TV

Pogledajte TV repertoar za 3. decembar

Pogledajte TV repertoar za 3. decembar
Foto: Ustupljena fotografija | Pogledajte TV repertoar za 3. decembar
N.N.

Ukoliko sutra provodite vrijeme pored malih ekrana, pogledajte repertoar programa i šta vas očekuje.

Riječ vjere

Započinje priča i tumačenje o vaseljenskim saborima i onome što je iz njih proisteklo. Tokom pet vijekova, od 325. do 787. godine, bilo ih je sedam. Učenici sjemeništa, kandidati za buduća sveće-nička zvanja, imaju godišnje duhovne vježbe. Koja je svrha njihovog održavanja? Treći islamski šart ili stub vjere jeste post u odabranom mjesecu ramazanu, u kojem je počela da stiže objava Kurana časnog. Kako se sedmi dan Gospodnji drži u ortodoksnim, a kako u reformisanim jevrej-skim zajednicama?

Urednica Religijskog programa  Žana Vukosavljević

RTRS, 12.32

Tri nedjelje do Dejtone

Priča o nesrećnom vozaču koji ima samo jedan san – da odmjeri snagu s najboljima. Nažalost, s ukradenim automobilom, bijednim poslom i bez novca, mogao bi brzo da padne u zaborav. Čak Veber danju vozi limuzinu, ali njegova prava strast su trke. Nije odnio pobjedu već godinama. Njegova djevojka/šefica tima Čeril danju radi u fabrici metala, ali njen san je da otvori radionicu za popravku trkačkih automobila. Međutim, kako stoje stvari s Čakom, to možda neće uspjeti da ostvari. Čak ima samo još jednu šansu da uspije, da dokaže da može da pobijedi.

Uloge: Skot Koen, Džordža Foks, Dejvid Endželo

Režija: Bret Stern

UNA TV, 12.00

 

-------------------

 

ATV, 17.50

Kulinarstvo:

Ko to kuva večeru

 

HRT 2, 18.25

Putopis:

Majkl Pejlin u Sjevernoj Koreji

 

RTS 2, 1.35

Muzika:

Partibrejkers u Hali sportova

 

BHT 1, 19.50

FIFA SP 2022:

Argentina - Australija

 

.......................

- RTRS -

...............

 

6.03        Muzički spotovi

6.48        TV kalendar

7.00        Jutarnji program

9.47        Ljudići

10.12     Sveznalica

10.43     Svijet zdravlja

11.11     Banjalučka panorama

12.00     Dnevnik 1

12.25     TV kalendar

12.32     Riječ vjere

13.03     Svijet brzine

13.39     FILM Stig Lašon: Čovjek koji se igrao vatrom

15.16     Na putu za Montevideo, serija

16.03     Na putu za Montevideo, serija

17.00     Vijesti

17.06     TV kalendar

17.14     ZOOM

17.40     FILM Džulijan Po

19.30     Dnevnik 2

20.15     12 reči, serija

21.10     Zlatna horda, serija

22.15     Vijesti

22.40     FILM Portir

0.13        FILM Liga pravednika

 

.............................

- RTRS+ -

.........................

 

6.00        Koncert za dobro jutro

9.02        Pravoslavlje

9.22        Stubovi kulture

9.44        Stubovi kulture

10.04     Igrajući pjevajući

11.02     Nidžo radoznalac

11.27     Blago naroda

11.42     Dokumentarni film

13.16     Klasika

13.33     Koncept

13.50     Potkast - Rajko Pušić

14.47     Svetilnici

15.19     Koncert - Van Gog

16.58     Kapi zavičaja

17.25     Puls života

17.47     Vukovarski bluz

18.37     Život je

19.04     Kabare časna dokolica

19.30     Dnevnik 2

20.01     Muzički program

20.16     Tajna veza Duško Trifunović

21.38     Može i drugačije

22.03     Koncert - One tri

 

.........................

- ATV -

......................

