Ukoliko sutra provodite vrijeme pored malih ekrana, pogledajte repertoar programa i šta vas očekuje.
Kvadrat na znanje
Ekipa Redakcije obrazovnog programa priprema nove interesantne teme i taj ritam, kao i u prethodnim, održavaćemo i u novoj sezoni. Raznovrsnost tema koje "pokrivaju" cijelu Republiku Srpsku, ono je po čemu je emisija "Kvadrat na znanje" postala prepoznatljiva, pa gledaoci opet mogu očekivati da će "zaviriti" u svaki dio Srpske, a često i van njenih granica. Emisija "Kvadrat na znanje", "otvorena" je za prijedloge i sugestije gledalaca. Dosadašnja saradnja urodila je plodom, na obostrano zadovoljstvo, pa neka tako i ostane.
RTRS, 15.19
Obilježeni rođenjem
Dva naučnika odgajaju troje dece suprotno njihovim genetskim sklonostima da bi dokazali konačnu moć njegovanja nad prirodom. Američka komedija iz 2018. godine.
Uloge: Metju Gudi, Toni Kolete, Andreas Apergis
Režija: Emanuel Hos-Desmarais
UNA TV, 16.50
-----------------------------------
RTS 1, 20.50
Emisija: Četvrtkom u devet
Pink BH, 23.00
Zabava: Brak na neviđeno
HRT 2, 12.45
Dokumentarac: Moja životinjska porodica
Elta 1 HD, 21.30
Elta koncert: Fatima Hajji
.........................
- RTRS -
...............
6.04 Jutarnji program
9.00 Jutarnji dnevnik
9.15 Religijski kalendar
9.22 Republika - Hercegovina
9.49 Sveznalica
10.25 Svijet brzine
11.10 Ženski raj, serija
12.00 Dnevnik 1
12.25 TV kalendar
12.32 Na putu za Montevideo, serija
13.20 DV - Rev
14.00 Vijesti
14.07 Telering
15.19 Kvadrat na znanje
15.49 Bez komentara
16.00 Mala supruga, serija
17.00 Srpska danas
17.36 TV kalendar
17.43 Republika - Doboj
18.30 Ženski raj, serija
19.30 Dnevnik 2
20.15 Mala supruga, serija
21.01 Pečat
22.15 Dnevnik 3
22.49 Insajder
0.16 FILM Bela i Sebastijan 3: Najbolji prijatelji
.............................
- RTRS+ -
.........................
6.00 Koncert za dobro jutro
9.02 Dokumentarni program
9.54 Razgovor sa
10.41 Religijski program
10.49 TV kalendar
10.55 DV - Global 3000
11.20 Ženski raj, serija
12.02 Koncert
13.46 Dokumentarni program
14.26 Pećine Republike Srpske
15.01 DV - Global 3000
15.26 Ženski raj, serija
16.07 Dokumentarni program
17.00 Kapi zavičaja
17.25 Religijski kalendar
17.32 TV kalendar
17.40 Darovi
18.20 Srpska istorijska čitanka
18.40 Muzički program
19.03 Može i drugačije
19.30 Dnevnik 2
20.01 Muzički program
20.15 Art mašina
21.10 Zapis o selu
21.30 Čuvari Krajine
21.56 Ognjišta
22.16 Tamo daleko
22.36 Koncert
.........................
- ATV -
......................
6.00 Imate riječ sa Milijanom Kos
7.00 Razvratnik
8.00 Veličanstveni vijek: Kosem
8.50 Centar dana
10.30 Vojvođanska kuhinjica
11.10 Red Rok
11.55 Vijesti
12.15 Red Rok
12.50 Imate riječ sa Milijanom Kos
13.55 Vijesti
14.00 Radio Mileva
14.50 Igra sudbine
15.40 Veličanstveni vijek: Kosem
16.30 Vijesti
16.50 Centar dana
18.20 Feliks
19.00 ATV vijesti
19.52 Bez komentara
20.00 Tet a tet
21.00 Igra sudbine
21.50 Radio Mileva
22.40 Tema dana
22.45 Red Rok
23.15 Red Rok
23.45 Razvratnik
0.40 Centar dana
2.00 Tet a tet
3.00 Imate riječ sa Milijanom Kos
4.00 Slike iz niskih zemalja
4.30 Vojvođanska kuhinjica
..............................
- ELTA 1 HD -
.................................
