BANJALUKA - Predsjednik Gradskog odbora SNSD-a Banjaluka Vlado Đajić sa saradnicima i mještanima Stratinske jutros je bio u tradicionalnoj sječi Badnjaka.
Kako je saopšteno iz ovog odbora njegovi prijatelji okupili su se u velikom broju, a Đajić sa svima je porazgovarao i poželio srećne Božićne praznike.

"Sveto drvo kasnije je doneseno i okićeno ispred Gradskog odbora SNSD-a Banjaluka", saopšteno je iz ove stranke.