TV

Pogledajte TV repertoar za 4. decembar

Pogledajte TV repertoar za 4. decembar
Foto: Ustupljena fotografija | Pogledajte TV repertoar za 2. decembar
N.N.

Ukoliko sutra provodite vrijeme pored malih ekrana, pogledajte repertoar programa i šta vas očekuje.

Idemo u planine

Uživaćete u šezdeset zabavnih minuta u kojima ćemo saznati šta se to dešava na Jahorini, Kozari, te Ravnoj planini. Ekipa emisije biće na stazama, provozaće se šestosjedom, uživati u šetnji, ali se i sankati i grudvati, otjerati maglu dobrim raspoloženjem, te uživati u iću i piću po kome su naše planine prepoznatljive. I oni koji ne znaju skijati s njima će naučiti početne korake uz savjete stručnjaka, tu su i da nam objasne šta da radimo ukoliko se izgubimo, ali i kako se ponašati kada se žičara zaustavi tokom vožnje. Pratiće i noćni život na Jahorini, te saznati šta javne ličnosti mi-sle o ovoj planini. Udobno se smjestite jer vas u planine svake nedjelje vode Sanja Stanković, Da-nijel Dakić i Srđan Radanović.

RTRS, 10.02

Sati

Prije udara uragana "Katrina" na Nju Orleans, Nolan dolazi sa svojom trudnom suprugom Ebi-gejl u ambulantu zbog kontrakcija. Nažalost, doktor ima tužnu vijest - zbog raznih komplikacija Ebigejl neće preživjeti porođaj. Beba se rađa i stavljaju je u inkubator pa u sljedeća dva dana mora biti priključena na respirator da bi preživjela i počela samostalno da diše. Međutim bolnica je zbog uragana poplavljena, a respirator ne smije da se pomjera.

Uloge: Pol Volker, Dženesis Rodrigez, Nensi Nejv

Režija: Erik Heiserer

UNA TV, 21.50

-----------------------------

 

ATV, 15.00

Putopis:

Narod priča

 

HRT 1, 14.00

Emisija:

Nedjeljom u 2

 

RTS 2, 1.25

Muzika:

Mateusz Smoczynski trio

 

BHT 1, 15.50

FIFA SP 2022:

Francuska - Poljska

 

.....................

- RTRS -

...............

 

6.03        Muzički spotovi

6.48        TV kalendar

6.53        Religijski kalendar

6.59        Jutarnji program

10.02     Idemo u planine

11.04     Snop

12.00     Dnevnik 1

12.26     TV kalendar

12.33     Generacija Z

12.59     FILM Bele i Sebastijan 3: Najbolji prijatelji

14.31     Bez komentara

14.43     Na putu za Montevideo, serija

15.33     12 reči, serija

16.25     Religijski kalendar

17.00     Vijesti

17.06     TV kalendar

17.14     Čuvari Krajine

17.45     Zeleni turizam

18.42     Može i drugačije

19.30     Dnevnik 2

20.15     12 reči, serija

21.10     Zlatna horda, serija

22.15     Vijesti

22.40     FILM Počasni građanin

0.38        FILM Portir

 

.............................

- RTRS+ -

.........................

 

6.00        Koncert za dobro jutro

9.02        Pravoslavlje

9.24        Ljudići 

9.50        Generacija Z 

10.10     Igrajući pjevajući

11.06     Plodovi rada

11.33     Nidžo radoznalac

11.47     Blago naroda

12.03     Dokumentarni film

13.43     Klasika

13.59     Koncert

15.42     Svetilnici

16.15     Svijet brzine

16.35     Muzički program

16.55     Rukomet (ž): ŽRK Borac - Benfika

18.30     Dokumentarni program

18.53     Blog

19.03     EU i mi

19.30     Dnevnik 2

20.02     Muzički program

20.17     FILM Bosonogi dječak

21.22     Život je

21.48     Koncert - Željko Joksimović

23.46     Blog

23.59     Koncert za dobro jutro  

 

.........................

- ATV -

......................

 

7.00        Svet poljoprivrede

8.00        Agrar

8.30        Vikend vekerica

9.30        Vježbajte s Lidijom

10.00     Vojvođanska kuhinjica

10.30     Auto-šop magazin

11.00     Biro

11.55     Vijesti

12.15     Veličanstveni vijek: Kosem

13.55     Vijesti

14.15     Veličanstveni vijek: Kosem

15.00     Narod priča

15.30     Tet a tet

16.30     Vijesti

16.50     Blic kuhinjica

16.55     Slike iz niskih zemalja

17.00     Feliks

17.50     Mirisi iz Majine kuhinje

18.20     Na ivici terena

19.00     ATV vijesti

20.00     Sašina ekipa

21.00     FILM Crni bombarder

22.30     Biro

23.30     Biro

0.30        Red Rok

1.30        Vikend vekerica

2.30        Vježbajte s Lidijom

3.00        FILM Fili Braun

4.30        FILM Crni bombarder

 

..............................

