................

 

6.07     Kon­cert za do­bro ju­tro

6.52     Sla­ga­li­ca

7.30     TV pro­zor

8.30     Pu­sto­lov

8.57     Pla­va pti­ca

9.23     Zu­ja­li­ca

10.00  Do­bro je, do­bro je zna­ti

10.30  Zna­nje ima­nje

11.30  Sr­bi­ja na ve­zi

12.00  Do­zvo­li­te

12.30  Nas je 10%

13.00  Stu­dio zna­nja

14.00  Iskre­no o eko­lo­gi­ji

14.45  Eko per­spek­ti­ve

15.10  Olim­pij­ski kru­go­vi

15.45  Ve­li­ka ilu­zi­ja

16.20  FILM Va­žno je zva­ti se Er­nest

18.00  FILM Gra­ni­ce

19.45  FILM Amund­sen

22.00  Nor­mal­ni lju­di, se­ri­ja

22.30  Nor­mal­ni lju­di, se­ri­ja

23.00  Do de­ta­lja

23.30  TV te­a­tar: "Rad­ni ja­di"

0.55     Želj­ko Va­sić: Da pre­đe­mo na ti

 

.......................

 - BHT 1 -

....................

 

7.00     BHRT ple­sna li­sta

7.55     Ju­tro za sve

9.30     Slug­ter­ra

10.00  Vi­je­sti

10.10  Slug­ter­ra

11.15  Sport­ske igre mla­dih

11.35  Je­zič­ke di­le­me

11.40  Šift

12.00  Dnev­nik 1

12.15  Go­vor ti­ši­ne

13.15  Taj div­ni Pe­king

13.50  FI­FA SP 2022: Polj­ska - Sa­u­dij­ska Ara­bi­ja

16.00  Vi­je­sti

16.15  Bu­duć­nost da­nas

16.50  FI­FA SP 2022: Fran­cu­ska - Dan­ska, 1. po­lu­vri­je­me

17.35  Vi­je­sti

18.00  FI­FA SP 2022: Fran­cu­ska - Dan­ska, 2. po­lu­vri­je­me

19.00  FI­FA SP 2022, emi­si­ja

19.50  FI­FA SP 2022: Ar­gen­ti­na - Mek­si­ko

21.50  FI­FA SP 2022, emi­si­ja

22.20  FI­FA SP 2022, pre­gled da­na

22.50  Dnev­nik 3

23.15  Lu­ci­fer, se­ri­ja

0.00     FI­FA SP 2022: Tu­nis - Austra­li­ja, sni­mak

 

-----------------

- UNA TV -

--------------

 

6.00     Po­gle­daj u su­tra, se­ri­ja

6.25     Osve­ta, se­ri­ja

7.10     Osve­ta, se­ri­ja

8.05     Ni­na, se­ri­ja

9.00     Pa­trol­ne ša­pe, cr­ta­ni film

9.20     Sve­tlu­ca­va i Sjaj­na, cr­ta­ni film

10.05  Nin­dža kor­nja­če, cr­ta­ni film

11.00  Ško­li­ce, kviz

11.30  Fit­nes, se­ri­ja

12.00  FILM Za­jed­no  

13.00  Una ve­sti

13.10  FILM Za­jed­no - na­sta­vak  

13.55  Ho­li­vu­di­ra­nje, emi­si­ja

15.00  Una ve­sti

15.05  Don­na, emi­si­ja

16.00  Una, due, tre, emi­si­ja

18.00  Ško­li­ce, kviz

18.30  Una dan

19.10  Fit­nes, se­ri­ja

20.05  Ni­na, se­ri­ja

21.00  Po­go­di mi go­di­ne, kviz

22.05  FILM Ugo­vor  

23.45  FILM An­đe­lo­vo sr­ce  

1.40     FILM Onje­gin  

3.25     Noć­ni pro­gram         

 

..............................

- NO­VA BH -

................................

 

5.30     Dnev­nik No­ve BH

6.22     No­va In

7.12     Gu­neš i nje­ne kće­ri

8.10     Po­pod­ne sa Le­om Kiš

10.15  Zve­zde Gran­da spe­ci­jal

12.30  Zve­zde Gran­da spe­ci­jal

13.00  Su­per­ta­lent

13.30  Vi­je­sti No­ve BH

13.40  Su­per­ta­lent

15.10  Ni­kad ni­je ka­sno

15.40  Vi­je­sti No­ve BH

16.00  Ni­kad ni­je ka­sno

17.30  No­va In

18.30  Dnev­nik No­ve BH

19.12  Lud, zbu­njen, nor­ma­lan

20.00  Zve­zde Gran­da

23.30  FILM Di­je­te Ozi­ri­sa

1.15     FILM Li­la i Iv

2.49     FILM Lu­di grad

4.36     Dnev­nik No­ve BH

5.20     No­va In

 

..........................

