TV

Pogledajte TV repertoar za 27. novembar

Pogledajte TV repertoar za 27. novembar
Foto: Ilustracija | Pogledajte TV repertoar za 27. novembar
Nezavisne novine

Ukoliko sutra provodite vrijeme pored malih ekrana, pogledajte repertoar programa i šta vas očekuje.

Vi­kend Ve­ke­ri­ca

Sva­kog vi­ken­da na pro­gra­mu ATV-a oče­ku­je vas je­dan od omi­lje­nih vi­kend pro­gra­ma svih ge­ne­ra­ci­ja i pro­fi­la. U do­ma­ćoj pro­duk­ci­ji, na šta su po­seb­no po­no­sni, emi­si­ja "Vi­kend ve­ke­ri­ca" već du­gi niz go­di­na na je­din­stven na­čin kra­si pro­gram ATV-a. Uz ovaj vi­kend pro­gram će­te za­si­gur­no uži­va­ti, jer vas oče­ku­je pre­gršt in­te­re­sant­nih go­sti­ju i pri­lo­ga, kao i mno­ge ru­bri­ke ko­ja će da­ti od­go­vo­re na mno­ga pi­ta­nja. Vi­kend je onaj tre­nu­tak sed­mi­ce u ko­jem se opu­šta­mo i ima­mo vre­me­na za sve ono što nam u to­ku sed­mi­ce pro­mak­ne. To su ča­so­vi u ko­ji­ma nam je že­lja za za­ba­vom mno­go ve­ća. Dva da­na u sed­mi­ci ko­je ve­ći­na že­li da za­poč­ne sa po­zi­tiv­nom ener­gi­jom, na­smi­ja­nim li­ci­ma i te­ma­ma uz ko­je je ju­tar­nja ka­fa mno­go bo­lja.

ATV, 8.30

 

Ni­ske stra­sti

Ke­trin Tra­mel je uspje­šna, mi­ste­ri­o­zna, bi­sek­su­al­na književnica ko­ja je mo­žda i ne­mi­lo­sr­dan ubi­ca. Svi bli­ski Ke­trin umi­ru, a pro­ble­ma­ti­čan po­li­ca­jac Nik Ku­ran tre­ba da ot­kri­je za­što. To­kom is­tra­ge, Nik stu­pa u in­tim­ne od­no­se s Ke­trin, ali i s po­li­cij­skim psi­hi­ja­trom Bet Gard­ner, dok se le­še­vi go­mi­la­ju, a Ke­trin upli­će Ni­ka u igru mač­ke i mi­ša.

Ulo­ge: Majkl Da­glas, Še­ron Sto­un, Vejn Najt

Re­ži­ja: Pol Ver­ho­ven

UNA TV, 21.50

 

---------------------------------------------------

 

HRT 1, 9.05

Emi­si­ja: Po­zi­tiv­no

 

RTS 1, 8.50

Za­ba­va: Ša­re­ni­ca

 

RTRS+, 16.50

Od­boj­ka (m): Bo­rac - Rad­nik

 

BHT 1, 16.50

FI­FA SP 2022: Hr­vat­ska - Ka­na­da

 

.....................

- RTRS -

...............

 

6.03     Mu­zič­ki spo­to­vi

6.48     TV ka­len­dar

6.48     Re­li­gij­ski ka­len­dar

6.54     Ju­tar­nji pro­gram

10.02  Snop

10.43  Sve­zna­li­ca

11.15  Mo­je se­lo ve­se­lo

12.00  Dnev­nik 1

12.26  TV ka­len­dar

12.33  Ge­ne­ra­ci­ja Z

12.59  FILM Be­la i Se­ba­sti­jan 2: Avan­tu­ra se na­sta­vlja

14.37  Bez ko­men­ta­ra

14.42  Re­li­gij­ski ka­len­dar

14.54  Na pu­tu za Mon­te­vi­deo, se­ri­ja

15.42  Na pu­tu za Mon­te­vi­deo, se­ri­ja

16.50  Vi­je­sti

16.56  TV ka­len­dar

17.04  Ži­vot je na se­lu

17.40  Do­ku­men­tar­ni film

18.37  Mo­že i dru­ga­či­je

19.30  Dnev­nik 2

20.15  FILM Tro­je za tan­go

22.05  Vi­je­sti

22.30  FILM Ida

23.48  FILM Osam i po

2.00     Mo­že i dru­ga­či­je

 

.............................

