Mještani banjalučkog naselja: Godinama otpad iz cisterni završava u ...
BANJALUKA - Nakon ribara koji su prijavili da se fekalije odlažu kod Lendrinog mlina u Lazarevu, i mještani Vrbanje, u Ulici Vladislava Skarića, žale se da se u šaht, koji se ...