Banja Luka

Hakerski napad na Gradsku upravu Banjaluka

Hakerski napad na Gradsku upravu Banjaluka
Foto: Ustupljena fotografija | Hakerski napad na Gradsku upravu Banjaluka

BANJALUKA - Obavještavamo javnost da usljed hakerskog napada, mejl server trenutno nije u funkciji, saopšteno je iz Gradske uprave Banjaluka.

"Zaposleni u Gradskoj upravi ne mogu pristupiti službenom imejl servisu, a nadležne službe rade na otklanjanju ovih smetnji", naveli su iz Gradske uprave Banjaluka.

Kako saznajemo u Gradskoj upravi Banjaluka soba 16 radi u otežanim uslovima.

Najčitanije