Ukoliko sutra provodite vrijeme pored malih ekrana, pogledajte repertoar programa i šta vas očekuje.
Moja lepa Srbija: Zvuci i koraci Srbije
Potreba za pjesmom i igrom stara je koliko i čovječanstvo. Muzika je prisutna u svakoj kulturi i sastavni je dio života. Od sjevera do juga Srbije muzika je bila i ostala ono što spaja. Uz nju se raduje i plače, slavi i tuguje, proslavlja i zaboravlja. Ova epizoda je, upravo zato, posvećena onima koji stvaraju nježne i moćne tonove, onima koji od zaborava čuvaju pjesme i igre stare Srbije i zahvaljujući kojima i danas možemo da uživamo u bogatstvu muzičke tradicije Srbije.
RTS 1, 13.20
Šećerna planina
Majls je upao u velike dugove kod lokalnog kriminalca i uspijeva da ubijedi svoju djevojku Loren i brata Lijama da izlažiraju njihov nestanak u divljinama Aljaske. Ljudi u njihovom gradu organizuju potragu za njima, ali lokalni šerif počinje da sumnja na prevaru. Uskoro im postaje sve teže da prikrivaju istinu, a njihova prevara postaje realnija nego što su planirali.
Uloge: Džejson Momoa, Keri Elves, Dru Roj, Ana Hačison
Režija: Ričard Grej
UNA TV, 1.15
---------------------------------
ATV, 8.30
Emisija: Vikend vekerica
RTRS, 10.08
Zabava: Idemo u planine
HRT 2, 19.10
Muzika: Prljavo kazalište u zagrebačkoj "Areni"
Nova BH, 19.12
Serija: Lud, zbunjen, normalan
.....................
- RTRS -
...............
6.03 Muzički spotovi
6.48 TV kalendar
6.53 Religijski kalendar
6.59 Ponosni na
7.00 Jutarnji program
10.00 Religijski kalendar
10.08 Idemo u planine
11.13 Snop
12.00 Dnevnik 1
12.23 TV kalendar
12.29 Generacija Z
12.49 FILM Porodica za praznike
14.12 Iz naše kuhinje
14.38 Montevideo, vidimo se!, serija
15.26 Složna braća, serija
16.19 Složna braća, serija
17.15 Vijesti
17.23 Čuvari Krajine
17.50 Zeleni turizam
18.50 Može i drugačije
19.30 Dnevnik 2
20.08 Složna braća, serija
20.58 Janičar, serija
22.10 Vijesti
22.35 FILM Džimi P.
0.27 FILM Porodica za praznike
.............................
- RTRS+ -
.........................
6.00 Koncert za dobro jutro
9.02 Pravoslavlje
9.24 Igrajući pjevajući
10.27 Ljudići
10.54 Generacija Z
11.15 Plodovi rada
11.41 Nidžo radoznalac
12.06 Blago naroda
12.21 Dokumentarni film
13.48 Klasika
14.04 Koncert - Let 3
15.15 Ognjišta
15.39 Koncert - Kiki i piloti
16.56 Blog
17.06 Kapi zavičaja
17.32 Puls života
17.58 Svijet brzine
18.18 Svetilnici
18.48 Blog
19.00 EU i mi
19.30 Dnevnik 2
20.02 Muzički program
20.17 Triptih o srpskoj
21.23 Koncert - Masimo Savić
23.27 Dokumentarni program
.........................
- ATV -
......................
7.00 Svet poljoprivrede
8.00 Po svijetu sa Robertom Dacešinom
8.30 Vikend vekerica
9.30 Vježbajte s Lidijom
10.00 Vojvođanska kuhinjica
10.30 Auto-šop magazin
11.00 Biro
11.55 Vijesti
12.15 Dugo sam te čekao
13.55 Vijesti
14.00 Dugo sam te čekao
15.00 FILM Slatko od snova
16.30 Vijesti
16.50 Blic kuhinjica
17.00 Slatke muke
17.30 Slatke muke
17.50 Slike iz niskih zemalja
17.55 Mirisi iz Majine kuhinje
18.20 Na ivici terena
19.00 ATV vijesti
20.00 Godine slatkog greha
21.00 FILM Svečana obaveza
22.15 Biro
23.15 Biro
0.15 Bolivar
2.30 Vikend vekerica
3.30 Vježbajte s Lidijom
4.00 FILM Svečana obaveza
5.00 Mirisi iz Majine kuhinje
..............................