- RTRS+ -

.........................

 

6.00     Kon­cert za do­bro ju­tro

9.02     Pra­vo­sla­vlje

9.25     Lju­di­ći 

9.51     Ge­ne­ra­ci­ja Z 

10.11  Igra­ju­ći pje­va­ju­ći

11.08  Plo­do­vi ra­da

11.35  Ni­džo ra­do­zna­lac

11.53  Bla­go na­ro­da

12.07  Čar­li Ča­plin

13.00  Kla­si­ka

13.15  Kon­cert - Et­no-gru­pa Trag

14.25  Sve­til­ni­ci

15.05  FILM Taj­na škol­skog po­dru­ma

16.13  Ma­la Evro­pa

16.39  Mu­zič­ki pro­gram

16.50  Od­boj­ka (m): Bo­rac - Rad­nik

19.00  Mu­zič­ki pro­gram

19.30  Dnev­nik 2

20.02  Mu­zič­ki pro­gram

20.17  Li­ce La­fo­re

21.47  Og­nji­šta

22.10  Kon­cert - Vla­do Ge­or­gi­jev

23.47  Blog

 

.........................

- ATV -

......................

 

7.00     Svet po­ljo­pri­vre­de

8.00     Agrar

8.30     Vi­kend ve­ke­ri­ca

9.30     Vje­žbaj­te s Li­di­jom

10.00  Voj­vo­đan­ska ku­hi­nji­ca

10.30  Auto-­šop ma­ga­zin

11.00  Bi­ro

11.55  Vi­je­sti

12.15  Ve­li­čan­stve­ni vi­jek: Ko­sem

13.55  Vi­je­sti

14.15  Ve­li­čan­stve­ni vi­jek: Ko­sem

15.00  Na­rod pri­ča

15.30  Tet a tet

16.30  Vi­je­sti

16.50  Blic ku­hi­nji­ca

16.55  Sli­ke iz ni­skih ze­ma­lja

17.00  Fe­liks

17.50  Ko to ku­va ve­če­ru

18.20  Na ivi­ci te­re­na

19.00  ATV vi­je­sti

20.00  Sa­ši­na eki­pa

21.00  FILM Tren

22.30  Bi­ro

23.30  Bi­ro

0.30     Red Rok

1.30     Vi­kend ve­ke­ri­ca

2.30     Vje­žbaj­te s Li­di­jom

3.00     FILM Uvod u dru­gi ži­vot

4.30     FILM Tren

 

..............................

- EL­TA 1 HD -

.................................

 

6.55     Ho­ro­skop

7.00     Ja ži­vim u se­lu 

7.30     Pu­to­ka­zi

8.00     Pri­če s ka­me­na

8.55     Ho­ro­skop

9.00     Auto-­šop ma­ga­zin

10.00  Azbu­ka zdra­vlja

11.00  In­ter­me­co

11.30  Tra­ga­či uspo­me­na 

12.00  Ja ži­vim u se­lu

13.00  Ku­da ide Voj­vo­di­na

14.00  Atlas

14.30  Pu­tuj­te sa na­ma

15.00  Mo­ja pri­ča

16.00  Azbu­ka zdra­vlja

16.45  In­ter­me­co

17.00  Pri­če s ka­me­na

17.30  Zdra­vlje i stil

18.00  Žen­ski ku­tak

19.00  Tra­ga­či uspo­me­na

20.00  Pu­to­ka­zi

20.30  Tech Li­festyle

21.00  El­ta kon­cert

23.00  Žen­ski ku­tak

23.45  Pu­to­ka­zi

0.15     In­ter­me­co

0.30     Noć­ni pro­gram

 

.......................

 - OBN -

...............................

           

7.50     Vre­men­ska prog­no­za

7.55     Atom­ska Be­ti

8.35     Me­ta­džets

9.15     Dže­rald

10.05  Vre­men­ska prog­no­za

10.10  Si­ro­čad, se­ri­ja

11.50  Vre­men­ska prog­no­za

11.55  Rat ben­do­va

14.35  Vre­men­ska prog­no­za

14.40  Da, dra­ga

15.35  Stol za 4

17.50  Ja to mo­gu

18.45  Vre­men­ska prog­no­za

18.50  OBN in­fo

19.10  Me­lek, se­ri­ja

20.00  Si­ro­čad, se­ri­ja

21.00  Da, dra­ga!

22.05  FILM Me­men­to

0.05     Vre­men­ska prog­no­za

0.10     OBN in­fo

0.30     Ču­va­ri pla­ne­te

 

.........................

