TV

Pogledajte TV repertoar za 6. decembar

Pogledajte TV repertoar za 6. decembar
Foto: Ilustracija | Pogledajte TV repertoar za 6. decembar
Nezavisne novine

Ukoliko sutra provodite vrijeme pored malih ekrana, pogledajte repertoar programa i šta vas očekuje.

Ar­ti­fak­ta

Do­ku­men­tar­na te­le­vi­zij­ska emi­si­ja o umjet­nič­kom stva­ra­la­štvu. Do­ku­men­to­va­nje je za­sno­va­no na audio-vi­zu­el­nom sni­ma­nju umjet­nič­ko-stva­ra­lač­kog pro­ce­sa i sni­ma­nju raz­go­vo­ra/in­ter­vjua sa umjet­ni­ci­ma s ci­ljem pri­ka­zi­va­nja nji­ho­vog pri­stu­pa ra­du i umjet­no­sti. Kre­i­ra te­le­vi­zij­ski por­tret pri­ka­zu­ju­ći rad, ra­do­ve i pro­mi­šlja­nje o nji­ma. Gle­da­o­ci­ma nu­di uvid u to ka­ko ra­do­vi na­sta­ju i ko­ji su to mi­sa­o­ni pro­ce­si ko­ji im pret­ho­de. Sva­ka emi­si­ja je pri­la­go­đe­na stva­ra­o­cu i stva­ra­la­štvu ko­je te­ma­ti­zi­ra i u tom je smi­slu, pri­ča za se­be. Umjet­ni­ci go­vo­re o se­bi, o to­me ka­ko su ušli u svi­jet umjet­no­sti i kroz ko­je su sve kre­a­tiv­ne fa­ze pro­la­zi­li.

RTRS, 21.31

 

Šam­pi­on

Šon Ve­ders je vo­zač tr­kač­kih auto­mo­bi­la. On ima uspje­šnu ka­ri­je­ru, go­mi­lu obo­ža­va­la­ca i div­nu kćer­ku. Ka­da ri­val­stvo pre­ma dru­gom vo­za­ču poč­ne da do­ži­vlja­va su­vi­še lič­no i do­zvo­li da mu ego nad­vla­da ra­zum, do­ći će do tra­ge­di­je ko­ja će Šo­nu pot­pu­no pre­o­kre­nu­ti ži­vot. Sa dru­ge stra­ne, Džek Rid po­ku­ša­va da se is­ku­pi za gre­ške po­či­nje­ne u pro­šlo­sti. On je bio uspje­šan bi­zni­smen, ali ne­u­spje­šan u po­ro­dič­nim od­no­si­ma. Ži­vo­ti Šo­na i Dže­ka će se is­pre­ple­ta­ti i me­đu nji­ma stvo­ri­ti ve­zu ko­ja će ih obo­ji­cu na­u­či­ti o opra­šta­nju i istin­skoj slo­bo­di ko­ju do­no­si.

Ulo­ge: Ga­ri Gre­jem, En­dru Če­nej, Isa­ja Stra­ton

Re­ži­ja: Džad Bre­non

UNA TV, 22.55

 

---------------------------

 

ATV, 20.10

Emi­si­ja: Do­si­je

 

HRT 2, 10.00

Do­ku­men­ta­rac: Džordž Klark - Ču­de­sne ide­je

 

El­ta 1 HD, 22.20

El­ta kon­cert: Želj­ko Sa­mar­džić

 

BHT 1, 16.15

FI­FA SP 2022: Ma­ro­ko - Špa­ni­ja

 

.......................

- RTRS -

...............

 

6.04     Ju­tar­nji pro­gram

9.00     Ju­tar­nji dnev­nik

9.15     Re­li­gij­ski ka­len­dar

9.22     Re­pu­bli­ka - Sem­be­ri­ja 

9.59     Sta­ni da ti ka­žem

10.30  Mo­je se­lo ve­se­lo

10.56  Žen­ski raj, se­ri­ja

12.00  Dnev­nik 1

12.25  TV ka­len­dar

12.32  Ze­le­ni tu­ri­zam

13.26  DV - Bu­duć­nost da­nas

14.00  Vi­je­sti

14.05  Re­li­gij­ski ka­len­dar

14.12  Dru­gi ugao 

15.24  Ču­va­ri Kra­ji­ne  

15.59  Bez ko­men­ta­ra

16.05  Ma­la su­pru­ga, se­ri­ja

17.00  Srp­ska da­nas

17.36  TV ka­len­dar

17.42  Re­pu­bli­ka - Pot­ko­zar­je

18.30  Žen­ski raj, se­ri­ja

19.30  Dnev­nik 2

20.15  Ma­la su­pru­ga, se­ri­ja

21.01  Mi­si­ja

21.31  Ar­ti­fak­ta

22.10  Dnev­nik 3

22.45  FILM Po­ča­sni gra­đa­nin

0.37     DV - Bu­duć­nost da­nas 

 

.............................