 

7.00        Svet poljoprivrede

8.00        Agrar

8.30        Vikend vekerica

9.30        Vježbajte s Lidijom

10.00     Vojvođanska kuhinjica

10.30     Po svijetu sa Robertom Dacešinom

11.00     Biro

11.55     Vijesti

12.15     Veličanstveni vijek: Kosem

13.55     Vijesti

14.00     Ćirilica

16.30     Vijesti

16.50     Blic kuhinjica

16.55     Slike iz niskih zemalja

17.00     Biznis klub

17.30     Dosije

17.50     Ko to kuva večeru

18.20     Na ivici terena

19.00     ATV vijesti

19.45     Bez komentara

20.00     Sašina ekipa

20.50     Igra sudbine

21.40     FILM Uspon uličnog ratnika

23.40     Red Rok

1.00        Vikend vekerica

2.00        Vježbajte s Lidijom

2.30        Slike iz niskih zemalja

3.00        FILM Veza za dvije noći

4.30        FILM Uspon uličnog ratnika

 

..............................

- ELTA 1 HD -

.................................

 

7.00        Horoskop

7.05        Banjalučka hronika

8.00        Kafa u 5

8.55        Horoskop

9.30        Auto-šop magazin

10.00     Rev i Rol

11.00     Sport za sve

12.00     Putujte sa nama

12.30     Atlas

13.30     Intermeco

14.00     Impuls znanja

15.15     Tech Lifestyle

16.00     Ženski kutak

17.00     Tragači uspomena

18.00     Knjige narodu

19.00     Azbuka zdravlja

20.00     Stiligram

20.30     Auto-šop magazin

21.00     Elta koncert

23.00     Lovci na ubice

23.50     Lovci na ubice

0.40        Lovci na ubice

1.30        Noćni program

 

.......................

 - OBN -

...............................

 

7.40        Vremenska prognoza

7.45        Atomska Beti

8.20        Metadžets

9.00        Džerald

9.40        Vremenska prognoza

9.45        Zakletva, serija

12.40     Vremenska prognoza

12.45     Dobro veče, prijatelji

14.35     Vremenska prognoza

14.40     Ja to mogu

15.35     Stol za 4

17.50     Da, draga!

18.45     Vremenska prognoza

18.50     OBN info

19.10     Melek, serija

20.50     FILM Step Up 3

22.50     Vremenska prognoza

22.55     OBN info

23.30     Čuvari planete

 

.........................

- RTS 1 -

............................

 

6.00        Vesti

6.05        Jutarnji program

9.00        Vesti

9.05        Šarenica

11.00     Na večeri kod

12.00     NTC kviz

12.50     Dnevnik

13.10     TV lica

14.00     FILM Nacionalna klasa

15.54     Fudbal: Holandija - SAD

18.00     Gastronomad

18.25     Kvadratura kruga

18.55     Slagalica

19.30     Dnevnik

19.55     Fudbal: Argentina - Australija

21.55     Biser pustinje

23.10     Vesti

23.15     FILM Spasitelj

1.00        Fudbal:  Holandija - SAD

2.35        Fudbal: Argentina - Australija

4.10        TV lica

4.56        Eko heroine

 

.......................

- RTS 2 -

.........................

 

6.05        Koncert za dobro jutro

7.00        Slagalica

7.40        TV prozor

8.40        Pustolov

9.08        Plava ptica

9.35        Zujalica

10.00     Dobro je, dobro je znati

10.30     Znanje imanje

11.30     Srbija na vezi

12.00     Dozvolite

12.30     Mesto za nas

13.00     Studio znanja

13.55     Eko heroine

14.50     Eko perspektive

15.30     Velika iluzija

16.05     FILM Jak kao bik

18.00     FILM Najbolje od njih

20.00     FILM Veličanstveni gubitnici

22.00     Normalni ljudi, serija

23.00     Do detalja

23.30     TV teatar: "Derviš i smrt"

1.35        Partibrejkers u Hali sportova

2.50        FILM Veličanstveni gubitnici

 

.......................

 - BHT 1 -

....................

 

7.00        BHRT plesna lista

7.55        Jutro za sve

9.30        Slugterra

10.00     Vijesti

10.10     Slugterra

10.35     Ghost Mecard

11.25     Sportske igre mladih

11.45     Jezičke dileme

12.00     Dnevnik 1

12.15     FIFA SP 2022: Južna Koreja - Portugalija, snimak

14.15     Vijesti

14.30     Šift

14.45     Govor tišine

15.45     Identiteti

16.15     Terminal 26

16.30     Taj divni Peking

17.00     Naša snaga

17.30     Potrošački smjer

18.00     Dnevnik 2

18.45     Fundus

19.00     FIFA SP 2022, emisija

19.50     FIFA SP 2022: Argentina - Australija

21.50     FIFA SP 2022, emisija

22.20     FIFA SP 2022, pregled dana

22.50     Dnevnik 3

23.15     Lucifer, serija

0.00        FIFA SP 2022: Holandija - SAD, snimak

 