- RTS 1 -

............................

 

6.00     Ve­sti

6.05     Ju­tar­nji pro­gram

8.50     Ša­re­ni­ca

10.54  Fud­bal: Ja­pan - Ko­sta­ri­ka, 1. po­lu­vre­me

11.45  Ve­sti

12.00  Fud­bal: Ja­pan - Ko­sta­ri­ka, 2. po­lu­vre­me

12.55  Dnev­nik

13.14  SAT

13.57  Fud­bal: Bel­gi­ja - Ma­ro­ko, 1. po­lu­vre­me

14.45  Ve­sti

15.00  Fud­bal: Bel­gi­ja - Ma­ro­ko, 2. po­lu­vre­me

16.00  Ga­stro­no­mad

16.15  Kon­fe­ren­ci­ja za štam­pu re­pre­zen­ta­ci­je Sr­bi­je

16.35  Ve­sti

16.50  Fud­bal: Hr­vat­ska - Ka­na­da, 1. po­lu­vre­me

17.45  Ve­sti

18.00  Fud­bal: Hr­vat­ska - Ka­na­da, 2. po­lu­vre­me

19.00  Sla­ga­li­ca

19.30  Dnev­nik

19.57  Fud­bal: Špa­ni­ja - Ne­mač­ka, 1. po­lu­vre­me

20.45  Ve­sti

21.00  Fud­bal: Špa­ni­ja - Ne­mač­ka, 2. po­lu­vre­me

21.55  Bi­ser pu­sti­nje

23.10  Lut­ki­ce, se­ri­ja

23.55  Dnev­nik

0.15     Ve­li­ka ilu­zi­ja

0.45     Fud­bal: Ja­pan - Ko­sta­ri­ka

2.05     Fud­bal: Bel­gi­ja - Ma­ro­ko

3.25     Fud­bal: Hr­vat­ska - Ka­na­da

5.05     Fud­bal: Špa­ni­ja - Ne­mač­ka

 

.......................

- RTS 2 -

.........................

 

6.10     Mu­zi­ka za do­bro ju­tro

7.55     Sla­ga­li­ca

8.30     NTC kviz

9.20     Ra­do­znal­ci

10.00  E-TV

10.25  Mo­ja le­pa Sr­bi­ja

10.50  Kva­dra­tu­ra kru­ga

11.20  Ver­ski mo­za­ik Sr­bi­je

12.00  Od zla­ta ja­bu­ka

12.30  Kul­tu­ra­ko are­si­pe

13.00  Ro­ma­ni­pen

13.15  Sve bo­je ži­vo­ta

13.45  Obra­zov­no ogle­da­lo

14.10  Obra­zov­ni pro­gram

14.40  Eko mi­ni­ja­tu­re

14.45  Edu glo­bal

15.10  Na­uč­ni kom­pas

15.15  Mi­ra Ada­nja Po­lak - Eks­klu­ziv­no

16.15  FILM Na me­sto, gra­đa­ni­ne po­kor­ni

17.55  Od­boj­ka: Ub - Že­le­zni­čar

19.30  Del Ar­no bend

20.05  FILM Ne okre­ći se, si­ne

22.00  Nor­mal­ni lju­di, se­ri­ja

22.30  Nor­mal­ni lju­di, se­ri­ja

23.00  Apro­pop

23.30  Kli­za­nje

1.15     No­va evrop­ska pe­sma­ri­ca 2021.

 

.......................

 - BHT 1 -

....................

