BANJALUKA - Studenti Akademije umjetnosti u Banjaluci ispred Studentskog kulturnog centra su danas stali na 15 minuta kako bi odali pomen stradalima na Željezničkoj stanici u ...

BANJALUKA - Studenti Akademije umjetnosti oslikavaće prostorije Doma zdravlja u Banjaluci, te na taj način unijeti posebnu energiju u ovu ustanovu, dok će medicinski radnici ...