- BN -

.......................

 

6.30     Ju­tar­nji pro­gram

9.00     Ja vo­lim Sr­bi­ju

10.25  Sr­cem kroz rav­ni­cu

11.15  Moj pri­ja­telj

12.00  No­vo­sti

12.20  BN ste­to­skop

13.15  Kao kod svo­je ku­će

14.15  BN kok­tel

16.00  Dnev­nik 1

16.20  Ju­na­ci na­šeg do­ba, se­ri­ja

18.00  Kao kod svo­je ku­će

19.20  Mar­ke­ting

19.30  Dnev­nik 2

20.05  Ju­na­ci na­šeg do­ba, se­ri­ja

21.25  Pred faj­ront

23.00  Ži­vot­ne pri­če

23.40  Pa­pa­ra­co

0.00     Astro­čet

2.00     BN 2

 

.........................

 - RTL -

.....................

 

 

5.40     RTL da­nas

6.55     Top.HR

7.45     Sta­nje na­ci­je

8.19     Koc­kić i pri­ja­te­lji

8.25     Yu-Gi-Oh! ZE­XAL

8.47     Štrump­fo­vi 2021

9.10     Unu­tar fa­bri­ke

10.30  Grand De­signs

11.20  Tra­ži­mo dom s Mir­ja­nom Mi­ku­lec

12.10  Brak na pr­vu

13.30  Brak na pr­vu

15.05  FILM Gru na su­per­taj­nom za­dat­ku

16.30  RTL da­nas

17.00  FILM Ki­ne­ski zid

19.00  RTL da­nas

20.15  FILM Za­tvor­ski blok 99

22.45  FILM Ri­di­ko­ve hro­ni­ke

1.00     FILM Tak­si bluz

2.40     RTL da­nas

 

..........................

- HRT 1 -

..........................

 

6.38     Gri­zli Adams, se­ri­ja

7.25     FILM Haj­ka

8.52     Za­jed­no u du­hu

9.30     Do­bro ju­tro, Hr­vat­ska

10.50  Pri­zma

12.00  Dnev­nik 1

12.25  Ve­te­ra­ni mi­ra

13.05  Rat­ni­ci iz škol­skih klu­pa

14.05  FILM Prin­ce­za i tje­lo­hra­i­telj

15.37  Spas za di­vlje ži­vo­ti­nje

16.30  Vi­je­sti

16.45  Re­gi­o­nal­ni dnev­nik

17.12  U ze­le­nim do­li­na­ma, se­ri­ja

18.12  U ze­le­nim do­li­na­ma, se­ri­ja

19.00  Dnev­nik 2

20.08  Loto 7

20.15  FILM 10 raz­lo­ga za­što te mr­zim

21.50  Lo­to 7 - iz­vje­štaj

21.55  Dnev­nik 3

22.33  FILM Kraj­nje iz­o­pa­čen, ne­pojm­lji­vo zao i opak

0.24     FILM Ko­ža

2.17     FILM Prin­ce­za i tje­lo­hra­ni­telj

3.40     Dnev­nik 2

4.40     Rat­ni­ci iz škol­skih klu­pa

5.34     Za­jed­no u du­hu

 

.......................

- HRT 2 -

.......................

 

5.15     Re­gi­o­nal­ni dnev­nik

5.47     Kuć­ni lju­bim­ci

6.17     Fi­no i vi­no

6.50     Sa­mo la­ga­no

7.20     Gor­ski dok­tor, se­ri­ja

8.10     Dr Oz

9.00     Pri­ro­da i pri­ja­te­lji­ce

9.57     In­shal­lah Qa­tar

10.30  Fud­bal, emi­si­ja

10.50  Fud­bal: Tu­nis - Austra­li­ja, 1. po­lu­vri­je­me

11.50  Fud­bal, emi­si­ja

12.05  Fud­bal: Tu­nis - Austra­li­ja, 2. po­lu­vri­je­me

13.00  Fud­bal, emi­si­ja

13.50  Fud­bal: Polj­ska - Sa­u­dij­ska Ara­bi­ja, 1. po­lu­vri­je­me

14.50  Fud­bal, emi­si­ja

15.05  Fud­bal: Polj­ska - Sa­u­dij­ska Ara­bi­ja, 2. po­lu­vri­je­me

16.00  Fud­bal, emi­si­ja

16.50  Fud­bal: Fran­cu­ska - Dan­ska, 1. po­lu­vri­je­me

17.50  Fud­bal, emi­si­ja

18.05  Fud­bal: Fran­cu­ska - Dan­ska, 2. po­lu­vri­je­me

19.00  Fud­bal, emi­si­ja

19.50  Fud­bal: Ar­gen­ti­na - Mek­si­ko, 1. po­lu­vri­je­me

20.50  Fud­bal, emi­si­ja

21.05  Fud­bal: Ar­gen­ti­na - Mek­si­ko, 2. po­lu­vri­je­me

22.00  Fud­bal, emi­si­ja

23.05  FILM Džejn Ejr

1.00     Noć­ni mu­zič­ki pro­gram

3.00     Tri­bu­te to Swing

4.06     Re­trO­pa­tij­ski fe­sti­val 2015.

 

.............................