- ELTA 1 HD -

.................................

 

6.55        Horoskop

7.00        Priče banjalučke 

7.30        Putokazi

8.00        Priče s kamena

8.55        Horoskop

9.00        Auto-šop magazin

10.00     Azbuka zdravlja

11.00     Intermeco

11.30     Tragači uspomena

12.00     Priče banjalučke

13.00     Kuda ide Vojvodina

14.00     Atlas

14.30     Putujte sa nama

15.00     Moja priča

16.00     Azbuka zdravlja

16.45     Intermeco

17.00     Priče s kamena

17.30     Zdravlje i stil

18.00     Ženski kutak

19.00     Tragači uspomena

20.00     Putokazi

20.30     Tech Lifestyle

21.00     Elta koncert

23.00     Ženski kutak

23.45     Putokazi

0.15        Intermeco

0.30        Noćni program

 

.......................

 - OBN -

...............................

               

7.50        Vremenska prognoza

7.55        Atomska Beti

8.35        Metadžets

9.15        Džerald

10.05     Vremenska prognoza

10.10     Zakletva, serija

11.50     Vremenska prognoza

11.55     Rat bendova

14.35     Vremenska prognoza

14.40     Da, draga

15.35     Stol za 4

17.50     Ja to mogu

18.45     Vremenska prognoza

18.50     OBN info

19.10     Melek, serija

20.00     Zakletva, serija

21.00     Da, draga!

22.05     FILM Prokletstvo škorpiona od žada

0.05        Vremenska prognoza

0.10        OBN info

0.30        Čuvari planete

 

.........................

- RTS 1 -

............................

 

6.00        Vesti

6.05        Jutarnji program

9.00        Vesti

9.05        Šarenica

11.00     Znanje imanje

12.00     Dnevnik

12.15     Moja lepa Srbija

12.45     Sat

13.30     RTS ordinacija

14.35     Vesti

14.45     Kuhinja moga kraja

15.54     Fudbal: Francuska - Poljska

18.00     Gastronomad

18.27     Sasvim prirodno

19.00     Slagalica

19.30     Dnevnik

19.57     Fudbal: Engleska - Senegal

21.55     Biser pustinje

23.10     Lutkice, serija

23.55     Dnevnik

0.15        Velika iluzija

0.45        Sat

1.35        Fudbal: Francuska - Poljska

3.10        Fudbal: Engleska - Senegal

5.00        Lutkice, serija

 

.......................

- RTS 2 -

.........................

 

6.10        Muzika za dobro jutro

7.55        Slagalica

8.30        NTC kviz

9.20        Radoznalci

10.00     E-TV

10.25     Moja lepa Srbija

10.50     Kvadratura kruga

11.20     Verski mozaik Srbije

12.00     Od zlata jabuka

12.30     Kulturako aresipe

13.00     Romanipen

13.15     Sve boje života

13.45     Srpska muzika kroz vekove

14.05     Fakti i fikcija

14.45     Eko minijature

14.50     Edu global

15.15     Naučni kompas

15.20     Mira Adanja Polak - Ekskluzivno

15.50     Tri boje zvuka

16.25     FILM Čovek nije tica

17.50     FILM Bokseri idu u raj

19.35     FILM Rafal u nebo

21.00     Volim klasiku

22.00     Normalni ljudi, serija

23.00     Apropop

23.30     FILM Saputnik

1.25        Mateusz Smoczynski trio

 

.......................

 - BHT 1 -

....................