- ELTA 1 HD -
.................................
6.55 Horoskop
7.00 Tradicija i običaji
7.30 Putokazi
8.00 Priče s kamena
8.55 Horoskop
9.00 Auto-šop magazin
10.00 Azbuka zdravlja
11.00 Intermeco
11.30 ABS šou
12.00 Tradicija i običaji
13.00 Kuda ide Vojvodina
14.00 Atlas
14.30 Putujte sa nama
15.00 Moja priča
16.00 Azbuka zdravlja
16.45 Intermeco
17.00 Priče s kamena
17.30 Zdravlje i stil
18.00 Ženski kutak
19.00 Tragači uspomena
20.00 Putokazi
20.30 Tech Lifestyle
21.00 Elta koncert
23.00 Ženski kutak
23.45 Putokazi
0.15 Intermeco
0.30 Noćni program
.......................
- OBN -
...............................
8.00 Vremenska prognoza
8.05 Nebeske plesačice
8.35 Bani Maloni
9.05 Miksmaster
9.40 Vremenska prognoza
9.45 Dobro veče prijatelji
11.45 Vremenska prognoza
11.50 Herbarijum
12.10 Vrtlarica
12.35 Vremenska prognoza
12.40 Pas za cijeli život
13.10 Kamen, krš i maslina
14.00 TV doktor
15.35 Iz bakine kuhinje
16.15 Domaće je domaće
17.50 Ja to mogu
18.45 Vremenska prognoza
18.50 OBN info
19.10 Melek, serija
20.00 Ljubav u doba mržnje, serija
21.00 Da, draga!
22.05 FILM Memento
23.30 Vremenska prognoza
23.35 OBN info
.........................
- RTS 1 -
............................
6.00 Vesti
6.05 Jutarnji program
9.00 Vesti
9.05 Šarenica
11.00 Znanje imanje
12.00 Dnevnik
12.20 Potera
13.20 Moja lepa Srbija: Zvuci i koraci Srbije
13.45 Sat
14.30 RTS ordinacija
15.30 Vesti
15.40 Kuhinja moga kraja
16.35 Vera, serija
17.30 Svadba iz mog kraja
18.27 Sasvim prirodno
19.00 Slagalica
19.30 Dnevnik
20.05 Vera, serija
21.00 Ja volim Srbiju
22.20 Fifagejt, serija
23.15 Dnevnik
23.35 Velika iluzija
0.05 Sat
1.50 Moja lepa Srbija
2.20 Kuhinja moga kraja
3.30 Sasvim prirodno
4.00 Znanje imanje
5.00 Fifagejt, serija
.......................
- RTS 2 -
.........................
6.10 Muzika za dobro jutro
7.55 Slagalica
8.30 Pustolov
9.00 Bakina tajna
9.15 Majmunska posla
9.30 Nekada davno - srpske narodne bajke
10.00 E-TV
10.25 Od zlata jabuka
10.55 Profesionalci
11.25 Verski mozaik Srbije
12.05 Kulturako aresipe
12.35 Romanipen
12.55 Sve boje života
13.30 Srpska muzika kroz vekove
13.55 Eko minijature
14.00 Edu global
14.25 Naučni kompas
14.30 Klizanje - EP, egzibicije
16.55 Vaterpolo (ž): Kup Srbije, finale
18.00 Srbija na Dakaru
18.30 FILM Deca vojvode Šmita
19.55 Vaterpolo: Kup Srbije, finale
22.00 Umetnost zločina, serija
22.55 FILM Plen
0.25 Big bend i Hajnc fon Herman
.......................
- BHT 1 -
....................