 - B92 -

...................

           

6.00     Po­gre­šan čo­vek

7.00     TV čor­ba

7.30     Što­pe­ri­ca

8.00     Plod­no i rod­no

9.30     Što­pe­ri­ca

10.00  Ko­lo sre­će

11.00  TV čor­ba

11.30  Ko­lo sre­će

12.45  Zna se ko je pr­vi

13.30  Što­pe­ri­ca

14.00  FILM Ho­ri­zont

16.00  Ve­sti B92

16.30  Auto-­mo­to šou

17.15  Avi­on­dži­je

17.45  Avi­on­dži­je

18.30  Zna se ko je pr­vi

19.00  Vra­ti­će se ro­de

20.00  Vra­ti­će se ro­de

21.15  FILM Za­kon uli­ce

0.15     FILM Po­vra­tak u ku­ću na ukle­tom br­du

2.30     Po­gre­šan čo­vek

3.30     Po­gre­šan čo­vek

4.15     Po­gre­šan čo­vek

5.00     TV čor­ba

5.30     TV čor­ba

 

...............................                                                                                                                                 

- RA­DIO -

...........................

 

6.00     Vi­je­sti

6.05     Ju­tar­nji pro­gram

9.00     Vi­je­sti

9.05     Mu­zič­ki pro­gram

9.30     Pam­ti­pri­ča

10.00  Vi­je­sti

10.05  Ma­la Evro­pa

11.00  Vi­je­sti

11.05  Zvje­zda­no ne­bo dje­tinj­stva

12.00  Po­dnev­ne no­vo­sti

12.15  Gor­gi­je, naš na­čin

13.00  Vi­je­sti

13.05  Zvrk

14.00  Vi­je­sti

14.05  Sport­sko-za­bav­no po­pod­ne

16.00  Dnev­nik

16.30  Sport­sko-za­bav­no po­pod­ne

18.00  Vi­je­sti

18.05  Mo­za­ik

19.00  Ve­čer­nje no­vo­sti

19.15  Za­i­graj­mo, za­pje­vaj­mo

20.00  Mu­zi­ka u tri di­men­zi­je

21.00  Vi­je­sti

21.05  Ak­tu­el­ni hi­to­vi

22.00  Hro­ni­ka da­na

22.15  Naj­svje­tli­je stra­ni­ce umjet­nič­ke mu­zi­ke

23.00  Vi­je­sti

23.05  Mu­zič­ki pro­gram

0.00     Po­noć­ne vi­je­sti

0.05     Noć­ni pro­gram

 

........................

- K3 -

...........................

 

9.00     Vi­je­sti

9.05     Ho­ro­skop

9.25     Ku­hi­nji­ca

10.10  De­set­ka

11.00  Sr­bi­ja u ka­dru

11.30  Top 10 #k3ra­dio

12.00  Za­to­če­nik lju­ba­vi, se­ri­ja

13.00  FILM Ma­le igre

15.00  Vi­je­sti

15.05  Hro­ni­ka Do­bo­ja

16.20 Put nas do­veo 

17.00  ABS šou

17.30  Tu­nel, se­ri­ja

18.30  Pu­tuj­te sa na­ma

18.45  No­vo­sti K3

19.30  Dnev­nik RTS

20.00  Pre­tres

21.00  Pa­no­ra­ma re­gi­je

22.00  FILM Lje­to u vi­no­gra­du

0.30     Noć­ni pro­gram

 

...................

 - Pink BH -

...................

           

6.00     Za­dru­ga - pre­gled da­na

7.00     Ku­ća od sr­ca

8.00     DNK

9.00     Brak na ne­vi­đe­no

10.00  Pri­čaj­mo, pje­vaj­mo, pu­tu­je­mo

11.00  Za­dru­ga - pre­gled da­na

12.00  What­zu­u­u­up

13.00  In­fo top

13.05  Pa­pa­ra­co lov

14.00  FILM

16.00  Za­dru­ga - li­ve

17.00  In­fo top

17.00  Ma­ga­zin in

18.20  In­fo top

18.30  Ami­dži šou

20.00  FILM

0.00     Za­dru­ga - li­ve

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije Nezavisnih novina.

Najčitanije