Pomen poginulom svešteniku Nenadu Mitriću i popadiji Nedjeljki održan je danas u Hramu svete Trojice Liješće kod Broda, kojem je prisustvovao i Draško Stanivuković, gradonačelnik Banjaluke.
Stanivuković je poslije pomena obišao i porodicu troje maloljetne djece koji su nakon tragedije ostali bez roditelja.
Djeca trenutno žive kod strica koji je dobio privremeno starateljstvo nad njima, a nakon liječenja od povreda njihovo zdravstveno stanje je stabilno.
Mitrići su poginuli u drugog aprila u teškoj saobraćajnoj nesreći na na magistralnom putu Derventa - Brod u mjestu Novo Selo.
Nakon ove tragedije Privrednik iz Dervente Milanko Balešević, poklonio je djeci stan i pozvao sve da se odazovu akciji "Tri djeteta - tri stana", pa je stan poklonio I Stanivuković, te Milorad Dodik, lider SNSD I Nedeljko Elek, predsjednik Nadzornog odbora Olimpijskog centra "Јahorina" .