BANJALUKA - Obavještavamo javnost da usljed hakerskog napada, mejl server trenutno nije u funkciji, saopšteno je iz Gradske uprave Banjaluka.
"Zaposleni u Gradskoj upravi ne mogu pristupiti službenom imejl servisu, a nadležne službe rade na otklanjanju ovih smetnji", naveli su iz Gradske uprave Banjaluka.
Kako saznajemo u Gradskoj upravi Banjaluka soba 16 radi u otežanim uslovima.