 

7.00     BHRT top 15

7.55     Ju­tro za sve

9.30     Slug­ter­ra

10.00  Vi­je­sti

10.10  To­ri­je­vo car­stvo

10.25  Ter­mi­nal 26

10.50  FI­FA SP 2022: Ja­pan - Ko­sta­ri­ka

13.00  Dnev­nik 1

13.15  Sma­nji gas!

13.50  FI­FA SP 2022: Bel­gi­ja - Ma­ro­ko

16.00  Vi­je­sti

16.15  FI­FA SP 2022, emi­si­ja

16.50  FI­FA SP 2022: Hr­vat­ska - Ka­na­da, 1. po­lu­vri­je­me

17.35  Vi­je­sti

18.00  FI­FA SP 2022: Hr­vat­ska - Ka­na­da, 2. po­lu­vri­je­me

19.00  FI­FA SP 2022, emi­si­ja

19.50  FI­FA SP 2022: Špa­ni­ja - Nje­mač­ka

21.50  FI­FA SP 2022, emi­si­ja

22.20  FI­FA SP 2022, pre­gled da­na

22.50  Dnev­nik 3

23.15  Sport fo­kus

23.30  FI­FA SP 2022: Ja­pan - Ko­sta­ri­ka, sni­mak

 

---------------

- UNA TV -

--------------

 

6.00     Po­gle­daj u su­tra, se­ri­ja

6.25     Osve­ta, se­ri­ja

7.10     Osve­ta, se­ri­ja

8.05     Ni­na, se­ri­ja

9.00     Pa­trol­ne ša­pe, cr­ta­ni film

9.20     Sve­tlu­ca­va i Sjaj­na, cr­ta­ni film

10.05  Nin­dža kor­nja­če, cr­ta­ni film

11.00  Ško­li­ce, kviz

11.30  Fit­nes, se­ri­ja

12.00  FILM Slu­ga  

13.00  Una ve­sti

13.10  FILM Slu­ga - na­sta­vak  

14.00  Mu­štu­luk, emi­si­ja

15.00  Una ve­sti

15.05  Ni­ski start, emi­si­ja

16.00  Una, due, tre, emi­si­ja

18.00  Ško­li­ce, kviz

18.30  Una dan

19.10  Fit­nes, se­ri­ja

20.05  Ni­na, se­ri­ja

21.00  Mu­štu­luk, emi­si­ja

21.50  FILM Ni­ske stra­sti  

23.55  FILM Blud­nik  

1.50     FILM Ugo­vor  

3.30     Noć­ni pro­gram         

 

..............................

- NO­VA BH -

................................

 

6.10     Dnev­nik No­ve BH

6.52     No­va In

7.42     Do­ma­ćin­ske pri­če

8.27     Do­ma­ćin­ske pri­če

8.57     Mje­šo­vi­ti brak

10.07  Zdra­vo mi­sli

11.20  Po­pod­ne sa Le­om Kiš

11.52  Po­pod­ne sa Le­om Kiš

13.30  Vi­je­sti No­ve BH

13.40  Zve­zde Gran­da

15.40  Vi­je­sti No­ve BH

16.00  Zve­zde Gran­da

17.30  No­va In

18.30  Dnev­nik No­ve BH

19.12  Lud, zbu­njen, nor­ma­lan

20.00  Ni­kad ni­je ka­sno

22.00  24 mi­nu­te sa Zo­ra­nom Ke­si­ćem

23.00  Zve­zda Gran­da spe­ci­jal

0.30     FILM Di­je­te Ozi­ri­sa

2.10     FILM Li­la i Iv

3.45     Do­ma­ćin­ske pri­če

4.08     Dnev­nik No­ve BH

4.50     No­va In

 

..........................

- BN -

.......................

 

7.00     Fol­klor vi­deo-ma­ga­zin

7.30     Zvu­ci za­vi­ča­ja

8.20     Po­re­znik Ga­vri­lo

9.00     Ži­vot­ne pri­če

9.40     Do­bro ju­tro, kom­ši­ja, se­ri­ja

10.30  Se­lo

11.00  Cvr­cak na sat

12.00  No­vo­sti

12.20  Zvu­ci za­vi­ča­ja

13.20  BN mu­zi­ka

14.10  Pa­pa­ra­co

14.38  Pred faj­ront

16.00  Dnev­nik 1

16.20  Ne­djelj­no po­pod­ne

19.20  Mar­ke­ting

19.30  Dnev­nik 2

20.05  Pro­tek­ci­ja

20.30  Ju­na­ci na­šeg do­ba, se­ri­ja

21.25  BN kok­tel

22.30  FILM Na Midlto­nu

0.00     Astro­čet

2.00     BN 2

 

.........................

 - RTL -

.....................