6.30 Muzički intermeco
7.00 Horoskop
7.05 Gormiti
7.30 Kuhinjica
8.00 Kafa u 5
8.55 Horoskop
9.00 Putujte sa nama
9.30 Kuda ide Vojvodina
10.00 Intermeco
11.00 Lovci na ubice
12.00 Sport za sve
12.30 Intermeco
13.00 Putujte sa nama
13.30 Moja priča
14.00 Šareni svijet
15.00 Tech Lifestyle
16.00 Kuda ide Vojvodina
16.30 Kuhinjica
17.00 Kafa u 5
18.00 Moda i stil
18.30 Impuls znanja
19.15 Gormiti
19.50 Intermeco
20.00 Hronika Istočnog Sarajeva
20.30 Moda i stil
21.00 Putujte sa nama
21.30 Elta koncert: Fatima Hajji
23.30 Hronika Istočnog Sarajeva
0.00 Moda i stil
- Noćni program
.......................
- OBN -
...............................
8.00 Vremenska prognoza
8.05 Džerald
8.25 Metadžets
9.10 Stol za 4
10.05 Vremenska prognoza
10.10 Jesma, serija
12.05 Vremenska prognoza
12.10 Ranjene ptice, serija
13.10 Zakletva, serija
14.10 Vremenska prognoza
14.15 Zakletva, serija
15.05 Domaće je domaće
16.05 Iz bakine kuhinje
17.00 Amanet, serija
17.50 Domaće je domaće
18.40 Vremenska prognoza
18.50 OBN info
19.30 Melek, serija
20.00 Zakletva, serija
20.55 Zakletva, serija
21.45 Amanet, serija
22.35 Supermodel
23.35 Vremenska prognoza
23.40 OBN info
0.00 Čuvari planete
.........................
- RTS 1 -
............................
6.00 Vesti
6.05 Jutarnji program
11.00 Junaci našeg doba, serija
12.00 Dnevnik
13.00 FILM Beli bufalo
14.35 Profesionalci
15.05 Sasvim prirodno
15.30 Ovo je Srbija
16.15 Radio Mileva, serija
17.00 Dnevnik RT Vojvodina
17.20 Šta radite, bre
17.45 Beogradska hronika
18.25 Oko
19.00 Slagalica
19.30 Dnevnik
20.05 Radio Mileva, serija
20.50 Četvrtkom u devet
21.50 FILM Raketaš
23.55 Dnevnik
0.15 Kulturni dnevnik
0.30 Zagonetni slučajevi doktora Blejka, serija
1.30 FILM Beli bufalo
3.05 Profesionalci
3.35 Svadba iz mog kraja
4.46 Junaci našeg doba, serija
.......................
- RTS 2 -
.........................
7.17 Koncert za dobro jutro
8.10 Slagalica
9.00 Kukuriku šou
9.20 Izazov
9.35 Ja, mi i drugi
10.05 RTS lab
10.35 Edu global
11.25 TV lica
12.10 Bemus: Nikolaj Luganski
13.05 Ja, mi i drugi
13.35 Nauka je u modi
14.00 Internat za plemićke kćeri, serija
14.50 Zagonetni slučajevi doktora Blejka, serija
15.45 Ženski raj, serija
16.35 Najlepše narodne pesme
17.25 FILM Ram za sliku moje drage
19.00 Internat za plemićke kćeri, serija
19.55 Mozak
21.50 Ženski raj, serija
22.35 Šljiva ranka i stativa tanka
23.05 FILM Verna
0.40 Humanitarni koncert u čast Dragoljuba Đuričića
.......................
- BHT 1 -
....................