- RTRS+ -

.........................

 

6.00     Kon­cert za do­bro ju­tro

9.02     Do­ku­men­tar­ni pro­gram

9.52     Raz­go­vor sa

10.37  Re­li­gij­ski ka­len­dar

10.45  TV ka­len­dar

10.51  DV - Euro­maks

11.17  Žen­ski raj, se­ri­ja 

11.58  Kon­cert - Vi­va Vox

13.31  Oper­ski dra­gulj iz Ju­žne Azi­je

13.54  Blog

14.04  Pe­ći­ne Re­pu­bli­ke Srp­ske

14.36  Ta­mo da­le­ko

15.00  DV - Euro­maks

15.28  Žen­ski raj, se­ri­ja

16.11  Do­ku­men­tar­ni pro­gram

17.01  Ka­pi za­vi­ča­ja

17.26  Re­li­gij­ski ka­len­dar

17.33  TV ka­len­dar

17.39  Da­ro­vi

18.21  Srp­ska isto­rij­ska či­tan­ka

18.41  Mu­zič­ki pro­gram

19.02  Mo­že i dru­ga­či­je

19.30  Dnev­nik 2

20.01  Mu­zič­ki pro­gram

20.17  Za­pis o se­lu

20.43  Ču­va­ri Kra­ji­ne

21.08  Ta­mo da­le­ko

21.28  Do­ku­men­tar­ni pro­gram

22.23  Kon­cert - Slo­bo­dan Tr­ku­lja

23.48  Blog

 

.........................

- ATV -

......................

 

7.00     Raz­vrat­nik

8.00     Ve­li­čan­stve­ni vi­jek: Ko­sem

8.50     Cen­tar da­na

10.30  Voj­vo­đan­ska ku­hi­nji­ca

11.10  Red Rok

11.55  Vi­je­sti

12.15  Red Rok

12.50  Po svi­je­tu sa Ro­ber­tom Da­ce­ši­nom

13.25  Na­ša Srp­ska

13.55  Vi­je­sti

14.00  Ra­dio Mi­le­va

14.50  Igra sud­bi­ne

15.40  Ve­li­čan­stve­ni vi­jek: Ko­sem

16.30  Vi­je­sti

16.50  Cen­tar da­na

18.20  Bi­znis klub

19.00  ATV vi­je­sti

19.52  Bez ko­men­ta­ra

20.00  Lu­tri­ja RS, lo­to

20.10  Do­si­je

21.00  Igra sud­bi­ne

21.50  Ra­dio Mi­le­va

22.40  Te­ma da­na

22.45  Red Rok

23.15  Red Rok

23.45  Raz­vrat­nik

0.30     Cen­tar da­na

2.00     Do­si­je

2.30     Bi­znis klub

3.00     FILM Ve­za za dvi­je no­ći

 

..............................

- EL­TA 1 HD -

.................................

 

6.30     Mu­zič­ki in­ter­me­co

7.00     Ho­ro­skop

7.05     Gor­mi­ti

7.30     Ku­hi­nji­ca

8.00     Ka­fa u 5

8.50     Ho­ro­skop

9.00     Pu­tuj­te sa na­ma

9.30     Atlas

10.00  In­ter­me­co

11.00  Lov­ci na ubi­ce

12.30  Pu­to­ka­zi

13.00  Mo­ja pri­ča

13.30  Pu­tuj­te sa na­ma

14.00  ABS šou

15.00  Zdra­vlje i stil

16.00  Mo­ja pri­ča

16.30  Ku­hi­nji­ca

17.00  Ka­fa u 5

18.00  Tech Li­festyle

18.30  ABS šou

19.15  Gor­mi­ti

20.00  Ba­nja­luč­ka hro­ni­ka

21.00  Oči u oči - objek­tiv­no

21.45  Pu­tuj­te sa na­ma

22.20  El­ta kon­cert: Želj­ko Sa­mar­džić

23.30  Ba­nja­luč­ka hro­ni­ka

0.20     Tech Li­festyle

- Noć­ni pro­gram

 

.......................

