BANJALUKA - Bez struje u srijedu 3. januara ostaje jedna ulica u Banjaluci.
"Električnu energiju neće imati od devet do 14 časova dio ulice Dr Jovana Raškovića", kazali su iz "Elektrokrajine".
BANJALUKA - Bez struje u srijedu 3. januara ostaje jedna ulica u Banjaluci.
"Električnu energiju neće imati od devet do 14 časova dio ulice Dr Jovana Raškovića", kazali su iz "Elektrokrajine".