Banja Luka

Đajić u Stratinskoj usjekao badnjak i svima poželio srećne Božićne praznike

Đajić u Stratinskoj usjekao badnjak i svima poželio srećne Božićne praznike
Foto: Ustupljena fotografija | Đajić u Stratinskoj usjekao badnjak i svima poželio srećne Božićne praznike
S.Č.

BANJALUKA - Predsjednik Gradskog odbora SNSD-a Banjaluka Vlado Đajić sa saradnicima i mještanima Stratinske jutros je bio u tradicionalnoj sječi Badnjaka.

Kako je saopšteno iz ovog odbora njegovi prijatelji okupili su se u velikom broju, a Đajić sa svima je porazgovarao i poželio srećne Božićne praznike.

"Sveto drvo kasnije je doneseno i okićeno ispred Gradskog odbora SNSD-a Banjaluka", saopšteno je iz ove stranke.

Najčitanije