 

7.00        BHRT top 15

7.55        Jutro za sve

9.30        Slugterra

10.00     Vijesti

10.10     Slugterra

10.35     Bez veze

10.45     Torijevo carstvo

11.00     Agro-ekologika

12.00     Dnevnik 1

12.15     FIFA SP 2022: 1/8 finala, snimak

14.15     Vijesti

14.30     Budućnost danas

15.00     FIFA SP 2022, emisija

15.50     FIFA SP 2022: Francuska - Poljska

17.50     FIFA SP 2022, emisija

18.25     Smanji gas!

19.00     Dnevnik 2

19.45     Bilo jednom

20.00     Drvo iza mene

20.30     FIFA SP 2022: Engleska - Senegal

22.30     FIFA SP 2022, pregled dana

23.00     Sport fokus

23.15     Dnevnik 3

23.40     FIFA SP 2022: 1/8 finala, snimak

 

---------------

- UNA TV -

--------------

 

6.00        Pogledaj u sutra, serija  

6.25        Osveta, serija    

7.10        Osveta, serija    

8.05        Nina, serija        

9.00        Patrolne šape, crtani film             

9.20        Svjetlucava i Sjajna, crtani film   

10.05     Nindža kornjače, crtani film        

11.00     Školice, kviz       

11.30     Fitnes, serija      

12.00     FILM Niske strasti            

13.00     Una vijesti                          

13.10     FILM Niske strasti - nastavak       

14.10     Muštuluk, emisija           

15.00     Una vijesti                          

15.05     Niski start, emisija          

16.00     Una, due, tre, emisija    

18.00     Školice, kviz       

18.30     Una dan                              

19.10     Fitnes, serija      

20.05     Nina, serija        

21.00     Muštuluk, emisija           

21.50     FILM Sati             

23.25     FILM Život je stres, spas je ples 

1.10        FILM Viking        

3.35        Noćni program 

 

..............................

- NOVA BH -

................................

 

6.25        Dnevnik Nove BH

7.07        Nova In

7.57        Domaćinske priče

8.42        Domaćinske priče

9.12        Mješoviti brak

10.22     Zdravo misli

11.35     Popodne sa Leom Kiš

12.07     Popodne sa Leom Kiš

13.30     Vijesti Nove BH

13.40     Zvezde Granda

15.40     Vijesti Nove BH

16.00     Zvezde Granda

17.30     Nova In

18.30     Dnevnik Nove BH

19.12     Lud, zbunjen, normalan

20.00     Nikad nije kasno

22.00     24 minute sa Zoranom Kesićem

23.00     Zvezda Granda specijal

0.30        FILM Tačka prelaza

2.10        FILM Podzemni svijet 2

3.56        Domaćinske priče

4.29        Dnevnik Nove BH

5.10        Nova In

 

..........................

- BN -

.......................

 

7.00        Folklor video-magazin

7.30        Zvuci zavičaja

8.20        Poreznik Gavrilo

9.00        Životne priče

9.40        Dobro jutro komšija, serija

10.30     Selo

11.00     Cvrčak na sat

12.00     Novosti

12.20     Zvuci zavičaja

13.20     BN muzika

14.10     Paparaco

14.38     Pred fajront

16.00     Dnevnik 1

16.20     Nedjeljno popodne

19.20     Marketing

19.30     Dnevnik 2

20.05     Protekcija

20.30     Junaci našeg doba, serija

21.25     BN koktel

22.30     FILM Putnik

0.00        Astročet

2.00        BN 2

 

.........................

 - RTL -

.....................

 

6.55        RTL danas

8.15        Top.HR

9.05        Kockić i prijatelji

9.10        Yu-Gi-Oh! ZEXAL

9.40        Štrumpfovi

10.15     Dobar, bolji, najbolji... kroz ušicu igle

11.30     InDizajn s Mirjanom Mikulec

12.10     Brak na prvu

13.20     Brak na prvu

14.30     FILM Buntovnica u internatu

16.30     RTL danas

16.50     FILM Asteriks i Obeliks protiv Cezara

19.00     RTL danas

20.15     FILM Everest

22.30     FILM Sikario 2: Rat bez pravila

0.45        FILM Američka pita: Vjenčanje

2.30        RTL danas

 

..........................

- HRT 1 -

..........................

 

5.47        Piotr Bekzala i Simfonijski orkestar HRT-a

7.00        FILM Samson i Dalila

9.05        Pozitivno

9.40        Biblija

9.50        Portret Crkve i mjesta: Raša

10.00     Misa

11.05     Katerina iz Habjanovaca

12.00     Dnevnik 1

12.30     Plodovi zemlje

13.25     Split: More

14.00     Nedjeljom u 2

15.00     Podmladak oluje

16.00     Mir i dobro

16.30     Vijesti

16.44     Pametan kao kokoš, tvrdoglav kao magarac

17.40     Volim Hrvatsku

19.00     Dnevnik 2

20.08     Loto 6

20.15     FILM Kramer protiv Kramera

21.55     Loto 6 - izvještaj

22.00     Legendarne prve dame

22.50     Dnevnik 3

23.27     FILM Povratak Tamare Dru

1.14        Plodovi zemlje

2.05        Nedjeljom u 2

3.00        Katerina iz Habjanovaca

3.33        Dnevnik 2

4.35        Pozitivno

5.27        Split: More

5.57        Mir i dobro

 

.......................