 - OBN -

...............................

           

8.00     Vre­men­ska prog­no­za

8.05     Dže­rald

8.25     Me­ta­džets

9.10     Stol za 4

10.05  Vre­men­ska prog­no­za

10.10  Je­sma, se­ri­ja

12.05  Vre­men­ska prog­no­za

12.10  Ra­nje­ne pti­ce, se­ri­ja

13.10  Za­kle­tva, se­ri­ja

14.10  Vre­men­ska prog­no­za

14.15  Za­kle­tva, se­ri­ja

15.05  Do­ma­će je do­ma­će

16.05  Iz ba­ki­ne ku­hi­nje

17.00  Ama­net, se­ri­ja

17.50  Do­ma­će je do­ma­će

18.40  Vre­men­ska prog­no­za

18.50  OBN in­fo

19.30  Me­lek, se­ri­ja

20.00  Za­kle­tva, se­ri­ja

20.55  Za­kle­tva, se­ri­ja

21.45  Ama­net, se­ri­ja

22.35  Su­per­mo­del

23.35  Vre­men­ska prog­no­za

23.40  OBN in­fo

0.00     Ču­va­ri pla­ne­te

 

.........................

- RTS 1 -

............................

 

 

6.00     Ve­sti

6.05     Ju­tar­nji pro­gram

11.00  Ju­na­ci na­šeg do­ba, se­ri­ja

12.00  Dnev­nik

13.00  FILM Na­va­ho Džo

14.30  Od zla­ta ja­bu­ka

15.00  Ovo je Sr­bi­ja

15.54  Fud­bal: Ma­ro­ko - Špa­ni­ja

17.50  Be­o­grad­ska hro­ni­ka

19.00  Sla­ga­li­ca

19.30  Dnev­nik

19.57  Fud­bal: Por­tu­ga­li­ja - Švaj­car­ska

21.55  Bi­ser pu­sti­nje

23.10  Dnev­nik

23.30  Kul­tur­ni dnev­nik

23.45  Za­go­net­ni slu­ča­je­vi dok­to­ra Blej­ka, se­ri­ja         

0.45     FILM Na­va­ho Džo

2.20     Fud­bal: Ma­ro­ko - Špa­ni­ja

4.00     Fud­bal: Por­tu­ga­li­ja - Švaj­car­ska

 

.......................

- RTS 2 -

.........................

 

7.12     Kon­cert za do­bro ju­tro

8.10     Sla­ga­li­ca

9.00     Ku­ku­ri­ku šou

9.20     Cr­na ov­ca

9.35     In­klu­zi­ja

10.05  Eko per­spek­ti­ve

11.00  Zna­nje ima­nje

12.00  Sed­mi Šo­pen fest: Eugen In­đić

13.00  In­klu­zi­ja

13.25  Eko per­spek­ti­ve

14.00  In­ter­nat za ple­mić­ke kće­ri, se­ri­ja

14.50  Za­go­net­ni slu­ča­je­vi dok­to­ra Blej­ka, se­ri­ja         

15.45  Ra­ni ka­dro­vi

16.30  Me­ta­mor­fo­ze

17.00  Dnev­nik RT Voj­vo­di­na

18.00  Auto­mo­bi­li­zam

18.30  Šta ra­di­te, bre

19.00  In­ter­nat za ple­mić­ke kće­ri, se­ri­ja

20.00  Ki­na

21.00  Žen­ski raj, se­ri­ja

21.50  TV felj­ton

22.20  Na­uč­ni por­tal

22.50  Na­uč­ni kom­pas

22.55  Lo­vac na zna­nje

23.25  Nor­mal­ni lju­di, se­ri­ja

0.20     Kon­cert Ti­ja­ne Bo­gi­će­vić

 

.......................

 - BHT 1 -

....................