 

6.35     RTL da­nas

7.50     Top.HR

8.35     Koc­kić i pri­ja­te­lji

8.43     Yu-Gi-Oh! ZE­XAL

9.05     Štrump­fo­vi 2021

9.30     Unu­tar fa­bri­ke

10.48  Grand De­signs

11.35  In­Di­zajn s Mir­ja­nom Mi­ku­lec

12.30  Brak na pr­vu

13.45  Brak na pr­vu

15.05  FILM Tak­si bluz

16.30  RTL da­nas

17.00  FILM Gru na su­per­taj­nom za­dat­ku

19.00  RTL da­nas

20.15  FILM Kra­đa iden­ti­te­ta

22.30  FILM Pre­vi­še je slo­že­no

0.40     FILM Ri­di­ko­ve hro­ni­ke

2.50     RTL da­nas

 

..........................

- HRT 1 -

..........................

 

6.25     Zo­ran Ju­ra­nić - autor­ski kon­cert

7.35     FILM Div

9.05     Po­zi­tiv­no

9.40     Bi­bli­ja

9.50     Por­tret Cr­kve i mje­sta

10.00  Mi­sa

11.05  Pri­če s kon­čom iz bor­še Stan­ka Fe­ri­ća

12.00  Dnev­nik 1

12.30  Plo­do­vi ze­mlje

13.25  Ri­je­ka: Mo­re

14.00  Ne­dje­ljom u 2

15.00  Po­ro­di­ca ge­par­da i ja

16.00  Mir i do­bro

16.30  Vi­je­sti

16.48  Pa­me­tan kao ko­koš, tvr­do­glav kao ma­ga­rac

17.40  Vo­lim Hr­vat­sku

19.00  Dnev­nik 2

20.08  Loto 6

20.15  FILM Ne­što sa­svim lič­no

22.15  Lo­to 6 - iz­vje­štaj

22.20  Le­gen­dar­ne pr­ve da­me

23.15  Dnev­nik 3

23.50  FILM Ime­njak

1.45     Plo­do­vi ze­mlje

2.35     Ne­dje­ljom u 2

3.30     Pri­če s kon­čom iz bor­še Stan­ka Fe­ri­ća

4.00     Dnev­nik 2

5.01     Po­zi­tiv­no

5.31     Ri­je­ka: Mo­re

6.01     Mir i do­bro

 

.......................

- HRT 2 -

.......................

 

5.20     Re­gi­o­nal­ni dnev­nik

5.50     Kul­tu­ra s no­gu

6.20     Por­tu­galija - di­vlji­na iz­me­đu kop­na i oke­a­na

7.15     Gor­ski dok­tor, se­ri­ja

8.10     Dr Oz

9.00     Spas za di­vlje ži­vo­ti­nje

9.45     Ta ču­de­sna Ze­mlja

10.00  In­shal­lah Qa­tar

10.30  Fud­bal, emi­si­ja

10.50  Fud­bal: Ja­pan - Ko­sta­ri­ka, 1. po­lu­vri­je­me

11.50  Fud­bal, emi­si­ja

12.05  Fud­bal: Ja­pan - Ko­sta­ri­ka, 2. po­lu­vri­je­me

13.00  Fud­bal, emi­si­ja

13.50  Fud­bal: Bel­gi­ja - Ma­ro­ko, 1. po­lu­vri­je­me

14.50  Fud­bal, emi­si­ja

15.05  Fud­bal: Bel­gi­ja - Ma­ro­ko, 2. po­lu­vri­je­me

16.00  Fud­bal, emi­si­ja

16.50  Fud­bal: Hr­vat­ska - Ka­na­da, 1. po­lu­vri­je­me

17.50  Fud­bal, emi­si­ja

18.05  Fud­bal: Hr­vat­ska - Ka­na­da, 2. po­lu­vri­je­me

19.00  Fud­bal, emi­si­ja

19.50  Fud­bal: Špa­ni­ja - Nje­mač­ka, 1. po­lu­vri­je­me

20.50  Fud­bal, emi­si­ja

21.05  Fud­bal: Špa­ni­ja - Nje­mač­ka, 2. po­lu­vri­je­me

22.00  Fud­bal, emi­si­ja

23.05  FILM Lu­per - ubi­ca iz bu­duć­no­sti

1.00     Noć­ni mu­zič­ki pro­gram

3.15     Ko­lo­nija 2000

3.50     Dži­bo­ni - Mi­ra­kul

 

.............................

