BANJALUKA - "Banjalučko sportsko ljeto", manifestacija koja će na jednom mjestu okupiti ljubitelje sporta, rekreacije i aktivnog načina života, biće održana u Banjaluci od 18. do 26. jula.
Nakon uspješno održane manifestacije "Fudbal na pijesku", sportska priča u našem gradu nastavlja se još snažnije kroz bogat program koji će građanima svih generacija ponuditi priliku za takmičenje, druženje i uživanje u ljetnoj atmosferi, saopštili su organizatori
"Tokom trajanja manifestacije biće organizovana takmičenja u više sportskih disciplina: 3×3 košarka, fudbal na pijesku, odbojka na pijesku, rukomet na pijesku, šah, kajak, boks i obaranje ruku", kazali su iz Gradske uprave.
"Banjalučko sportsko ljeto", kako dodaju, ima za cilj promociju sporta, zdravih životnih navika i aktivnog provođenja slobodnog vremena, te dodatno obogaćivanje ljetnih sadržaja u našem gradu.
"Pozivamo sve sugrađane, sportske klubove, rekreativce i posjetioce da nam se pridruže i budu dio jedinstvene sportske atmosfere na terenima kod Zelenog mosta", naveli su oni.