7.00 Dimenzija više specijal
7.55 Jutro za sve
9.30 Spin Fighters
10.00 Vijesti
10.10 Klop
10.25 Čudnovate priče
10.35 Bez veze
10.45 Torijevo carstvo
11.00 Thinking Box
11.45 Roditeljska pažnja
12.00 Dnevnik 1
12.15 Agro-ekologika
13.15 Budućnost danas
13.45 Šift
14.00 Vijesti
14.15 Terminal 26
14.30 In medias res
15.30 Putevi zdravlja
15.55 Odbojka (ž): Sloboda - Igman
18.00 Nova avantura
18.25 Smanji gas!
19.00 Dnevnik 2
19.45 Bilo jednom
20.00 FILM Igmanski marš
21.40 O sretnim ljudima
22.10 Dnevnik 3
22.35 Dimenzija više specijal
23.35 FILM Zero Effect
---------------
- UNA TV -
--------------
6.00 Osveta, serija
6.50 Osveta, serija
8.00 Eliza, serija
9.25 Patrolne šape, crtani film
10.10 Svjetlucava i Sjajna, crtani film
11.15 Nindža kornjače, crtani film
13.00 Una vijesti
13.10 FILM Policijska priča 2
15.00 Una vijesti
15.05 FILM Policijska priča 2 - nastavak
15.20 Fitnes, serija
15.45 Fitnes, serija
16.10 FILM Mračne ulice
18.00 Una, due, tre – best of, emisija
18.30 Una dan
19.00 Distrikt 31, serija
19.20 Eliza, serija
20.10 Eliza, serija
21.00 FILM Propovjednici
22.30 FILM Posljednji poduhvat
0.05 Distrikt 31, serija
0.50 Distrikt 31, serija
1.15 FILM Šećerna planina
3.00 Noćni program
..............................
- NOVA BH -
................................
6.10 Dnevnik
6.52 Nova In
7.47 Mješoviti brak
9.00 Lud, zbunjen, normalan
9.45 Praktična žena
10.45 Zdravo misli
11.45 Popodne sa Leom Kiš
13.30 Vijesti
13.40 Zvezde Granda
15.40 Vijesti
16.00 Zvezde Granda
17.30 Nova In
18.30 Dnevnik
19.12 Lud, zbunjen, normalan
20.00 Nikad nije kasno
22.00 Zvezde Granda specijal
23.10 24 Minute sa Zoranom Kesićem
0.10 FILM Pljačkaš zavodnik
1.26 FILM Šest metaka
3.21 Mješoviti brak
4.18 Dnevnik
5.00 Nova In
..........................
- BN -
.......................
7.35 Folklor video-magazin
8.10 Zvuci zavičaja
9.05 Poreznik Gavrilo
9.35 Dobro jutro, komšija, serija
10.30 Selo
11.00 Cvrčak na sat
12.00 Novosti
12.20 Zvuci zavičaja
13.20 BN muzika
14.15 Pred fajront
16.00 Dnevnik 1
16.20 Nedjeljno popodne
19.20 Marketing
19.30 Dnevnik 2
20.05 Dobro jutro, komšija, serija
20.45 BN koktel
21.45 Paparaco
22.45 FILM
0.00 Astročet
2.00 BN 2
.........................
- RTL -
.....................
6.15 RTL danas
7.45 Top.HR
8.40 Kockić i prijatelji
8.45 Yu-Gi-Oh! VRAINS
9.15 Štrumpfovi
9.50 Dobar, bolji, najbolji... kroz ušicu igle
11.10 Brak na prvu
12.20 Brak na prvu
13.21 FILM Malci
14.55 FILM Buntovnica u internatu
16.30 RTL danas
17.00 Vrijeme je za rukomet
17.30 SP u rukometu: utakmica za 3. mjesto
19.00 RTL danas
20.15 Vrijeme je za rukomet
20.50 SP u rukometu: finale
22.30 Vrijeme je za rukomet
23.15 FILM Atomska plavuša
1.15 FILM Plaćenici 3
3.30 RTL danas
..........................
- HRT 1 -
..........................
6.15 Varaždinske barokne večeri 2014.: Vivaldi
7.30 FILM Živjeti slobodno
9.05 Pozitivno
9.40 Biblija
9.50 Portret crkve i mjesta
10.00 Misa
11.05 Macko
12.00 Dnevnik 1
12.30 Plodovi zemlje
13.25 Zadar: More
14.00 Nedjeljom u 2
15.00 Drevna Zemlja - Dinosaurusi zaleđenog kontinenta
16.00 Mir i dobro
16.30 Vijesti
16.48 Zanat - Istina u vinu, istina u bačvi
16.58 A strana
19.00 Dnevnik 2
20.08 Loto 6
20.15 FILM Džek Rajan: Poziv iz sjene
21.55 Loto 6 - izvještaj
22.00 Pol Njumen - Iza plavih očiju
22.55 Dnevnik 3
23.30 FILM Kako postati popularna
1.12 Drevna Zemlja - Dinosaurusi zaleđenog kontinenta
2.09 Plodovi zemlje
3.00 Nedjeljom u 2
3.57 Škola hrvatskog folklora
4.27 Dnevnik 2
5.28 Pozitivno
6.01 Zadar: More
.......................