 - B92 -

...................

 

6.00     Po­gre­šan čo­vek

7.00     TV čor­ba

7.30     Što­pe­ri­ca

8.00     Plod­no i rod­no

9.30     Što­pe­ri­ca

10.00  Ko­lo sre­će

11.00  Osvrt

11.30  Ko­lo sre­će

12.45  Zna se ko je pr­vi

13.15  FILM Za­kon uli­ce

16.00  Ve­sti B92

16.30  Auto-­mo­to šou

17.15  Osvrt

18.00  Avi­on­dži­je

18.30  Zna se ko je pr­vi

19.00  Vra­ti­će se ro­de

20.00  Vra­ti­će se ro­de

21.15  FILM Ne­že­lje­na dej­stva

0.00     FILM Iz­gu­blje­ni an­đeo

2.00     Po­gre­šan čo­vek

3.00     Po­gre­šan čo­vek

3.45     FILM Iz­gu­blje­ni an­đeo

5.30     TV čor­ba

 

...............................                                                                                                                                

- RA­DIO -

...........................

 

6.00     Vi­je­sti

6.05     Ju­tar­nji pro­gram

8.00     Vi­je­sti

8.05     Po­ljo­pri­vre­da i se­lo

9.00     Vi­je­sti

9.05     Da ra­ste­mo za­jed­no

10.00  Vi­je­sti

10.05  Ži­vo­tok

11.00  Vi­je­sti

11.05  Iz­vor­nik

12.00  Vi­je­sti

12.05  Iz vjer­skih za­jed­ni­ca

13.00  Vi­je­sti

13.05  Zvrk

14.00  Vi­je­sti

14.05  Pam­ti­pri­ča

14.30  Mu­zič­ki pro­gram

15.00  Vi­je­sti

15.05  Ne­djelj­ni ra­dio ma­ga­zin

16.00  Dnev­nik

16.30  Mu­zič­ki in­ter­me­co

17.00  Ne­djelj­ni ra­dio ma­ga­zin

18.00  Vi­je­sti

18.05  Mu­zič­ki pro­gram

19.00  Vi­je­sti

19.10  Akord

20.00  Do­bro ve­če, čo­vje­če

21.00  Vi­je­sti

21.05  Džez ana­to­mi­ja

22.00  Vi­je­sti

22.05  Naj­svje­tli­je stra­ni­ce umjet­nič­ke mu­zi­ke

23.00  Vi­je­sti

23.05  Mu­zič­ki pro­gram

0.00     Po­noć­ne vi­je­sti

0.05     Noć­ni pro­gram

5.00     Iz­vor­nik

 

........................

- K3 -

...........................

 

9.00     Ho­ro­skop

9.05     Za­pis – iz­vor­na pje­sma

10.00  Ze­mlja iz­vor ži­vo­ta

11.00  Trend se­ter

12.00  Za­to­če­nik lju­ba­vi, se­ri­ja

13.00  FILM Lje­to u vi­no­gra­du

15.00  Pre­tres

16.10  Tech li­festyle

16.45  Tu­nel, se­ri­ja

18.00  Put nas do­veo

18.30  Pu­tuj­te sa na­ma

18.45  No­vo­sti K3

19.30  Dnev­nik RTS

20.00  Tu­nel, se­ri­ja

21.00  Ma­le stva­ri

22.00  FILM Ote­ta

0.00     Noć­ni pro­gram

 

...................

 - Pink BH -

...................

 

6.30     Za­dru­ga - pre­gled da­na

7.30     Ku­ća od sr­ca

8.30     DNK

9.30     Ma­ga­zin in

10.30  Pi­tam za dru­ga

12.00  Ku­ća od sr­ca

13.00  In­fo top

13.05  Za­dru­ga - pre­gled da­na

13.30  Pre­mi­je­ra vi­kend spe­ci­jal

14.45  Sce­na re­gi­on spe­ci­jal

15.15  Pre­mi­je­ra vi­kend spe­ci­jal

17.00  In­fo top

17.10  Pre­mi­je­ra vi­kend spe­ci­jal

18.30  In­fo top

18.40  Za­dru­ga - pre­gled da­na

20.00  FILM

23.00  Za­dru­ga - li­ve

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije Nezavisnih novina.

Najčitanije