-----------------

- UNA TV -

--------------

 

6.00        Pogledaj u sutra, serija  

6.25        Osveta, serija    

7.10        Osveta, serija    

8.05        Nina, serija        

9.00        Patrolne šape, crtani film             

9.20        Svjetlucava i Sjajna, crtani film   

10.05     Nindža kornjače, crtani film        

11.00     Školice, kviz       

11.30     Fitnes, serija      

12.00     FILM Tri nedjelje do Dejtone      

13.00     Una vijesti                          

13.10     FILM Tri nedjelje do Dejtone - nastavak

13.55     Holivudiranje, emisija    

15.00     Una vijesti                          

15.05     Donna, emisija 

16.00     Una, due, tre, emisija    

18.00     Školice, kviz       

18.30     Una dan                              

19.10     Fitnes, serija      

20.05     Nina, serija        

21.00     Pogodi mi godine, kviz  

21.55     FILM Viking        

0.15        FILM Usudi se da sanjaš                

2.00        FILM Profesor i ludak     

4.00        Noćni program 

 

..............................

- NOVA BH -

................................

 

5.30        Dnevnik Nove BH

6.22        Nova In

7.12        Guneš i njene kćeri

8.10        Popodne sa Leom Kiš

10.15     Zvezde Granda specijal

12.30     Zvezde Granda specijal

13.00     Supertalent

13.30     Vijesti Nove BH

13.40     Supertalent

15.10     Nikad nije kasno

15.40     Vijesti Nove BH

16.00     Nikad nije kasno

17:30     Nova In

18.30     Dnevnik Nove BH

19.12     Lud, zbunjen, normalan

20.00     Zvezde Granda

23.30     FILM Tačka prelaza

1.10        FILM Podzemni svijet 2

2.55        FILM Uništiteljka

4.51        Dnevnik Nove BH

5.35        Nova In

 

..........................

- BN -

.......................

 

6.30        Jutarnji program

9.00        Mundijal u Kataru

10.25     Srcem kroz ravnicu

11.15     Moj prijatelj

12.00     Novosti

12.20     BN stetoskop

13.15     Kao kod svoje kuće

14.15     BN koktel

16.00     Dnevnik 1

16.20     TV serija: Junaci našeg doba, serija

18.00     Kao kod svoje kuće

19.20     Marketing

19.30     Dnevnik 2

20.05     Junaci našeg doba, serija

21.25     Pred fajront

23.00     Životne priče

23.40     Paparaco

0.00        Astročet

2.00        BN 2

 

.........................

 - RTL -

.....................

 

 

5.46        RTL danas

7.04        Top.HR

7.52        Stanje nacije 

8.24        Kockić i prijatelji

8.30        Yu-Gi-Oh! ZEXAL

9.00        Štrumpfovi

9.20        Dobar, bolji, najbolji... kroz ušicu igle

10.50     Lovci na nekretnine: Savršen dom

11.50     Brak na prvu

13.10     Brak na prvu

15.15     FILM Mama mia!

16.30     RTL danas

17.00     FILM Buntovnica u internatu

19.00     RTL danas

20.15     FILM Asteriks i Obeliks protiv Cezara

22.15     FILM Američka pita: Vjenčanje

0.15        FILM Nevjerovatni Hulk

2.10        RTL danas

 

..........................

- HRT 1 -

..........................

 

6.33        Grizli Adams, serija

7.25        FILM Usamljeni osvetnik

8.55        Zajedno u duhu

9.30        Dobro jutro, Hrvatska

10.50     Prizma

12.00     Dnevnik 1

12.25     Veterani mira

13.05     Bitka za Dubrovnik

14.05     FILM Kad bih barem imala Božić

15.40     Šetnja sa slonovima

16.30     Vijesti

16.45     Regionalni dnevnik

17.12     Kamo za vikend

17.29     U zelenim dolinama, serija

19.00     Dnevnik 2

20.08     Loto 7

20.15     FILM Ljubav na prvu bolest

22.10     Loto 7 - izvještaj

22.15     Dnevnik 3

22.47     FILM Robin Hud

0.37        FILM Vučja kći

2.02        FILM Kad bih barem imala Božić

3.32        Bitka za Dubrovnik

4.27        Dnevnik 2

5.28        Veterani mira

 

.......................