6.55 Jutro za sve
9.30 Dizajn: Sto šestar
10.00 Vijesti
10.10 Ovčica Šone
10.15 Ghost Mecard
10.30 Slugterra
10.55 Bada i drugari
11.10 Nerado revolucionar
12.00 Dnevnik 1
12.30 U ime naroda
13.00 Naša snaga
13.30 Taj divni Peking
14.00 Vijesti
14.10 Buk Bijela
15.00 32 sata nade, serija
16.00 BHT 1 uživo
18.00 Belušijeva farma
19.00 Dnevnik 2
19.45 Trend
19.50 No Comment
20.00 Kriza
20.30 FILM Ovo malo duše
22.00 Dnevnik 3
22.30 BHRT top 15
23.30 BHT 1 uživo
--------------
- UNA TV -
---------------
6.00 Pogledaj u sutra, serija
6.25 Osveta, serija
7.15 Osveta, serija
8.05 Eliza, serija
8.55 Svjetlucava i Sjajna, crtani film
9.35 Nindža kornjače, crtani film
10.00 FILM Tri nedjelje do Dejtone
11.20 FILM Viking
13.00 Una vijesti
13.10 FILM Viking - nastavak
13.50 Eliza, serija
14.40 FILM Profesor i ludak
15.00 Una vijesti
15.05 FILM Profesor i ludak - nastavak
16.50 FILM Obilježeni rođenjem
18.30 Una dan
19.00 FILM Momci iz Brazila
21.05 Eliza, serija
21.55 FILM Rat uživo
23.45 FILM Sati
1.20 FILM Momci iz Brazila
3.30 Noćni program
..............................
- NOVA BH -
................................
5.20 Dnevnik Nove BH
6.12 Guneš i njene kćeri
7.07 Nova In
7.52 Praktična žena
8.37 Domaćinske priče
9.22 Totalni obrt
10.00 Guneš i njene kćeri
11.10 More u mom srcu
12.10 Masterchef
13.30 Vijesti Nove BH
13.45 Masterchef
14.30 Praktična žena
15.40 Vijesti Nove BH
16.02 Nevjera
16.52 Totalni obrt
17.30 Nova In
18.30 Dnevnik Nove BH
19.22 More u mom srcu
20.30 Nevjera
21.30 Masterchef
23.30 Totalni obrt
0.10 Mješoviti brak
1.10 Zvezde Granda specijal
2.28 Praktična žena
3.08 Zdravo misli
3.53 Dnevnik Nove BH
4.45 Nova In
..........................
- BN -
.......................
6.30 Jutarnji program
9.00 Mundijal u Kataru
10.20 Poreznik Gavrilo
10.50 Ljubav u okovima, serija
12.00 Novosti u podne
12.20 Zabranjeno voće, serija
16.00 Dnevnik 1
16.20 Tri sestre, serija
17.00 Zavjet, serija
18.00 Danas u Srpskoj
18.30 Blago nama, serija
19.30 Dnevnik 2
20.00 Presuda, serija
20.55 Mat
22.30 Dnevnik 3
23.00 Narkos, serija
00.00 Astročet
2.00 BN 2
.........................
- RTL -
.....................
5.40 RTL danas
7.00 Kockić i prijatelji
7.10 Yu-Gi-Oh! VRAINS
7.38 Štrumpfovi
7.50 Magnum, serija
8.40 Kobra 11: Specijalci s autoputa, serija
9.30 Kupuj i prodaj
10.50 Bijeg u dvorac
11.45 Lovci na nekretnine: Savršen dom
12.36 Kobra 11: Specijalci s autoputa, serija
13.40 Magnum, serija
14.30 Večera za 5 na selu
15.45 Blago nama, serija
16.30 RTL danas
17.00 Miriše na ljubav, serija
18.05 Dođi, pogodi
19.00 RTL danas
20.15 Večera za 5 na selu
21.15 Miriše na ljubav, serija
22.30 RTL direkt
23.10 Pet spojeva nedjeljno
0.10 FBI, serija
1.00 FBI, serija
2.00 CSI: Majami, serija
3.00 RTL danas
..........................
- HRT 1 -
..........................
6.45 Dobro jutro, Hrvatska
10.20 Zlatna liga
10.50 Umjetnost uređenja vrtova
12.00 Dnevnik 1
12.25 I bogati plaču, serija
13.15 Dr Bek
14.00 FILM Tri šapice i božićna ljubav
15.35 Tajne francuskih spomenika
16.30 Vijesti
16.45 Regionalni dnevnik
17.20 Kod nas doma
18.10 Potjera
19.00 Dnevnik 2
20.08 Loto 6
20.15 Tko želi biti milijunaš?
21.05 Loto 6 - izvještaj
21.08 Sestre Bronte, serija
22.10 Otvoreno
22.45 Dnevnik 3
23.20 Kultura s nogu
23.55 Tajne francuskih spomenika
0.50 FILM Tri šapice i božićna ljubav
2.22 Kafa s mirisom žene, serija
3.10 Dnevnik 2
4.13 Dr Bek
5.16 Zlatna liga
5.41 I bogati plaču, serija
.......................
