Banja Luka

Banjaluka pojačala mjere javne higijene

Banjaluka pojačala mjere javne higijene
Foto: Grad Banjaluka | Banjaluka pojačala mjere javne higijene
N.N.

BANJALUKA - U Banjaluci je, u okviru pojačanih mjera javne higijene zbog pojave virusa korona, počelo pranje ulica u centru grada, nakon čega će ova aktivnost biti nastavljena u gradskim mjesnim zajednicama.

"Ovu aktivnost sprovodimo s ciljem pojačane higijene svih javnih površina u gradu, na šta ćemo uspješno odgovoriti zahvaljujući dobroj i planskoj nabavci adekvatne opreme", rekao je šef Odsjeka za poslove Civilne zaštite i profesionalne teritorijalne vatrogasne jedinice Mladen Ćućun.

Pojačane mjere javne higijene, u skladu sa zaključkom Štaba za vanredne situacije grada Banjaluka, vrši gradska Civilna zaštita posredstvom Vatrogasne brigade i Tima za hitne i preventivne intervencije, saopšteno je iz Gradske uprave.

Štab za vanredne situacije grada Banjaluka donio je juče nove preventivne mjere zbog pogoršane epidemiološke situacije izazvane virusom korona. Više o novim mjerama možete pročitati na OVOM LINKU.

Najčitanije