- HRT 2 -

.......................

 

5.15        Regionalni dnevnik

5.45        Kućni ljubimci

6.15        Fino i vino

6.45        Samo lagano

7.20        Gorski doktor, serija

8.10        Dr Oz

9.00        Priroda i prijateljice

10.00     Ruzmarin i majčina dušica, serija

10.55     Istrage gđe Bredli, serija

12.30     Endevor, mladi Mors, serija

14.03     Povrće u gradu

15.00     Fudbal, emisija

15.50     Fdubal, SP Katar: Holandija - SAD

18.00     Fudbal, emisija

18.25     Majkl Pejlin u Sjevernoj Koreji

19.20     Fudbal, emisija

19.50     Fudbal, SP Katar: Argentina - Australija

22.00     Fudbal, emisija

23.05     FILM Ešbi

0.45        Noćni muzički program - spotovi

2.25        Kraljevi ulice - 20 godina druženja s vama

3.22        Opatijske serenade - Ljubo Kuntarić

 

.............................

 - B92 -

...................

               

6.00        Pogrešan čovek

7.00        TV čorba

7.30        Štoperica

8.00        Plodno i rodno

9.30        Štoperica

10.00     Kolo sreće

11.00     TV čorba

11.30     Kolo sreće

12.45     Zna se ko je prvi

13.30     Štoperica

14.00     FILM Ja sam legenda

16.00     Vesti B92

16.30     Auto-moto šou

17.15     Aviondžije

17.45     Aviondžije

18.30     Zna se ko je prvi

19.00     Vratiće se rode

20.00     Vratiće se rode

21.15     FILM Soba

0.00        Beovulf

2.30        Pogrešan čovek

3.30        Pogrešan čovek

4.15        Pogrešan čovek

5.00        TV čorba

5.30        TV čorba

 

...............................                                                                                                                                

- RADIO -

...........................

 

6.00        Vijesti

6.05        Jutarnji program

9.00        Vijesti

9.05        Muzički program

9.30        Pamtipriča

10.00     Vijesti

10.05     Iskre pravoslavlja

11.00     Vijesti

11.05     Zvjezdano nebo djetinjstva

12.00     Podnevne novosti

12.15     Gorgije, naš način

13.00     Vijesti

13.05     Zvrk

14.00     Vijesti

14.05     Sportsko-zabavno popodne

16.00     Dnevnik

16.30     Sportsko-zabavno popodne

18.00     Vijesti

18.05     Mozaik

19.00     Večernje novosti

19.15     Zaigrajmo, zapjevajmo

20.00     Muzika u tri dimenzije

21.00     Vijesti

21.05     Aktuelni hitovi

22.00     Hronika dana

22.15     Najsvjetlije stranice umjetničke muzike

23.00     Vijesti

23.05     Muzički program

0.00        Ponoćne vijesti

0.05        Noćni program

 

........................

- K3 -

...........................

 

9.00        Vijesti

9.05        Horoskop

9.25        Kuhinjica

10.10     Desetka

11.00     Srbija u kadru

11.30     Top 10 #k3radio

12.00     Zatočenik ljubavi, serija

13.00     FILM Preživjeti divljinu

15.00     Vijesti

15.05     Hronika Doboja

16.20     Put nas doveo

17.00     ABS šou

17.30     Tunel, serija

18.30     Putujte sa nama

18.45     Novosti K3

19.30     Dnevnik RTS

20.00     Pretres

21.00     Panorama regije

22.00     FILM Dadiljina opsesija

0.30        Noćni program

 

...................

 - Pink BH -

...................

               

6.00        Zadruga - pregled dana

7.00        Kuća od srca

8.00        DNK

9.00        Brak na neviđeno

10.00     Pričajmo, pjevajmo, putujemo

11.00     Zadruga - pregled dana

13.00     Info top

13.05     Paparaco lov

14.00     FILM

16.00     Zadruga - live

17.00     Info top

17.00     Magazin in

18.20     Info top

18.30     Amidži šou

20.00     FILM

0.00        Zadruga - live

 

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije Nezavisnih novina.

Najčitanije