 

6.55     Ju­tro za sve

9.30     Check In

10.00  Vi­je­sti

10.10  Ov­či­ca Šo­ne

10.15  Ghost Me­card

10.30  Slug­ter­ra

10.55  Ba­da i dru­ga­ri

11.10  Sport­ske igre mla­dih

11.30  Kor­ner - Mu­zič­ki klub BHRT

12.00  Dnev­nik 1

12.30  U ime na­ro­da

13.00  Tam­bu­ra­ši i Vi

13.30  TV li­ber­ti

14.00  Vi­je­sti

14.15  Čo­ko­la­de ko­li­ko mi sr­ce po­že­li

14.45  32 sa­ta na­de, se­ri­ja

16.15  FI­FA SP 2022: Ma­ro­ko - Špa­ni­ja

18.15  Dnev­nik 2

19.00  FI­FA SP 2022, emi­si­ja

19.50  FI­FA SP 2022: Por­tu­ga­li­ja - Švaj­car­ska

21.50  FI­FA SP 2022, emi­si­ja

22.05  FI­FA SP 2022, pre­gled da­na

22.35  Dnev­nik 3

23.05  FI­FA SP 2022: 1/8 fi­na­la, sni­mak

 

---------------

- UNA TV -

----------------

 

6.00     Po­gle­daj u su­tra, se­ri­ja

6.25     Osve­ta, se­ri­ja

7.10     Osve­ta, se­ri­ja

8.05     Eli­za, se­ri­ja

8.55     Pa­trol­ne ša­pe, cr­ta­ni film

9.15     Svje­tlu­ca­va i Sjaj­na, cr­ta­ni film

9.35     Nin­dža kor­nja­če, cr­ta­ni film

10.00  FILM Usu­di se da sa­njaš

11.35  Fit­nes, se­ri­ja

12.00  Li­ce prav­de, emi­si­ja

13.00  Una vi­je­sti

13.10  Di­strikt 31, se­ri­ja

14.10  Eli­za, se­ri­ja

15.00  Una vi­je­sti

15.05  Una, due, tre, emi­si­ja

17.05  Ško­li­ce, kviz

17.35  Fit­nes, se­ri­ja

18.30  Una dan

19.00  Di­strikt 31, se­ri­ja

19.45  Di­strikt 31, se­ri­ja

20.10  Li­ce prav­de, emi­si­ja

21.10  Eli­za, se­ri­ja

22.00  Po­go­di mi go­di­ne, kviz

22.55  FILM Šam­pi­on

0.50     FILM Pro­fe­sor i lu­dak

2.55     Noć­ni pro­gram

 

..............................

- NO­VA BH -

................................

 

5.50     Dnev­nik No­ve BH

6.42     Gu­neš i nje­ne kće­ri

7.32     No­va In

8.27     Prak­tič­na že­na

9.12     Do­ma­ćin­ske pri­če

9.57     To­tal­ni obrt

10.37  Gu­neš i nje­ne kće­ri

11.47  Mo­re u mom sr­cu

12.42  Ma­ster­chef

13.30  Vi­je­sti No­ve BH

13.45  Ma­ster­chef

14.55  Prak­tič­na že­na

15.40  Vi­je­sti No­ve BH

16.02  Ne­vje­ra

16.52  To­tal­ni obrt

17.30  No­va In

18.30  Dnev­nik No­ve BH

19.22  Mo­re u mom sr­cu

20.30  Ne­vje­ra

21.30  Ma­ster­chef

23.30  To­tal­ni obrt

0.10     Mje­šo­vi­ti brak

1.10     Ni­kad ni­je ka­sno

2.40     Do­ma­ćin­ske pri­če

3.10     Prak­tič­na že­na

3.53     Dnev­nik No­ve BH

4.45     No­va In

 

..........................

- BN -

.......................

 

6.30     Ju­tar­nji pro­gram

9.00     Mun­di­jal u Ka­ta­ru

10.20  Po­re­znik Ga­vri­lo

10.50  Lju­bav u oko­vi­ma, se­ri­ja

12.00  No­vo­sti u pod­ne

12.20  Za­bra­nje­no vo­će, se­ri­ja

16.00  Dnev­nik 1

16.20  Tri se­stre, se­ri­ja

17.00  Za­vjet, se­ri­ja

18.00  Da­nas u Srp­skoj

18.30  Bla­go na­ma, se­ri­ja

19.30  Dnev­nik 2

20.00  Pre­su­da, se­ri­ja

20.55  Srcem kroz rav­ni­cu

22.30  Dnev­nik 3

23.00  Nar­kos, se­ri­ja

0.00     Astro­čet

2.00     BN 2

 

.........................

 - RTL -

.....................

