Dugo najavljivani radovi na izgradnji kružnog toka kod Gradskog mosta, na raskrsnici ulica Patre, Isaije Mitrovića i Teodora Kolokotronisa, izvodiće se u toku ove građevinske sezone, najavljuju u Administrativnoj službi grada (ASBL).
Podsjećamo, kružna saobraćajnica na ovoj lokaciji trebala je da bude završena još prošle godine, ali su radovi zbog nedostatka novca, prolongirani. Prema riječima Milenka Šajića, portparola ASBL, građani i vozači neće još dugo čekati da se saobraćaj na jednoj od najkomplikovanijih saobraćajnica u gradu reguliše kružnim tokom.
"Radovi bi trebalo da počnu u ovoj građevinskoj sezoni, a za ovaj projekat je namijenjeno 200.000 maraka. U toku je priprema potrebne dokumentacije, nakon čega će uslijediti raspisivanje tendera", kaže Šajić.