BANJALUKA - Predstavnici grada i Gradske organizacije SUBNOR-a Banjaluka, nakon sastanka održanog u Gradskoj upravi, uputili su još jedan apel Vladi Republike Srpske u vezi sa ...

BANJALUKA - Draško Stanivuković, gradonačelnik Banjaluke, razgovarao je sa dr Dušanom Bastašićem, predsjednikom Udruženja "Jadovno 1941." iz Banjaluke, koji posvećeno ...