BANJALUKA – Jedna banjalučka ulica sutra (26. juna) neće imati struju, potvrdili su iz "Elektrokrajine".
"Sutra u periodu od devet do 14 časova biće obustava prenosa električne energije. U pitanju je dio Ulice Ilije Garašanina", poručili su iz ovog preduzeća.