 

5.40     RTL da­nas

7.00     Koc­kić i pri­ja­te­lji

7.10     Yu-Gi-Oh! VRA­INS

7.38     Štrump­fo­vi

7.50     Mag­num, se­ri­ja

8.40     Ko­bra 11: Spe­ci­jal­ci s auto­pu­ta, se­ri­ja

9.30     Ku­puj i pro­daj

10.50  Bi­jeg u dvo­rac

11.45  Lov­ci na ne­kret­ni­ne: Sa­vr­šen dom

12.40  Ko­bra 11: Spe­ci­jal­ci s auto­pu­ta, se­ri­ja

13.40  Mag­num, se­ri­ja

14.30  Ve­če­ra za 5 na se­lu

15.45  Bla­go na­ma, se­ri­ja

16.30  RTL da­nas

17.00  Mi­ri­še na lju­bav, se­ri­ja

18.05  Do­đi, po­go­di, osvo­ji

19.00  RTL da­nas

20.15  Ve­če­ra za 5 na se­lu

21.15  Mi­ri­še na lju­bav, se­ri­ja

22.30  RTL di­rekt

23.10  Pet spo­je­va ne­djelj­no

0.10     FBI, se­ri­ja

1.00     FBI, se­ri­ja

2.00     CSI: Ma­ja­mi, se­ri­ja

3.00     RTL da­nas

 

..........................

- HRT 1 -

..........................

 

6.45     Do­bro ju­tro, Hr­vat­ska

10.20  Zlat­na li­ga

10.45  Pri­ro­da i pri­ja­te­lji­ce

12.00  Dnev­nik 1

12.27  I bo­ga­ti pla­ču, se­ri­ja

13.19  Dr Bek

14.05  FILM Otva­ra­mo s lju­ba­vlju

15.35  Taj­ne fran­cu­skih spo­me­ni­ka

16.30  Vi­je­sti

16.45  Re­gi­o­nal­ni dnev­nik

17.20  Kod nas do­ma

18.10  Po­tje­ra

19.00  Dnev­nik 2

20.15  Bla­ga na­še pla­ne­te: La­tin­ska Ame­ri­ka

21.15  Po­nos i pred­ra­su­de, se­ri­ja

22.10  Otvo­re­no

22.45  Dnev­nik 3

23.20  Raz­go­vor s raz­lo­gom

23.55  Taj­ne fran­cu­skih spo­me­ni­ka

0.50     FILM Otva­ra­mo s lju­ba­vlju

2.17     Ka­fa s mi­ri­som že­ne, se­ri­ja

3.04     Dnev­nik 2

4.07     Dr Bek

5.15     Zlat­na li­ga

5.40     I bo­ga­ti pla­ču, se­ri­ja

 

.......................

- HRT 2 -

.......................

 

5.20     Re­gi­o­nal­ni dnev­nik

5.52     Art a la car­te

6.25     Is­tra­ge sa­o­bra­ćaj­nih ne­sre­ća

6.50     In­deks

7.15     Gor­ski dok­tor, se­ri­ja

8.10     Dr Oz

9.00     Pri­ro­da i pri­ja­te­lji­ce

10.00  Džordž Klark - Ču­de­sne ide­je

11.00  Dok­tor Mar­tin, se­ri­ja

11.50  Gor­ski spa­si­o­ci, se­ri­ja

12.45  Vo­da ži­vo­ta

13.45  De­tek­tiv Mer­dok, se­ri­ja

14.30  Dom na kva­drat

15.00  Fud­bal, emi­si­ja

15.50  Fud­bal, SP Ka­tar: Ma­ro­ko - Špa­ni­ja

18.00  Fud­bal, emi­si­ja

18.25  Ča­mac u sni­je­gu

19.20  Fud­bal, emi­si­ja

19.50  Fud­bal, SP Ka­tar: Por­tu­ga­li­ja - Švaj­car­ska

22.00  Fud­bal, emi­si­ja

23.05  Za­liv, se­ri­ja

23.50  Do­mo­vi­na, se­ri­ja

0.45     Do­mo­vi­na, se­ri­ja

1.30     Mu­zi­ka

2.00     Noć­ni mu­zič­ki pro­gram - spo­to­vi

3.50     Split bluz fe­sti­val 2012

 

.............................

 - B92 -

...................