- HRT 2 -
.......................
5.15 Kultura s nogu
5.45 Regionalni dnevnik
6.15 Dr Oz
7.05 Lijepa naša Evropo: Hrvati na Kosovu
7.35 turizam.hrt
8.05 Zeleni junaci: Ostrva svijeta
9.00 Ta čudesna Zemlja
9.15 Skijanje, Svjetski kup - slalom (ž), prenos 1. vožnje
10.20 Otac Braun, serija
11.15 Majkl Pejlin: Moja putovanja
12.15 Skijanje, Svjetski kup - slalom (ž), prenos 2. vožnje
13.20 Adam i Ida - Gotovo bajka
14.55 HNL: Osijek - Gorica
17.05 Oblak u službi zakona, serija
17.55 Oblak u službi zakona, serija
18.35 Samo lagano
19.10 Prljavo kazalište u zagrebačkoj "Areni"
20.15 Trka do savršenstva
21.15 Stadion
22.20 FILM Posljednja bitka
0.10 Otac Braun, serija
1.00 Gorski spasioci, serija
1.50 Muzika
2.20 Noćni muzički program - spotovi
4.40 Ta čudesna Zemlja
4.50 I to je Hrvatska
.............................
- B92 -
...................
6.00 Pogrešan čovek
7.00 TV čorba
7.30 Štoperica
8.00 Plodno i rodno
9.30 Štoperica
10.00 Kolo sreće
11.00 Osvrt
11.30 Kolo sreće
12.45 Štoperica
13.45 FILM Elitne ubice
16.00 Vesti B92
16.30 Auto-moto šou
17.15 Osvrt
18.00 Aviondžije
18.30 Aviondžije
19.00 Bunar
20.00 Bunar
21.00 FILM Dani gneva
23.15 FILM Krvavi dan zaljubljenih
1.30 Pogrešan čovek
2.30 Pogrešan čovek
3.30 FILM Krvavi dan zaljubljenih
5.30 TV čorba
...............................
- RADIO -
...........................
6.00 Vijesti
6.05 Jutarnji program
8.00 Vijesti
8.05 Poljoprivreda i selo
9.00 Vijesti
9.05 Da rastemo zajedno
10.00 Vijesti
10.05 Životok
11.00 Vijesti
11.05 Izvornik
12.00 Vijesti
12.05 Iz vjerskih zajednica
13.00 Vijesti
13.05 Zvrk
14.00 Vijesti
14.05 Pamtipriča
14.30 Muzički program
15.00 Vijesti
15.05 Nedjeljni radio magazin
16.00 Dnevnik
16.30 Muzički intermeco
17.00 Nedjeljni radio magazin
18.00 Vijesti
18.05 Muzički program
19.00 Vijesti
19.10 Akord
20.00 Dobro veče, čovječe
21.00 Vijesti
21.05 Džez anatomija
22.00 Vijesti
22.05 Najsvjetlije stranice umjetničke muzike
23.00 Vijesti
23.05 Muzički program
0.00 Ponoćne vijesti
0.05 Noćni program
5.00 Izvornik
........................
- K3 -
...........................
9.00 Horoskop
9.05 Zapis – izvorna pjesma
10.00 Zemlja izvor života
11.00 Desetka
12.00 Zatočenik ljubavi, serija
13.00 FILM Dadiljina opsesija
15.00 Pretres
16.10 Tech lifestyle
16.45 Da li... sa Dalilom
18.00 Put nas doveo
18.30 Putujte sa nama
18.45 Novosti K3
19.30 Dnevnik RTS
20.00 Bakar, serija
21.00 Male stvari
22.00 FILM Ti, glupi čovječe
0.00 Noćni program
...................
- Pink BH -
...................
6.00 Zadruga - pregled dana
7.00 Premijera vikend specijal
9.00 DNK
10.00 Kuća od srca
11.00 Ekskluzivno
12.00 Paparaco lov
13.00 Info top
13.05 Zadruga - pregled dana
13.30 Premijera vikend specijal
14.45 Scena region specijal
15.15 Premijera vikend specijal
17.00 Info top
17.10 Premijera vikend specijal
18.30 Info top
18.40 Zadruga - pregled dana
20.00 FILM
23.00 Zadruga - live
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, kao i na X nalogu.