- HRT 2 -

.......................

 

5.20        Regionalni dnevnik

5.48        Kultura s nogu

6.22        Povrće u gradu

7.20        Gorski doktor, serija

8.10        Dr Oz

9.00        Majkl Pejlin u Sjevernoj Koreji

9.55        Ruzmarin i majčina dušica, serija

10.55     Ko ubija u Brokenvudu, serija

12.35     FILM Misterija u Luvru

14.09     Ta čudesna Zemlja

14.25     Auto-market magazin

15.00     Fudbal, emisija

15.50     Fudbal, SP Katar: Francuska - Poljska

18.00     Fudbal, emisija

18.25     Majkl Pejlin u Sjevernoj Koreji

19.20     Fudbal, emisija

19.50     Fudbal, SP Katar: Engleska - Senegal

22.00     Fudbal, emisija

23.05     FILM Ničija budala

0.50        Noćni muzički program - spotovi

2.32        Damir Poša u Komediji

3.32        Toni Cetinski - 25 godina s vama

 

.............................

 - B92 -

...................

 

6.00        Pogrešan čovek

7.00        TV čorba

7.30        Štoperica

8.00        Plodno i rodno

9.30        Štoperica

10.00     Kolo sreće

11.00     Osvrt

11.30     Kolo sreće

12.45     Zna se ko je prvi

13.30     FILM Soba

16.00     Vesti B92

16.30     Auto-moto šou

17.15     Osvrt

18.00     Aviondžije

18.30     Zna se ko je prvi

19.00     Vratiće se rode

20.00     Vratiće se rode

21.15     FILM Ubij ih nežno

23.30     FILM Loš samarićanin

2.00        Pogrešan čovek

3.00        Pogrešan čovek

3.45        FILM Loš samarićanin

5.30        TV čorba

 

...............................                                                                                                                                

- RADIO -

...........................

 

6.00        Vijesti

6.05        Jutarnji program

8.00        Vijesti

8.05        Poljoprivreda i selo

9.00        Vijesti

9.05        Da rastemo zajedno

10.00     Vijesti

10.05     Životok

11.00     Vijesti

11.05     Izvornik

12.00     Vijesti

12.05     Iz vjerskih zajednica

13.00     Vijesti

13.05     Zvrk

14.00     Vijesti

14.05     Pamtipriča

14.30     Muzički program

15.00     Vijesti

15.05     Nedjeljni radio magazin

16.00     Dnevnik

16.30     Muzički intermeco

17.00     Nedjeljni radio magazin

18.00     Vijesti

18.05     Muzički program

19.00     Vijesti

19.10     Akord

20.00     Dobro veče, čovječe

21.00     Vijesti

21.05     Džez anatomija

22.00     Vijesti

22.05     Najsvjetlije stranice umjetničke muzike

23.00     Vijesti

23.05     Muzički program

0.00        Ponoćne vijesti

0.05        Noćni program

5.00        Izvornik

 

........................

- K3 -

...........................

 

9.00        Horoskop

9.05        Zapis – izvorna pjesma

10.00     Zemlja izvor života

11.00     Trend seter

12.00     Zatočenik ljubavi, serija

13.00     FILM Dadiljina opsesija

15.00     Pretres

16.10     Tech lifestyle

16.45     Tunel, serija

18.00     Put nas doveo

18.30     Putujte sa nama

18.45     Novosti K3

19.30     Dnevnik RTS

20.00     Tunel, serija

21.00     Male stvari

22.00     FILM Majčina žrtva

0.00        Noćni program

 

...................

 - Pink BH -

...................

 

6.30        Zadruga - pregled dana

7.30        Trenutak iz sna

8.30        Fina peciva i kolači sa Anom

9.30        Magazin in

11.00     DNK

12.00     Kuća od srca

13.00     Info top

13.05     Zadruga - pregled dana

13.30     Premijera vikend specijal

14.45     Scena region specijal

15.15     Premijera vikend specijal

17.00     Info top

17.10     Premijera vikend specijal

18.30     Info top

18.40     Zadruga - pregled dana

20.00     FILM

23.00     Zadruga - live

 

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije Nezavisnih novina.

Najčitanije