 

6.00     Po­gre­šan čo­vek

7.00     TV čor­ba

7.30     Što­pe­ri­ca

8.00     Cr­ta­ni fil­mo­vi

12.00  Ve­sti B92

12.45  Po­gre­šan čo­vek

14.00  Ko­lo sre­će

15.00  Pri­ja­te­lji

15.30  Pri­ja­te­lji

16.00  Ve­sti B92

16.30  B92 sport­ski pre­gled

17.00  Fo­kus

17.45  TV čor­ba

18.15  Što­pe­ri­ca

18.45  Ve­sti B92

19.00  Avi­on­dži­je

19.45  Pri­ja­te­lji

20.15  Pri­ja­te­lji

20.45  Ve­sti B92

21.00  FILM Taj­na sre­br­nog je­ze­ra

0.00     Ve­sti B92

0.30     B92 sport­ski pre­gled

0.45     Pri­ja­te­lji

1.15     Pri­ja­te­lji

1.45     Avi­on­dži­je

2.15     Što­pe­ri­ca

2.45     FILM Taj­na sre­br­nog je­ze­ra

5.00     Što­pe­ri­ca

5.30     TV čor­ba

 

...............................                                                                                                                                

- RA­DIO -

...........................

 

6.00     Raz­bu­dil­nik

9.00     Vi­je­sti

9.05     Ri­zni­ca zna­nja

9.40     Vri­je­me je za sport

10.00  Vi­je­sti

10.05  Za­jed­nič­ki ta­las

12.00  Po­dnev­ne no­vo­sti

12.15  Za­pje­vaj­mo pje­sme sta­re

13.00  Vi­je­sti

13.05  U rit­mu da­na

14.00  Vi­je­sti

14.05  Svi­len ko­nac

16.00  Dnev­nik

16.30  Mu­zič­ki in­ter­me­co

17.00  Mo­za­ik

19.00  Ve­čer­nje no­vo­sti

19.15  Za­i­graj­mo, za­pje­vaj­mo

20.00  Ra­di­o­Sport Box - pot­kast

21.00  Vi­je­sti

21.05  Ri­zni­ca zna­nja

21.40  Sta­ro­grad­ska mu­zi­ka

22.00  Hro­ni­ka da­na

22.15  Naj­svje­tli­je stra­ni­ce umjet­nič­ke mu­zi­ke

23.00  Vi­je­sti

23.05  Mu­zič­ki pro­gram

0.00     Po­noć­ne vi­je­sti

0.05     Noć­ni pro­gram

 

........................

- K3 -

...........................

 

9.00     Po­če­tak da­na

10.00  Lju­bav i ka­zna, se­ri­ja

11.00  In­saj­der, se­ri­ja

12.00  Vi­je­sti

12.05  Za­to­če­nik lju­ba­vi, se­ri­ja

13.15  Sr­bi­ja u ka­dru

14.00  Ba­kar, se­ri­ja

15.00  Lju­bav i ka­zna, se­ri­ja

16.00  No­vo­sti 1

16.30  Ku­hi­nji­ca

17.00  Ak­tu­el­no u Do­bo­ju

17.20  In­saj­der, se­ri­ja

18.30  Pu­tuj­te s na­ma

18.45  No­vo­sti 2

19.30  Dnev­nik RTS

20.00  Za­to­če­nik lju­ba­vi, se­ri­ja

21.00  Po­tez

22.00  No­vo­sti 2

22.40  FILM Ne­ka ki­ša pa­da

0.30     Noć­ni pro­gram

 

...................

 - Pink BH -

...................

 

6.00     Za­dru­ga - pre­gled da­na

7.00     Ku­ća od sr­ca

8.00     DNK

9.00     What­zu­u­up

10.00  Za­dru­ga - pre­gled da­na

11.00  Eks­klu­ziv­no

11.30  Za­dru­ga - pre­gled da­na

13.00  In­fo top

13.05  Pre­mi­je­ra

13.20  Eks­klu­ziv­no

14.00  Za­dru­ga - li­ve

14.20  Sce­na re­gi­on

15.00  In­fo top

15.05  Za­dru­ga - li­ve

16.10  Cr­ve­ni me­sec, se­ri­ja

17.00  Za­dru­ga - li­ve

18.30  In­fo top

18.40  Za­dru­ga - li­ve

20.00  Fa­tal­na lju­bav, se­ri­ja

21.00  Za­dru­ga - pre­gled da­na

22.00  Ami­dži šou

0.00     Za­dru­ga - li­ve

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije Nezavisnih novina.

Najčitanije