Banja Luka

Ninković: Mi nemamo problem sa zakazivanjem sjednice Skupštine grada

Ninković: Mi nemamo problem sa zakazivanjem sjednice Skupštine grada
Foto: Nezavisne novine | Ninković: Mi nemamo problem sa zakazivanjem sjednice Skupštine grada

BANJALUKA - Ljubo Ninković, predsjednik Skupštine grada, prisustvovao je današnjem sastanku sa gradonačelnikom Banjaluke Draškom Stanivukovićem i odbornicima.

"Mi nemamo problem sa zakazivanjem sjednice, niko nije protiv njenog zakazivanja. Ja sam rekao da ću zakazati sjednicu nakon konsultacija, samo da ne mogu reći tačan datum u tom momentu. Gradonačelniku treba dati medalju za glumatanje”, ispričao je Ninković.

Dodaje da će redovna sjednica biti odmah nakon konsultacije sa odbornicima.

"Pretvorio je Gradsku upravu u igraonicu, pa kada mu se otme igračka onda plače da mu se vrati", istakao je Ninković.

Povezana vijesat:

Stanivuković i odbornici bez dogovora o održavanju sjednice Skupštine grada

Najčitanije