- HRT 2 -
.......................
5.20 Regionalni dnevnik
5.50 Art a la carte
6.20 Poslovni plan
6.50 Pogled preko granice - Hrvati u BiH
7.15 Gorski doktor, serija
8.10 Dr Oz
9.00 Umjetnost uređenja vrtova
10.00 Džordž Klark - Čudesne ideje
11.00 Doktor Martin, serija
11.50 Gorski spasioci, serija
12.45 Moja životinjska porodica
13.45 Detektiv Merdok, serija
14.30 Sportsko srce
14.45 U svom filmu
15.40 Best of osmine finala
17.25 Vaterpolo, Završnica kupa - Finale (ž)
18.55 Vaterpolo, Završnica kupa - Finale (m)
20.15 Fudbal, emisija
21.20 FILM Osmi povjerenik
23.35 Zaljev, serija
0.25 Domovina, serija
1.20 Domovina, serija
2.15 Muzika
2.45 Noćni muzički program - spotovi
4.48 Noćni muzički program - emisije
.............................
- B92 -
...................
6.00 Pogrešan čovek
7.00 TV čorba
7.30 Štoperica
8.00 Crtani filmovi
12.00 Vesti B92
12.45 Pogrešan čovek
14.00 Kolo sreće
15.00 Prijatelji
15.30 Prijatelji
16.00 Vesti B92
16.30 B92 sportski pregled
17.00 Fokus
17.45 TV čorba
18.15 Štoperica
18.45 Vesti B92
19.00 Aviondžije
19.45 Prijatelji
20.15 Prijatelji
20.45 Vesti B92
21.00 FILM U čeljustima zveri
23.00 Vesti B92
23.45 B92 sportski pregled
0.00 Prijatelji
0.30 Prijatelji
1.00 Aviondžije
1.30 Štoperica
2.00 TV čorba
2.30 FILM U čeljustima zveri
4.30 TV čorba
5.00 Štoperica
5.30 TV čorba
...............................
- RADIO -
...........................
6.00 Razbudilnik
9.00 Vijesti
9.05 Riznica znanja
9.40 Vrijeme je za sport
10.00 Vijesti
10.05 Radio ordinacija
11.00 Vijesti
11.05 Zajednički talas
12.00 Podnevne novosti
12.15 Zapjevajmo pjesme stare
13.00 Vijesti
13.05 U ritmu dana
14.00 Vijesti
14.05 Svilen konac
16.00 Dnevnik
16.30 Muzički intermeco
17.00 Mozaik
19.00 Večernje novosti
19.15 Zaigrajmo, zapjevajmo
20.00 Radio ordinacija
21.00 Vijesti
21.05 Riznica znanja
21.40 Starogradska muzika
22.00 Hronika dana
22.15 Najsvjetlije stranice umjetničke muzike
23.00 Vijesti
23.05 Muzički program
0.00 Ponoćne vijesti
0.05 Noćni program
........................
- K3 -
...........................
9.00 Početak dana
10.00 Ljubav i kazna, serija
11.30 Insajder, serija
12.00 Vijesti
12.05 Zatočenik ljubavi, serija
13.15 ABS šou
14.00 TV ordinacija
15.00 Ljubav i kazna, serija
16.00 Novosti 1
16.35 Kuhinjica
17.00 Aktuelno u Doboju
17.20 Insajder, serija
18.30 Putujte sa nama
18.45 Novosti 2
19.30 Dnevnik RTS
20.00 Zatočenik ljubavi, serija
21.00 Stav, politički magazin
22.00 Novosti 3
22.40 FILM Policajci i pljačkaši
1.00 Noćni program
...................
- Pink BH -
...................
6.00 Zadruga - pregled dana
7.00 Kuća od srca
8.00 DNK
9.00 Whatzuuup
10.00 Zadruga - pregled dana
11.00 Ekskluzivno
11.30 Zadruga - live
13.00 Info top
13.05 Premijera
13.20 Ekskluzivno
14.00 Zadruga - live
14.20 Scena region
15.00 Info top
15.05 Zadruga - live
16.10 Crveni mesec, serija
17.00 Zadruga - live
18.30 Info top
18.40 Zadruga - live
20.00 Fatalna ljubav, serija
21.00 Zadruga - pregled dana
22.00 Kuća od srca
23.00 Brak na neviđeno
0.00 Zadruga - live
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, kao i na X nalogu.